Discovery Channel ve Nationel Geographic Yapı Belgeselleri seti

egitimci-

New member

Discovery Channel ve Nationel Geographic en beğenilen yapı belgesellerini satışa sunmuş bulunmaktayız.
Mühendislik harikası yapılar, bunların ayrıntıları, yapı ve inşaat konusunda tüm bilmeniz gerekenler bu belgesellerde.
Yapımcı firmalar bile bu kadar yapı ve inşaat belgeselini toplu olarak satmıyorlar.
İzlemekten sıkılmayacağınız, öğretici bilgilendirici, mükemmel belgeseller.
110 Adet Belgesel Tamamı 18 DVD, 30 TL
Tek Tek almak isterseniz 1 DVD'de 6 Belgesel DVD Başı 2 TL
Tamamı Türkçe Dublajlıdır.
Tamamı HD formattadır.
Belgeseller full dür içlerinde reklam vb. yoktur.

Satın Almak İçin

[email protected]

adresine setin adını yazarak mail atınız.
Sıpariş alındığı gün kargoya verilir.

Ödeme Yöntemleri:
Banka Havale/ EFT
gittigidiyor.com üzerinden
gittigidiyor.com üzerindeki referanslarım için yandaki linke tıklayınız : egitimci- Profil sayfası, GittiGidiyor
PTT Kapuıda Ödeme Sistemi
Paypal Üzerinden

Satın almak için mail attığınızda banka hesap bilgileri ile diğer gerekli bilgiler verilecektir.

