en çok taraftar hangi takımda?

en çok taraftar hangi takımda?

• Kullanılan toplam oy
    200

Thorpedo

New member
yaw goztepe yoktur dıye ben de direk takımlara bakmadan gs ye werdım oyumu napayım :) silin benı gs den goztepe ye verıom ben oyumu:D

GebzeLi

Altın Üye
Her zaman ki gißi avrupa fatihi we Türkiye'nin DÜnyada en çok tanınmı$ takımı oLan GaLatasarayımız ankette yine açık ara farkLa ßirinci :D:D

Madness

Banned
Futbolla aram hiç iyi değildir. sevmem ama forumumuzda g.saraylıların daha çok olduğunu açılan başlıklardan anlayabiliyorum:)

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
karşıyaka tabii ki de

nie fener demedim çünkü türkiye'de herkes fenerli :durdurun

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Sonuç ne olursa olsun

BEŞİKTAŞ

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Milyonlarca taraftarın yanyana bağırıyorlar hep beraber kolkola adınla takımınlar taraftarınla en büyük sensin Cim bom bom... !!!!

sHaKe!T

New member
açık ara farkla CİMBOM!!! Şampiyonlukla saaddet olmazzzz =) taraftarla olurrr!! :clap yaşasın GS:biggrin :biggrin

estin26

New member
ANKETLE İLGİLİ BİR ELEŞTİRİ: 1965'te kurulan, tarihi başarılarla dolu, kurulduğu yılı müteakip bu küçük Anadolu kulübünden (sonrasında Anadolu efsanesi olacaktır, o ayrı..)kesinlikle beklenmeyen büyük bir atakla yükselişe geçen, ligleri birer birer atlayıp birinci ligdeki İstanbullu rakiplerine kök söktüren, hezimetler yaşatan, müzesinde başbakanlık kupası, cumhurbaşkanlığı kupası, Türkiye kupası gibisinden küçümsenmeyecek başarı liyakatlarını barındıran, Avrupalı rakiplerini bile son 10 dakikada Fethi Heper'in( fethi-nihat-ender/ filelere gönder) (fethi heper dediğimiz şahsiyet muhteşem futbolcu kimliğinin yanısıra entelektüel kimliğiyle de ki kendisi akademisyendir aynı zamanda, iktisat profesörüdür, günümüzde maç sonu röportajlarında görüp de artık kanıksadığımız, yadırgamaz hale geldiğimiz iki lafı bir araya getiremeyen futbolculara sunulabilecek en olgun örneklerdendir)attığı gollerle şaşırtmayı başaran, Eskişehir Atatürk stadından eli boş gönderen(bkz. 16 eylül 1970 Eskişehirspor-Sevilla maçı), Türkiye 1. ligini 3 kez ikinci olarak bitiren, Anadolu'daki ilk futbol devrimini yaratan kırmızı şimşeklerin, es es'imin (saldır es es'im) neye göre yapıldığı -en azından tarafımdan- anlaşıl(a)mayan listede yer almayışı beni gerçekten üzdü.. Ayrıca bu bir taraftar anketiyse eğer 2. ve 3. ligdeki maçlarında bile yıllardır, eşi benzeri kolay kolay görülmez bir sabır ve vefa örneğiyle takımını destekleyen yüce bir taraftara (bkz. kara gün dostu) sahip olan, hafta içi ve bir deplasman maçına 30 bin taraftarı arkasından sürüklemeyi başarmış(konya yükselme maçları) ve bu anlamda bir Türkiye - belki de "dünya" ki kuvvetle muhtemeldir- rekorunu elinde bulunduran, tribünlerinden zamanının en sevilen, rakip takımlarca avrupa kupalarındaki maçları için kendi stadlarına davet edilen ve elbette ki bu daveti geri çevirmeyen bir "Amigo Orhan"ı çıkartmış (bugünkü eli döner bıçaklı, ağzı küfürlü, etrafa salyalar saçan amigolarla, hele ki mustafa denizliye o meşhur uçankafayı atan amigomsu orhanla hiç karıştırılmaması gereken bir şahsiyettir "Amigo Orhan" ve Türkiye'nin ilk amigosudur..) Eskişehirspor'un listede yer almayışı daha da bir üzücüdür.. Forum kullanıcılarının VİCDANINA, saygılarımla... EN BÜYÜK ES ES

sagopa_22

Banned
en çoq taraftar qaLatasaraydadır.bunu kimse deiştiremez.bu konuda da fenerLiLer iddaa da buLunmasınLar artıq açık ara CimßoM!!!

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Hangi foruma gitsem hepsinde kapak.. Çok oluyoruz... :D :D

HTML