Emulatör ve Rom Siteleri Bu Başlık Altında !!!

gxhero

New member
Sabitl'enecek konu açtım moderatör'ümüz PRotype den başkası yorum yapmamış PRotype sağol :D piciman sanada teşekürler.

qoooqleee

New member
beyler ben oyun indirdim bikaç tane .rom uzantılı oyunları oynayabilmem için ne gerekiyor. yardım edermisiniz forumda yeniyim bu alemde de yeniyim.

piciman

New member
qoooqleee' Alıntı:
beyler ben oyun indirdim bikaç tane .rom uzantılı oyunları oynayabilmem için ne gerekiyor. yardım edermisiniz forumda yeniyim bu alemde de yeniyim.
hocam yeniymissin
başta hackhell alemine
hoşgeldin diyorum

şimdi "emulation" bolumunde ust tarafta sabit başlıklı konular var
bi onları teker teker oku incele derim

bizlerin sana yardımcı olmamızı istiyosun derdini açık bi şekilde ifade et
"rom" uzantılı oyunlar demissin
oyun ismi ne?
nerden buldun da indirdin?

neyse:
rom ve bin uzantılı oyunların buyuk cogunluğunu
ya winkawaksta yada mame de çalıştırabilirsin

chemy' Alıntı:
pc engine emulatörü lazım. bi zahmet yardım edin "hudx1_50pcengine.zip" diye bir emulator gerekiyormuş. şimdiden teşekkürler
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=214850

uzekena

New member
Mustafa isminde bir oyun vardı birde 3 tane dövüşçü vardı kımızı giysili,mavili ve üstü çıplak adam vardı..Bunları bulursanız şimdiden teşekkürler..

oonder

New member
NintendoMania

Arkadaşlar nacizane bende bi emulator sitesi yapıyorum. İçinde Nintendo 64, SNES , NES ve Gameboy Color oyunları ve emülatorleri var. Ama daha çok yeni, bu yüzden henüz birkaç tane oyun var.
İşte sitem NintendoMania.co.nr

uzekena' Alıntı:
Mustafa isminde bir oyun vardı birde 3 tane dövüşçü vardı kımızı giysili,mavili ve üstü çıplak adam vardı..Bunları bulursanız şimdiden teşekkürler..
Aradığın galiba bu dostum;

http://www.romnation.net/srv/roms/22597/mame/Cadillacs-and-Dinosaurs-World-930201.html

Emulatörünü de şurdan indirebilirsin;

http://www.romnation.net/srv/emulators/5/mame/MAME32-v0-90-for-Windows.html

MigRen

New member
yaa ben bu işlerden hiç anlamam...şu anda bilgisayrımda neogeo ve kawasvaski mi dir nedir o var :) ve her ikisindede bir oyun var...birisinde metal slug öbüürnde street fighter... ben şeydicektim meela neogeo ya başka nasıl oyun yükleyeiblirm? rom dediğiniz şey gerekli galiba...ya da bşaka oyunda olur bana yol gösterebilrimisinz acaba?

yaa ben bu işlerden hiç anlamam...şu anda bilgisayrımda neogeo ve kawasvaski mi dir nedir o var :) ve her ikisindede bir oyun var...birisinde metal slug öbüürnde street fighter... ben şeydicektim meela neogeo ya başka nasıl oyun yükleyeiblirm? rom dediğiniz şey gerekli galiba...ya da bşaka oyunda olur bana yol gösterebilrimisinz acaba?

tuna4444

New member
bn bu linkee tıklyorumm bi sayfaa açlyoo ama orda download yapcakk yer yoq bi yardımcıı olurmusun ?______???__??

Yusuf94

New member
Yaw Biri Bana Impact Romlarını + Game Cube Romlarının Adreslerini Verebilir Mii
Bilen Varsa Sölesin :D
Şimdiden Teşekkürler :)

sasatar12

New member
arkadaşlar ben naruto ninja council 3 ü sorunsuz çalıştıracak bi emülatör arıyorum acaba siz link olarak verebilir misiniz (bu arada oyun nintendo ds konsolu)