Emege Saygi Projem

kadymp

Turk4lyfe
onerim : kullanicilarin begendikleri konulara tesekkur etmelerini zorunlu kilalim nasilmi baska forumlarda gizli icerik yani konuya msj yazmadan o konuyu gorememe gibi bir yontem gibi yani kullanici eger konuyu begendi ise ornegin bir program linki gormesi icin tesekkur etmesi gerekse begenmediyse link gorunmese boylece herkes emeginin karsiligini alir dusuncem budur iyi forumlar...

HoCuSPoCuS' Alıntı:
sonra insanlar görmediği şeye yorum yapmak zorunda kalıyor

saçma sapan mesajlar yazarlar..

üye ve mesaj sayısını arttırmak isteyen forumların uyguladıgı bi yöntem.

bırakın sömürsün sömüren. tesekkur eden bize yetiyor [kendi adıma] zorunlu tesekkur etcekse hiç etmesin ;=)
beni yanlis anlamisin diyorum ki linkleri gormesinler konunun icerigini herseyi gorsunler fakat linki tesekkur etmeden gormesinler...

Chevignon' Alıntı:
Zaten burda gördüğüm kadarıyla,arkadaş veya tanıdığa göre teşekkür ediliyor.Açılan konunun içeriği kadar,arkadaş çevreside önemli.Bide mesaj sayısına göre yıldız artması da ayrı,Teşekkür butonuna basmak yerine,Ne olursa olsun cümle kurup yorum yapmaya çalışılıyor.

akharis

New member
mp, uykun kaçtı herhalde.. sabahın 6 sında böyle fikirlerle gelmek oldukça ilginç. Fena fikir gibi durmuyo aslında ama ben hiç görmedim.

βèŁĩéVê ™

New member
Ya aslında benim aklımdaki projelerden biri bu kendi forumum için. 2 Secenek oluyor Linki görebilmek İçin Ya Teşekkür Edeceksin yada yorum yapacaksın.. Tabi Sadece Teşekkür et ilede açılabilir istersen.. Ama nerelerde yapacaksın bu işlemi ? Her bölümde tutacağını sanmam..

kadymp

Turk4lyfe
βèŁĩéVê ™' Alıntı:
Ya aslında benim aklımdaki projelerden biri bu kendi forumum için. 2 Secenek oluyor Linki görebilmek İçin Ya Teşekkür Edeceksin yada yorum yapacaksın.. Tabi Sadece Teşekkür et ilede açılabilir istersen.. Ama nerelerde yapacaksın bu işlemi ? Her bölümde tutacağını sanmam..
her bolume degil link li bolumlerde bu sistem kullanilabilir...
program
oyun
film
vs

βèŁĩéVê ™' Alıntı:
Tamamda ben aslında kullanılmasından yanayım ama başlığa ters düşer bu hareket. Yani diğer bölümlerde de harbiden emek vererek iş yapanlar cok O zaman onların emeklerine yazık olmaz mı ?
benim dusuncem olmaz cunku genellikle linksiz konular altintidir linkli konularda alintidir fakat kullaniciya direkt olarak paylasim demektir//...

βèŁĩéVê ™

New member
kadymp' Alıntı:
her bolume degil link li bolumlerde bu sistem kullanilabilir...
program
oyun
film
vs

Tamamda ben aslında kullanılmasından yanayım ama başlığa ters düşer bu hareket. Yani diğer bölümlerde de harbiden emek vererek iş yapanlar cok O zaman onların emeklerine yazık olmaz mı ?

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör

bırakın sömürsün sömüren. tesekkur eden bize yetiyor [kendi adıma] zorunlu tesekkur etcekse hiç etmesin ;=)

Chevignon

New member
Zaten burda gördüğüm kadarıyla,arkadaş veya tanıdığa göre teşekkür ediliyor.Açılan konunun içeriği kadar,arkadaş çevreside önemli.Bide mesaj sayısına göre yıldız artması da ayrı,Teşekkür butonuna basmak yerine,Ne olursa olsun cümle kurup yorum yapmaya çalışılıyor.

βèŁĩéVê ™

New member
Chevignon' Alıntı:
Bu konuda sonuna kadar haklısın..

kadymp' Alıntı:
benim dusuncem olmaz cunku genellikle linksiz konular altintidir linkli konularda alintidir fakat kullaniciya direkt olarak paylasim demektir//...
Evet bende onu diyecektim de direk vurmak istemedim.Çoğu şey öyle yada böyle bir yerden alıntıdır neticede..

HoCuSPoCus' Alıntı:

Ama direk sömürmeye verirsek insanlara adamda heves kalmıyor. Sömüren senin postunu alıp kendi adına kullanabiliyor..Benim başıma cok geldi.. He bide görmediklere şeye teşekkür etmeyecekler zaten atıyorum film veriyorsak capslarını görecekler filmi indirmek isteyen adam varsa bi teşekkür aynı nickin gibi hocus pocus ve link ortada..

serselcuk

New member
Yapılan emeğe saygısı olan teşekkür ediyor
Olmayan sömürüp gidiyor.
O yüzden gizli içerik olayına bende katılıyorum
Sömürecekler yine ama en azından sömürme hızları yavaşlar ;)

Ozzy666

New member
film bölümünde tamam dediğin gibi capslardan falan anlıyacak eleman, ona göre tşk edip indircek filmi..program bölümünde nasıl olcak peki ? programın açıklamasına bakarak olmaz bi kere ; ne açıklamalar var boş boş üreticiden..caps da olmaz..çoğu zaman bir programın işe yararlılığını kullanınca anlıyoruz ne de olsa..

Ama film ve oyun bölümüne uyar düşüncen bence..

vinsanity

New member
ya yine görüp sömürmek isteyen teşekkürler güsel paylaşım yasıp görcek hem sömürüp hem msg sayıları artçak

HTML