DISCOVERY CHANNEL Insan Yapimi Harikalar Asya Changi Havalimani
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Kuala Kumpur Sel Kontrol Merkezi
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Kumarhanenin Böylesi
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Sydney opera Binası
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Yarının Kenti Sondogo
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Çin'de Dünyanın En Büyük Yolcu Transfer Merkezi
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Çin'de En Hızlı Tren Yolu
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Çin'de Kuş Yuvası Stadyumu
DISCOVERY CHANNEL İnsan Yapımı Harikalar Asya Pekin Havaalanı
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar 2012 Londra Olimpiyatları Su Sporları Merkezi
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Artkitada Buz Kırıcısı
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Batan Kanatlar
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Boğaziçinde Büyük Tünel Türkiye
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Buz Hoteli
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Çalınmış Güç
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Dalga Makinesi
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Dev Kürek
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Dünyanın En Büyük Konteyner Silebi
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Güney Afrikada Hızlı Tren Sistemi
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar incheon Köprüsü
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Peak Power toba Nehri Kanada
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Rio Stadyumu
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Rokçular Parkı
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Soigona Gezi Vietnemın Phumy Köprüsü
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Stone Cutters Köprüsü
DISCOVERY CHANNEL Mega İnşaatlar Yükselmenin Son Noktası
DISCOVERY CHANNEL Mega Makineler Dev Balon
DISCOVERY CHANNEL Mega Makineler Dev Konser Sahnesi
DISCOVERY CHANNEL Mega Makineler Dev lunapark Treni
DISCOVERY CHANNEL Mega Makineler Dinazorlarla Yürüyüş
DISCOVERY CHANNEL Mega Makineler Gökdelen
DISCOVERY CHANNEL Mega Makineler Tershane
DISCOVERY CHANNEL Mega Mühendislik Projeleri Bering Boğazı Tüneli
DISCOVERY CHANNEL Mega Mühendislik Projeleri Houstonun Dev Kubbesi
DISCOVERY CHANNEL Mega Mühendislik Projeleri Tek Kişilik Araçlar
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Abu Dabi Merkez Pazarı
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Dallas Kovboyları Pazarı
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Dünyanın En Yüksek Gökdeleni
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Güney Afrika Altın Madenleri
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Kuveyt'in Kuleleri
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Melbourne Stadyumu
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları New Orleansda Kasırga Bariyerleri
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Rio De Jenario Enerji Şebekesi
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Rollerkoster Yapımı
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Rotterdam Limanı
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Sanfransisko Köprüsü
DISCOVERY CHANNEL Mühendislik Harikaları Singapur'da Gökyüzü Parkı
WORLD Super İnşaatlar Antonow 225
WORLD Super İnşaatlar Dünyanın En Büyük Binası
WORLD Super İnşaatlar Dünyanın En Büyük Tershanesi
WORLD Super İnşaatlar Pentagon
National Geographic En Büyük Dizaynlar Akashi Kaikyo Köprüsü
National Geographic En Büyük Dizaynlar Antanov 124
National Geographic En Büyük Dizaynlar Baraj
National Geographic En Büyük Dizaynlar Burj Dubai
National Geographic En Büyük Dizaynlar Cruise Gemisi
National Geographic En Büyük Dizaynlar Denizaltı
National Geographic En Büyük Dizaynlar Dönme Dolaplar
National Geographic En Büyük Dizaynlar Gökdelen
National Geographic En Büyük Dizaynlar Heathrow Havalimanı
National Geographic En Büyük Dizaynlar Kubbeler
National Geographic En Büyük Dizaynlar Petrol İşi
National Geographic En Büyük Dizaynlar Teleskop
National Geographic En Büyük Dizaynlar Tünel
National Geographic En Büyük Dizaynlar Uçak Gemisi USS Nimitz
National Geographic En Büyük Dizaynlar Uzay İstasyonu
National Geographic Mega Yapılar Berlin Tren Garı
National Geographic Mega Yapılar Burj Al Arap
National Geographic Mega Yapılar Buz Hoteli
National Geographic Mega Yapılar Dubai Palmiye Adası
National Geographic Mega Yapılar Süper Tanker
National Geographic Mega Yapılar Millau Köprüsü
National Geographic Mega Yapılar Elmas Kazıcılar
National Geographic Mega Yapılar Akashi Kaikyo Köprüsü
National Geographic Mega Yapılar Aldar Gökdeleni
National Geographic Mega Yapılar Atom Çarpıştırıcı Cern Deneyi
National Geographic Mega Yapılar Bahreyn Ticaret Merkezi
National Geographic Mega Yapılar Büyük Kanyonun Camdan Köprüsü
National Geographic Mega Yapılar Buz Kırıcılar
National Geographic Mega Yapılar Çelik
National Geographic Mega Yapılar Çin'in Akıllı Gökdeleni
National Geographic Mega Yapılar Çin'in Dev Limanı Yangshan
National Geographic Mega Yapılar Doğa Dostu Pekin
National Geographic Mega Yapılar Egilan Kule
National Geographic Mega Yapılar Elektirk Okyanusu
National Geographic Mega Yapılar En Uzun TV Kulesi
National Geographic Mega Yapılar Geleceğin Trenleri
National Geographic Mega Yapılar Golden Gate Köprüsü
National Geographic Mega Yapılar Güneş Enerjisi
National Geographic Mega Yapılar Güney Kutup İstasyonu
National Geographic Mega Yapılar Hoover Barajı
National Geographic Mega Yapılar Kaliforniya Bilim Akademisi
National Geographic Mega Yapılar Köprü Yıkım
National Geographic Mega Yapılar Kuzey Denizi Duvarı
National Geographic Mega Yapılar Mans Tuneli
National Geographic Mega Yapılar Mühendislik Harikası Köprüler Danimarka'dan İsveç'e
National Geographic Mega Yapılar Muhteşem Gökdelen
National Geographic Mega Yapılar Müthiş Teleferik
National Geographic Mega Yapılar Nükleer Deniz altı
National Geographic Mega Yapılar Para Fabrikası Darphane
National Geographic Mega Yapılar Petronas Kuleleri
National Geographic Mega Yapılar Queen Mary 2
National Geographic Mega Yapılar Rekortmen Cruise Gemisi
National Geographic Mega Yapılar Rotterdsm Limanı
National Geographic Mega Yapılar Singapur'un Lasvegası
National Geographic Mega Yapılar Süper Tren
National Geographic Mega Yapılar Tuğla
National Geographic Mega Yapılar Tren Enkazı
National Geographic Mega İnşaatlar Colaroda'yı Geçmek
National Geographic Mega İnşaatlar Madritte Büyük Kazı
National Geographic Mega İnşaatlar Raylı Bindirec

Hackhell deki referanslarım:

Referanslarım :

Teşekkürler egitimvi memnunu aöf hazırlık sinıfı seti aldım. Askere gideceğim sınavdan sonra gelince hemen 3. ve 4. sınıfı talep edeceğim iyi alışverişler.

aradığım 4 proğram için kendisine ulaştım.koray dan bu 3. alışverişim.internette güvenle alışveriş yaptığım nadir kişilerden.alışverişlerde göstermiş olduğu ilgisi için kendisine teşekkür ederim.

eğitimci hocamla 91 dvd lik bi siparişim oldu. Kendisi herşeyi özenle hazırlamıştı dvd lerde hiç bi sorun yok söz verdiği vakitte yolladı. Hiç tereddüt etmeden, kendisine güvenerek alışveriş Kendisiyle kesinlikle yaptığım alışverişler devam edicek. İşini hakkıyla yapan insanlardan birisi.

arkadaşlar güvenle alışverişini yapabilirsiniz. ben istedikleri bugun aldım. ne bır aksama ne de bir sorun. çok sağol hocam.
Kendisinden aldığım DVD'lerde herhangi bir sorun çıkmamıştır. Ürünlerinin parasını yattırdıktan 2 gün sonra DVD'lerim elime ulaştı bu benim ilk alışverişimdi ilgisi ve hızlılığı ile kolay kolay vazgeçemeyeceğim satıcılardan! Iyiki varsın kardeşim.

