En İİİ Rapci hangisi?????

En İİİ RapÇi Hangisİ????

• SagopA KajmeR

Kullanılan: 51 59.3%
  • ceza

Kullanılan: 33 38.4%
  • Mode XL(yasin,elçin)

Kullanılan: 1 1.2%
  • Dr Fucs

Kullanılan: 1 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    86

sami29

New member
ARKADAŞLAR TARTIŞMASIZ BENCE SAGOPA KAJMER CEZA İSE RAP YAPMIYO ANCAK SATMA VE KÜFÜR İŞLERİNA BAKIYO ARKADAŞ HERKES İŞİNİ YAPSIN SAGOPA RAPÇİ CEZADA ELEKTRİKÇİ OLSUN:durdurun :goz:

MIROGLU_86

Banned
Genelde rock dinlerim ama arada sırada rap'e de bakarım. Baktığım rap ise sadece Sagopa'dır. Ceza ancak vik vik ötsün.:D

frezee

New member
Ceza:Herif kopuyor ona buna dıss atıyor uzun yazıyor hızlı soyluyor nefret bildiriyor...
Sagopa:kısa yazıyor yavas soyluyor toplumsal sorunlardan bahsediyor...
Bence türkiyenin en iyi rapperleri
şunada bakarsak cezanın menejeri sagoydu sago cezayı adam etti fuatıda taktı peşine ilerdedi fakat dr fucksada kazık attı
sagopa kajmer 30 yasına gelmiş adam ona buna dıss atmıyor işini yapıyor

Bence ikiside iyi rapperler :eek:ut:

acdc

New member
tabiki sagopa .. simdi ceza ona buna laf atiyor anlasilmaz bir sekilde youtube dan videosunu izledim adam sapitmis yani. sagopa adami yeri geldimi oturtur yerine geldimi kaldirir oyle adam yani :) 20 dk lik diss yapti adam zamaninda cevabi 2,
5 ydi hatirlarsiniz o da hep mamamidi madima die yani :) yani ne biliyim tamam ceza arasira dinleyince iyi geliyor ama sago kapisma olayina son noktayi koydu ve birakti bu diss islerini . bi de adam konserde cigirmak yerine mahkemeye verdi en son .. sago cift sifir bes yooo .....

bochi

New member
Ses olarak ceza ama o kadar popçulara laf attı sonra gitti düet yaptı.Sözünün arkasında durmayan bir rapçi olmaz.Ondan en iyisi sagopa diyorum.

MardinLee

New member
Ya ArkadaşLar Ceza dan Rapçi mi olur....Güldürmeyin beni ya....Adam Sırf Nakarat oLsun Die Söz Yazıyor öyLe Birinden ne beklenirki..Yediği Kapa Pisleyen Ceza yı Ceza yapan Sagopa ya Demediğini Bırakmayan Nankör birinindeki..öyLe ßirinin Rap dünyasında işi ne....Sagopa KAjmer ßaşkasını Tanımam

Ve Anketi Oluşturan Arkadaşa ßir Sorum war:Neden Aralarında CARTEL yok...CaRtEL e Saygı Açısından Onların Da olması Gerek düşünüyorum...Nede Olsa İlk Türkçe Rapi Yapanlar onlar.....

1.Sagopa KAjmer
2.CARTEL
3.Mozole Mirach
4.Dr.Fuchs
5.Kolera

<^AZRAİL^>

New member
Valla herkezin zevkleri farklı cezayi sevmeyen ceza rapcimi ya diyo sagopayi sevmeyende sagopa rapçimi diyo ikiside bu işde iyi olan insanlar hiç biri ne babamizin oglu nede akrabamiz ondan övmeye gerek yok birini ama gerçek anlamda türkiyeye rapi sevdiren isim ceza dir sagopa nin yaptıgı veya yenerin yaptıgı rap degildir rap ritmik amerikan müzigi bunuda trde ceza yapıyo flex,flow vs vs :)

HTML