E-Book Okuma Programı!!

ahmert

New member
arkadaşlar bu bookshelf programının register keylerni nereye nasıl yazacağız bilen bir arkadaş acil yardım ederse çok makbule geçer. bekliyorum...

klorofil

New member
okumak dışında hiçbir işlem yapamadığım (mesela yazıcıdan çıktı alamıyorum) bir pdf dosyası var... şifresini nasıl çözebilirim... bilginiz var mı?

awer

New member
benimde bi sorum war usta .odt uzantılı dosyaları nasıl acacam bu programlar acmıyo galiba

mr.atalay

New member
teşekkürler dostum uzun zamandan beri lit uzantılı dosyaları açamıyordum bu siteye arkadaşımın tavsiyesiyle girdim artık çıkamıyorum bye bye

borani

New member
valla aynı dertten muzdaribiz bende böyle bişi arıyom bulursan bana haber verir misin sana zahmet?

cani81

New member
PC OKUR programının linkini bilen var mı arkadaşlar.!
hani şu kitapları türkçe ve anlaşılır bir dilde okuyan var ya.!!
bilen varsa lütfen acil yardımcı olabilirmi..!

milco

New member
Bookshelf Key

ahmert' Alıntı:
arkadaşlar bu bookshelf programının register keylerni nereye nasıl yazacağız bilen bir arkadaş acil yardım ederse çok makbule geçer. bekliyorum...
Sevgili Arkadasim,

Bokshelf programini kurdugun zaman ayni klasor icerisinde bir de "unlock" diye bir dosya olmasi lazim. Bu dosyayi ac oradaki pencereye "begin key" in basindan "end key" in sonuna kadar olan metni kopyalayarak yapistir ve "unlock"a tikla. Umarim yardimci olabilmisimdir.

trabrock

New member
benim şu ana kadar indirdiğim kitapların hiçbiri txt formatında değil bu programı kullanamadım henüz :melek

emrehisir

New member
paylaşımlarınız için teşekkür ederim

siz galiba bu programları ingilizce kitaplar için kullanıyorsunuz çünki ben
Türk edebiyatıyla ilgileniyorum dolayısı ile de ingilizce okuduğu için işime yaramıyor
bu programlar.Türkçe okuyan varsa ve sizinde bundan haberiniz varsa paylaşırsanız sevinirim

saygılar / sevgiler