Diyanet: Kadına dışarıda parfüm günah!

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
bütün yapılmaması gereken günahların hesabı bittide sıra parfüm kullanmayamı geldi :) burda belli işde uygulanmıyan laikliği savunmak alakası olmuyan konuyu buraya yazmak başka bişe değil :)

мαωι

New member
herkes kendi dinini yasasin .. istersen parfün ister ruj sürsün istersen basörtü taksin takmasin ..!!
eger 2008 yilindayiz diorsaniz özgürlügün adinida manasinida bilmek zorundasiniz!!
biraz da avrupanin diger taraflarini örnek alin ... !!! ÖZGÜRLÜK gibi , SAYGI gibi !!

hbt

New member
eğer bana 250 den fazla tesekkür ederseniz size bu konuyla süper bir kanıt ve video göstereceğim

yoldas

New member
diyanette ki adamların hiçbiri beş para etmez adamlar
anlamıyorum kadınlar üzerinden siyaset yapıp rant elde etmeye çalışmaktaki amaçları ne ?

size ne be kim ne isterse sürer... size mi kaldı...

diyanettekiler pis kokmak istiyorsa kendi bilecekleri konudur bu...

klavuz13

Banned
anlamıyorum kadınlar üzerinden siyaset yapıp rant elde etmeye çalışmaktaki amaçları ne ?

hoppppp derler burada adama işte....

Diyanet İşlerindeki insanlar boş betal cahil adamlar değiller....

O "adamlar" dediğin kişiler İslam kurallarının bölümlerini başarıyla bitirmiş ünvan sahibi olan insanlardır...

Allah katında tek din olan İslam dinini prensibinde TEMİZLİK vardır,

;Peygamber Efendimiz bir hadisi şerifinde Temizlik İmandandır diye buyurmuşlardır.

En basit örneği insan vücudu temiz olsun maksadıyla abdestli namaz kılmak zorundadır.

Şimdi gelelim senin anlayışınayen adam kokuyormu...

Parfüm nasıl icat edildi biliyormusun... Niçin Fransada parfüm fabrikaları var...

Tuvalet adabını bilmeyen avrupalılar bizden öğrendiler temizliği, temizlik adabını...

Sizene diye bir analyış olmaz...

İslam dinine mensup olan bir kişi islam dinin kurallarını (farz) harfiyen yerine getirmekle mecburdur. Getirmiyora günahını kendisi çeker....

Parfüm sürmeyen kötü kokar anlıyışı içinde olacağına, MİSVAK'ın niçin sünnet olarka müslümanlar arasında kullanıldığı bir araştır istersen....

tasavvur

New member

Temiz kokmak parfüm kullanmak mı?

O zaman parfümün nasıl ortaya çıktığını, fransada nasıl başladığını araştır...

Söylediğinin tersini göreceksin

[me|2wi$]

H & M

dinimizCe kadının ÇekiCiLiĞini arTırıCı herşey yasakLanmışTır..parfümde bu unsurLardan biri...ama önCe büyük GünahLarımızın peşine düşeLim parfümün deĞiL...herkes kendine yaşar..

alpgg

New member
sabunun içindede parfüm aroma var onuda kullanmayın o zaman..

HTML