discovery için yardım

alifuat_a

New member
skystar2 tv kartı kullanıyorum ama discoveryi izleyemiyorum izleyen arkadaşlar varsa kanal özelliği penceresinin screen shotunu gönderirse sevinirim

mudanyall

New member
alifuat_a' Alıntı:
skystar2 tv kartı kullanıyorum ama discoveryi izleyemiyorum izleyen arkadaşlar varsa kanal özelliği penceresinin screen shotunu gönderirse sevinirim

dostum turksatta discovery turkey kanalı şifresiz !!!

mudanyall

New member
baris_020' Alıntı:
birader uyduya nasıl yazılım atılır bilen varmı acaba

dostum rst 232 kablosu ile bilg program yukleyerek yazılım atarsın risivir markasına göre formlarda arat detaylı açıklamaları gorursun

alifuat_a

New member
mudanyall' Alıntı:
dostum turksatta discovery turkey kanalı şifresiz !!!
biliyorum ücretsiz ama görüntü alamıyorum. çanağın yönünü değiştirdim yine olmuyor. lnb yi çevirdim yine yok bütün kanallar var ama discovery yok bak ekran görüntüsü aşada sid nit tid yazan yerleri 1 yapınca ntv geliyo değiştiriyorum hiç bişi çıkmıyo onlar mı yanlış diye düşünüyorum izliyorsan bana bu şekilde bi ekran görüntüsü atarsan sevinirim

kimse izlemiyormu bu kanalı

harem

New member
alifuat_a' Alıntı:
biliyorum ücretsiz ama görüntü alamıyorum. çanağın yönünü değiştirdim yine olmuyor. lnb yi çevirdim yine yok bütün kanallar var ama discovery yok bak ekran görüntüsü aşada sid nit tid yazan yerleri 1 yapınca ntv geliyo değiştiriyorum hiç bişi çıkmıyo onlar mı yanlış diye düşünüyorum izliyorsan bana bu şekilde bi ekran görüntüsü atarsan sevinirim

kimse izlemiyormu bu kanalı

bikere aradıgın frekans yanlıs 12652 H 22500 discovery ve paketin frekansı onunla dene mutlka izlersin.

http://en.kingofsat.net/dl.php?pos=42.0E

yukarıdaki linkten turksat guncel frekansını al prog dvb de satellites icine at ve tarama yap tekrar.

typhoon01

New member
Discovery Channel 11966 H 12498 frekansında yayın yapıyor, diğer 3 discovery ise 12659 V 6666 frekansında yayında. Bu frekansta sadece Travel şifresiz.

HTML