Eşcinsel erkekleri mi daha çok yadırgarsınız, yoksa eşcinsel kadınları mı ?

Eşcinsel erkekleri mi daha çok yadırgarsınız, yoksa eşcinsel kadınları mı ?

• Hepsini eşit derecede

Kullanılan: 30 24.2%
  • Eşcinselleri yadırgamam

Kullanılan: 27 21.8%
  • Eşcinsel erkekleri

Kullanılan: 63 50.8%
  • Eşcinsel kadınları

Kullanılan: 4 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    124

lazzuri53

"LazigoL"
Łîøŋкïŋg' Alıntı:
ilk başlarda her ikisinide karşıydım yanlız çevremde bu tür insanlarında var olduğunu arkadaşlarım olduğunu ve onların yaşamlarını bildiğim için artık onların özgür yaşamına karşı çıkmamın bir anlamı olmadığını anladım.

edit:eşcinsel bayanlar hakkında fazla bilgi sahibi degiliz eğer çevrenizde varsa benim ne demek istediğimi anlarsınız sonuçta eşcinsel bayanların erkeklerle birlikte olduğu fazla görülmemiştir ama onlarda erkeklerle birlikte olmaktadırlar bilgi kazanın diye söyledim:=)
hocam ne dion sen yaa :S

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
escinsel kız arkadaslarım var
ama hiç escinsel erkek arkadaslarım yok
buda erkekleri yadırgadıgımı gosterir...

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
walla eşcinsel kadınları yani lezoları sevip saydığım için hiç yadırgamam..ama eşcinsel erkekleri döferim :D

_MaNiaC_

New member
bence ikiside farksız sonuçta ikiside Allah ın yarattığından wazgeçiyor ona bi tür isyan ediyor....

byocean

New member
her ikiside çünkü dini açıdan ve insani açıdan dogru degil tarihe bakarsanız bu eşcinsellik yüzünden Hz lut (as) un kavmi yok olmuştur saygılar

ofoking

New member
yua hocam ksuura bakma da ne sacma bir konu yavvv escinsel olmak isteyen bir tanidigim felan mi var onun icin arastirmmi yapiyosun :) saka sakaaaaa

[me|2wi$]

H & M
eğer doğuştansa bi Lafım yoq ALLah yardımCıLarı oLşun...ama sonradan oLmaysa hepsinin taaaaaaaaaaaaaaaaaaa .......... :eek:ut:

nestor

ARKEOLOG
bana zararı yoksa sorunda yok bu işi maddiyat için yapmıyorsa problem değiller benm için kendi kararları...

osiris_cemo

New member
Her koyun kendi bacağından asılır yadırgamam kendi haline bırakırım.Benden uzak allaha yakın olsunlar derim sadece

pori

New member
şimdiye kadar tv de gördüğüm eşcinsel erkekleri yadırgamadımm...ama kadınları yadırgadımm....
çünkü kadınlardan biri kendini erkek gibi hissediyo hep.....
bence bu lezbiyenlik değil...başka bişeeee
iki kadında kendini kadın gibi hissetmeli:D

Tragedy

Photo Manipulator
eşcinseL meşcinseL alayını yadırgaRım herqes haDdini biLsin :D cinsinin geRektirdiği gißi davRansın.. :hhdil hmm şaqa bi yana qim naparsa yapsın bana buLaşmasınnaRda herqez hüRdür istediini yapaR üstümüze vazife deiL ama şunuDa demeden edemicem böLe eRqeqleRden tiskiniyoRum.. :hadiordan

bakiba

New member
önemli olan insan olmaları,insan olma vasıflarını hala tasıyorlarsa cinsel tercihlerinden sizene.

HTML