discovery turkey hacklendi!

SchakaL

New member
heç bişe anlamadım discovery turkey hacklendi! dedin
sunny ve kaon için yükleme yapınız
http://rapidshare.de/files/15925902/...-2006.zip.html
şifre huzyin
yükleme talimatı
yükleme programı ekrana gelince file i seç.sonra openfile e tıkla .gelen pencereden softcam dosyasını seç ve cihazı arka anahtardan aç .download a tıkla.eğer yüklemeye başlamazsa cihazın üzerinden stand by tuşuna bas o zaman yukler.
sorusu olan pm den yada buraya yazsın

die yazdın ne alaka?

eexh

New member
bende bari şifreleri verim girebilen arkadaşlar girsin izlesin:)ben izliyorum denenmiştir cihaz goldmaster9400ci!!!Biss bölümüne girip yazıyoruz
-----b9-8a-c0-03-de-11-03-f2-----
iiseyirler...

CaRPoCaLYPSe

New member
Emu kısmında biss bölümü olan arkadaşlar B9 8A C0 03 DE 11 03 F2 şifresini girerek Discovery Turkey'i izleyebiliriler.

hack kırmak demek anlamınadan gelır arkadaşım şifresı kırıldı işte!

seba

New member
cino
önce rs232 kablosu alacaksınız herhangi bir elektronik prç satıcısından
bağlantısı 2-3 3-2 5-5 olacak .

| P C | C O P A T

New member
ii akşamlar.Bir sorum olacaktı.Fakat olayı tam olarak bilmediğimden biraz çekiniyorum.Ben biss bölümüne girip kodları yazdım.Fakat açılmadı.Ne yapayım?Yardımlarınızı bekliyorum.

I_PeNTaGRaM_I

New member
Arkadaşlar Discovery Turkey için aşağıdaki değerleri giriorm açmıo.. Cihaz kaon, ne yapmalıyım?

provider : 000100 index : 00
biss key : B98AC003DE1103F2

<Keylerin doğru olması lazım, burdan alabilirsiniz ama neden açmıo? Keyler değişmiş olabilirmi? Bu keylerle izleyen var mı şuan?>

helyum

New member
eexh' Alıntı:
bende bari şifreleri verim girebilen arkadaşlar girsin izlesin:)ben izliyorum denenmiştir cihaz goldmaster9400ci!!!Biss bölümüne girip yazıyoruz
-----b9-8a-c0-03-de-11-03-f2-----
iiseyirler...
şifreler denedim okeydir herkese iyi seyirler

losnok

New member
huzyin' Alıntı:
sunny ve kaon için yükleme yapınız
http://rapidshare.de/files/15925902/-Sunny_Kaon_SoftCam_Polsat_New_Key_19-03-2006.zip.html
şifre huzyin
yükleme talimatı
yükleme programı ekrana gelince file i seç.sonra openfile e tıkla .gelen pencereden softcam dosyasını seç ve cihazı arka anahtardan aç .download a tıkla.eğer yüklemeye başlamazsa cihazın üzerinden stand by tuşuna bas o zaman yukler.
sorusu olan pm den yada buraya yazsın
kardeş bu discovery kanalı sadece dediğiniz ricever la mı izleniyor?bende sky star2 tv kartı var ben onunla izleyemezmiyim?izleyebilirsem nasıl izlerim?yardımcı olursan çok memnun olucam..

caldi10

New member
arkadaşlar bende goldmaster 11200 var
bissleri girmeyi biliyodum ama o menünün şifresini unuttum.kaçtı acaba
bilenler varsa bildirirlerse sevinirim.şimdiden teşekkürler

HTML