Hayırlı satışlar.
Kendisi ile iki kez iş yaptım Kesinlikle güvenilir, tercih edilsi bir satıcı. Teşekkür ediyorum
cd ler elime geçti.hiç bir problem yok.toplamda 22 dvd lik bir alışverişim oldu.
kendisine buradan teşekkür ederim.

saolsun cok ilgili bir satıcı siparişlerimi en kısa zamanda gönderdi aslında ben böyle internetten şatışlardan çok çekiniyordum fakat arkadaş gerçekten yaptığı işin hakkını veriyor cdler özenle hazırlanıp ayrı ayrı zarf içinde geliyor e mailden aklıma takılan birşey olduğu zamanda sorduğumda hemen cevap veriyor.Bir problem olduğu zamanda saolsun hemen yardımcı olmaya çalışıyor.Dvd veya Cd alcak arkadaşlara tavsiyem hiç gözleri arkada kalmasın çok güvenli ve hızlı bir satıcı....
Şu ana kadar üç kez farklı miktarlarda alışveriş yaptım, özenli, hızlı ve güvenilir bir satıcı.
Merhaba arkadaşlar egitimci- arkadaşımızla benimde bir alış verişim oldu detayları ile anlatmak istiyorum

DAY LİGHT 80 VCD GENEL İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ (dvd formatında aldım)
EFU İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ

ihtiyaçlarımı temin etmek için kendisine başvurdum

işte alışverişin ayrıntıları :

tarih04 Mart 2009 Çarşamba 22:02
kendisine istediğim setleri mail olarak yolladım ve fiyat talebinde bulundum

tarih04 Mart 2009 Çarşamba 22:36

kendisi maileme cevap verdi dvd lerin fiyatlarını (mail cevap mailinden alıntıdır )
" DVD'lerinizi hazırlamaya başlamam için Bana öncelikle ad soyad adres ve telefon numarası veriniz. Aşağıdaki banka veya ptt hesap numaralarından size uygun olanına parayı yatırıp bana haber verdiğinizde DVD'leri kargoya verebilirim"

tarih04 Mart 2009 Çarşamba 23:15

adres, telefon, isim bilgilerimi garanti bankası internet şubesinden have yaptığımı bildirdim

tarih05 Mart 2009 Perşembe 20:26

(kensinin yolladığı mailinden alıntıdır)

"iyi akşamlar bugün dvd lerinizi aras kargoya teslim ettim
seri: ... irs: .... Ref: ... (bilgilerini yolladı)

tarih06 Mart 2009 cuma 10:30

kargo adresime teslim edildi

Not :Açıkcası bu ilk alış verişimi biraz korkarak gerçekleştidim malum kendisini tanımıyordum ancak bundan sonra gönül rahatlığıyla alışverişime devam edip ihtiyaçlarımı karşılıcam

Not 2 : Alış verişi bu kadar ayrıntılı olarak yazmamın sebebi hem yaşadıklarımı anlatmak hemde diğer arkadaşlarımıza alışverişin nasıl gerçekleştiğine dair fikir vermektir

Saygılarımla

Daylight Toefl seti aldım ve çok memnun kaldım. Dvd'lerde en ufak bir parmak izi yada çizik bile yoktu ve çok muntazam geldi.Şu ana kadar internet üzerinden yaptığım en kaliteli alışveriş. Hiç bir sorun yaşamadım ve oldukça hızlı bir alışverişti. Herşeyden daha önemlisi güven ortamının kuvvetli olması ve satıcının ilgili olup tüm yazmış olduğunuz mailleri cevaplamış olmasıdır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
guvenle alışveriş yapabilirsiniz,elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ve oluyorda.tesekkur ederim

Arkadaşlar hemen hemen bütün ingilizce eğitim setlerini, 2-3 ilköğretim seti, hafıza teknikleri setleri ve belgesel setlerinden toplam 115 dvd aldım. Hiç birinde en ufak bir hata dahi yok. Sağolsun hediye de göndermiş. Kesinlikle güvenebileceğiniz çok sağlam bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
....turgut.hotmail.com

Alışveriş yaparken doğal olrak tereddüt yaşayan arkadaşlara:

