(+)(+) DiLeK KuTuSu(+) (+)

GeHeNNa

New member
iyi laf ettin :clap: bravo....
ne oldu yani öyle cevap yazdında madalyamı hakkettin??
istersen mesajını düzelt, yada sil...

Edit: Mesajın silinmiştir saygılı olursan sevinirim RoKeT.........

excellenttt

New member
ya benim bugüne kadar aşk hayatım hiç iyi değildi neden acaba :) aşk hayatımı saymazsam herşey yerli yerinde bi sorunum yok şöyle güzel bi kız istiyoruum :) nerede bulurum acaba :p

GeHeNNa

New member
excellenttt' Alıntı:
ya benim bugüne kadar aşk hayatım hiç iyi değildi neden acaba :) aşk hayatımı saymazsam herşey yerli yerinde bi sorunum yok şöyle güzel bi kız istiyoruum :) nerede bulurum acaba :p
ahuha excellenttt senin temiz bir sopa yeemen gerekli onuda yakın zamanda bulursun merak etme :mad: kız olayına gelince gazetelere ilan verme vakti gelmiştir herhalde arayan mevlasınıda bulur belasını da :) :)

[KooZ]

New member
Ben valahi herkezin o çok istediği şeyi buldum ''AŞKI''
allah olmayanlara versin:)
+ inşallah iddaayı tuttururum 3 milyarı 1 maççla kaçırdım rocdale yüzünden allah belasını versin:(
+Bide Hasta Olanlara Acil Şifalar Diliyorum vallahi ne derseniz deyin sağlık olmadan hiç bir şey olmuyo

sahra

New member
Benİm DİleĞİm

Ex.aŞimin Maİl Şİfresİnİ Kirmak İstİyorum Maİllerİnİ Okunak İstİyorum Bu KÖtÜ Bİsey Ama İnternette Sadece Şİfre Kiirmak İİcn Gİrİp CikadiĞim Yer Kalmadi Beraberken Ble Bukadar UgraŞmadim Onunla... Dİlek Perİsİ Şİfre GÖnderebİlİrmİsİn ....:))

piken

New member
ehuehuehu sahra alemsn:)onu burda bulamassın forumun dier bölümlerine bak:)yine de periden rica edelim:)

perteklim

New member
Uzunefe' Alıntı:
valla ben kendim için bişey istemiyorum . annem için istiyorum . Allah anneme çok güzel , zengin , akıllı bi gelin nasib etsin :):):)
aferim... bundan daha alçakgönüllülük olur mu!!!!........... keh keh... benim dileğim: Allah kimseyi bu soğuk kış gününde aç, açıkta ve çıplak koymasın...

sahra

New member
ehuehuehu sahra alemsnonu burda bulamassın forumun dier bölümlerine bakyine de periden rica edelim
::::valla piken ugraşıyom ugraşıyom olmuyoo bari dilekle periyle çözim dedim şu işi

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
valla dileyeceğim en güzel dilek AllAh insAnlArA Akıl vermiş yanındA kullAnma klavuzu olmasAdA onu doğru şekilde kullAnmAlArı AptAl şeylerle uğraşmamAları...:):)vAllA kendim için bşy istiyosam bilgisAyArımA virüs girsin:):):)hehehe

anelka3939

New member
benim dileğim dünyada savaşsız bir hayatın olması....

HTML