Doğduğu yerden saldırdılar!

öncü06

New member
dostum,hâla anlamadın mı?%47 birşey ifade etmiyor mu?şu anda tek parti kim... şu anda ülke bizden sorulur..DOSTUM..

Anti de olsan,tantunide olsan, bu forumdaysak, demekki ortak bir noktamız var ve dostumsun...:biggrin:biggrin:biggrin
yahu siz kimsiniz be birader,sana ne olduğunu söyleyim mi sen onların ayaktakımısın.o gider din diyanet ayaklarına senin çocuğunun doğmamış torununun rızkını cebe indirir sen de gelir burda oh iyi yapmış dersin,nası koyduk 47 aldık dersin,halbuki sen anca b...yı alırsın bu kafayla gün gelicek biz hep biz demiştik diycez ama değişen bişi olmuycak çünkü malesef insan denilen hafif maymun üstü zekaya sahip varlıkların dünyasındayız,bugüne kadar nietchein tarif ettiği üstüninsan bilincine kavuşabilen beyinler sayesinde dünya ilerledi ama bu ülkede bunlardan çok az var ve bu ülke doğanın zayıfları listesinde yok olmaya mahkumlardan çünkü bu ülkede oh ne iyi oldu da oy verdiğim adam benim paramı hortumladı ya da hayali ihracat yaptı diyebilen idiotlar var ve burda benim beynim tıkanıyor işlemiyor bu adamın yürüttüğü algoritmayı anlamıyorum.

nedensiz35

New member
şimdi bölücü ne demek? bölücüler kimler?

hadi pkk yapamadı siz yapın. önce bölüm sonra tümden satamadığınız ülkemizi parça parça satın.

HTML