İlk gün, ben neyi ve ne zamana istediğimi yazdım (KPSS eğitim seti) arkadaş kısa sürede olabilcek durumları ve alternatiflerde bulundu.Hatta güzelliklerde yaptı sağ olsun. İkinci gün ben parayı hesaba yatırdım, Üçüncü gün arkadaş kargoya verdiğini haber etti. Dördüncü gün paket bana sorunsuz ulaştı. Arkadşın sunduğu içerik zaten genel olarak eğitim amaçlı içerikler. Güvenliğinin karşılığı olarak referanslarda bulunmayı istedim. Kendisine teşkkr ediyorum
aklınıza sakın he paramı kaptırırım die bişi gelmesin. arakadaşım olabildiğince yardımcı oluo işinizin görülmesini sağlıyor. fiyatlarıda araştırdığıma gore en ucuzlardan bi tanesi arkadaşım. ben alışverişimi yaptım memnun kaldım. bir kere daha hocama teşekkür ederim

Hocamız çok güvenilir birisidir.Arkadaşlar hiç aklınıza bişey gelmesin.Parayı gönderdiğiniz anda siparişiniz kargoya veriliyor.Kendisine buradan teşekkür ederim.
arkadaşlar hiçbi güven sorununuz olmasın son derece profosyonel ve dürüst çalışıyor hızlı bi şekilde elime ulaştı siparişlerim tekrar verdiği emekten dolayı teşekkür ederim

Oldıkça hızlı güvenilir ve işine özenen bir satıcıdır; kendisine teşekkür ediyorum

güzel calisiyor arkadas
hayirli isler ; )

KESİNLİKLE GÜVENEBİLECEĞİNİZ BÜPER BİR SATICI. HIZLI KARGO TEMİZ İŞ. BUNDAN İYİSİ ŞAM'DA KAYISI. GERÇEKTEN SÜPER. (o.selimiye)

Yukarıda belirtilen dvd lerden çoğunluğu eğitim seti olmak üzere yaklaşık 120 adet aldım... Ve inanır mısınız eğitimci abinin ilgisi, nezaketi özellikle anlayışı beni çok mutlu ve memnun etti... İlkin; -hani olur ya- güvensem mi acaba? dvdler beni memnun eder mi diye düşünmedim değil. Ne de olsa kapsamlı bir talebim olacaktı...Ve gerek mail gerekse telefon görüşmelerimizde muhatabımın sıcaklığı ve samimiyeti bana istediğim güven duygusunu verdi... çok memnun kaldım...Hocam buradan (diyarbakırdan) size selam ve teşekkürlerimi iletiyorum... İyi ki varsınız...
İhtiyacım olan DVD'leri aldım..Tam da istediğim gibi..
Teşekkürler eğitimci..

ben eğitimci arkadaşa burdanda teşekkür etmek istedim ki bundan sonra dvd almayı düşünen ancak güven konusunda kararsız olan arkadaşların rahatlamasını isterim:

ben 30 ytl lik dvd aldım,dvd ler biraz önce elime ulaştı,herbiri kaliteli dvd'lere(dms) çekilmiş,üzerlerine içlerinde neler olduğuna dahir kalemle yazılmış,her biri cd kaplara konulmuş ve cok güzel bir şekilde kategorize edilmiş halde elime ulaştı,gerçekten çok güvenilir ve dürüst bir arkadaş,işinide özenerek yapıyor,gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz,kendisine burdanda ayrı olarak teşekkür etmek istedim,başka alışverişlerde görüşmek dileğiyle iyi günler
ben aldım arkadaşlar. tavsiye ederim. dvd lerde sorun yok yani. olsada halleder yani onu diyeyim. benim gibi fazla vakti olmayanlara tavsiye ederim.fiyatlar makulll
Arkadaştan, değişik setler aldım. Hemen adresime postaladı. Bizim ilçeye kargo gelmediği için aslında kaogodan kaynaklanan ulaşma problemini çözdü. Aynı setleri hiçbir ücret talebinde bulunmadan ptt kargo ile tekrar gönderdi.

Kısacası arkadaşla alış-verişten çook memnunum. Satın almam gereken bir set olsa hemen arkadaşa sorar ondan satın alırım, çünkü kendisi tanıdığım en güvenilir ve hesaplı kişi.

Çoook teşekkürler.
Geçen hafta yaptığım alışverişte çok memnun kaldığımı ve sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.. İlkumut Açıköğretim setlerinden 1.sınıf iktisada giriş ve genel muhasebe setlerini aldım. Siparişimi verdikten 3 işgünü içinde elime ulaştı. Son derece güvenilir ve gördüğüm en kapsamlı arşiv diyebilirim. Ayrıca şunuda eklemekte fayda var diye düşünüyorum. Setlerin birebir orjinalinden farkı yoktur. Alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar tereddüt etmeden siparişlerini verebilirler.