Eşcinsel erkekleri mi daha çok yadırgarsınız, yoksa eşcinsel kadınları mı ?

Eşcinsel erkekleri mi daha çok yadırgarsınız, yoksa eşcinsel kadınları mı ?

• Hepsini eşit derecede

Kullanılan: 30 24.2%
  • Eşcinselleri yadırgamam

Kullanılan: 27 21.8%
  • Eşcinsel erkekleri

Kullanılan: 63 50.8%
  • Eşcinsel kadınları

Kullanılan: 4 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    124

_MaNiaC_

New member
Eşcinsel erkekleri mi daha çok yadırgarsınız, yoksa eşcinsel kadınları mı?

1.Hepsini eşit derecede
2.Eşcinselleri yadırgamam
3.Eşcinsel erkekleri
4.Eşcinsel kadınları

Mephisto

R€B€L
eşcinsel erkekleri daha cok yadırgırım
buda erkek olmamdan kaynaklanıo galiba
kadınları salla:D

desantralizasyon

Altın Üye
tecih meselesi :] bana asılmadığı
sürece sorun yok hehehe. arkadaşalrımda
var hem bayan hem erkek. açıkçası yadırgamam

MiKeRiNoS

New member
yaf lezbiyenlerin ne zararı var kıskıza geçiniyolar:D ama erkeklerınkı biraz garip gelıo bana hatta baya bi cins gelio:Sopa

Chevignon

New member
Bunların hepsi ters olay geliyor bana.Lezbiyen kızlar,bizim kızlarla olma yüzdemizi düşürüyor.Erkeklerin de eşcinsel olmasında,sanırım erkeğim diye ters geliyor.Ama unutmamak lazım;Eşcinselliği kimse istemiyor.Bir özür gibi doğuştan geliyor çoğunlukla.VE de muhtemelen küçük yaşta bir erkeğ'e,bir sapığın tecavüz etmesi sonucu ortaya çıkıyor.

CHI€F

Kalpsiz
valla escinsel erkekler delikanlılık katsayısına ters escinsel kadınlarda onlarda erkeklere ters yapıolar her türlü erkek zararlı cıkıo bi erkek olduum için alayına karsıyım :sigara:

pointır

New member
CHI€F' Alıntı:
valla escinsel erkekler delikanlılık katsayısına ters escinsel kadınlarda onlarda erkeklere ters yapıolar her türlü erkek zararlı cıkıo bi erkek olduum için alayına karsıyım :sigara:
+++++++++++++++++++++1905

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
sonuçta kadınların birbirlerine sokacak bişeyleri yok:D
ama bizim war:eek:
tabiki erkekleri yadırgarım:D

alish

вυяαq αℓι&#1
Hepsine Karşıyım... En GüzeLi DoğaL OLanı

N i h i L

New member
Arkadaslar aslında bu yadırganacak bıseymı veya erkeklerın escınsellıgı ıle kadınların es cınsellıgı arasında ne fark var kı boyle bır kıyas yapılabılıyor.Her ııkısı de aynı.Yadırgamak ıse bence yanlış olur.Allah ıslah etsin diyelim.Kınamak hiç de iyi birşey degil.

berkelson

New member
" Ben garışmam onu benim beyime sormak lazımdır.. " Diye başlamak istemiyordum ... Arkadaşlar bi kaç eşcinsel arkadaşım var yaşadıklarını bilmediğiniz için burdan konuşmak ( tanışıp öğrenene kadar bende ) yadırgamak biraz haksızlık gibi tabi yapılan iyi bişey değil desteklemiyorum yalnız özgürlük denilen şey varya ellerimize vurulan kelepçe o işte bizim ama hiçbir erkek veya kadın durupdururken eşcinsel olmaz ve genelde aile arkadaşlık ilişkilerine dayandırılır ... türkiyenin eşcinsel potansiyeli çok yüxektir neden? her zaman " hepinizi siterim " tarzı laflar ... bunu yapan yok mu ? çok ... erkek erkeğe takılmakla başlıyor genelde kız arkadaş olmayınca diğer isteklerinde erkekler tarafından karşılanması söz konusu oluyor ve sonuç olarak ... pek detaya girmeden bitiriyorum konuşmamı yalnız bide olaya başka bi açıdan bakarsanız sevinirim ...

berkelson

New member
arkadaşlar dini bilgileri zayıf veya olmayanlar ne livatadan ne de lut kavminden bi haberler doğal olarakta karşı cinsten çok çekenler hem cinlere yönelip sevgiyi ilgiyi kendi cinsinde arıyor sonuç olarak eşcinsellik..

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
ilk başlarda her ikisinide karşıydım yanlız çevremde bu tür insanlarında var olduğunu arkadaşlarım olduğunu ve onların yaşamlarını bildiğim için artık onların özgür yaşamına karşı çıkmamın bir anlamı olmadığını anladım.

edit:eşcinsel bayanlar hakkında fazla bilgi sahibi degiliz eğer çevrenizde varsa benim ne demek istediğimi anlarsınız sonuçta eşcinsel bayanların erkeklerle birlikte olduğu fazla görülmemiştir ama onlarda erkeklerle birlikte olmaktadırlar bilgi kazanın diye söyledim:=)

HTML