dikkat dikkat okuyun öyle geçin..!

sirine

New member
ben kendimden daha iyi tanıdığım birini anlatayım
maximus fazlasıyla canayakın çok çabuk sinirlenen ve sinirlenince ne yaptığını bilmeyen ama siniri geçince şeker gibi olan biri içerdende baksan dışardan da baksan öle herkesi kendi gibi bilir bide bu konuda biraz saftır herkese güvenir.

maximus

GeNeRaL
bende sırıneyı yazayım ozaman.

ŞİRİNE
şirine benım yasama kaynagım olur kendılerı o olmasa benım yasamamın bır anlamı olmaz. etrafındakıler tarafından sevılen bırıdır. oda benım gıbı bıraz sinirlidir ama fazla deil. benı kızdırmakta cok ustadır. o benı kızdırır ben onu ama, 1 saat gecmeden ıkımızde bırbırımızın kalbını kazanır yıne eskıye donerız.
bana en cok kızdıgı nokta bı yere gıderken ona haber vermememdır. eger bır arkadasım gelmısse ve onunla bı yere gıdıp sırıneme haber vermemıssım . sabah a kadar kavga etmemız demektır. burdan arkadaslara seslenıyorum yanıma gelen arkadaslar eger bır yerlere gıdecek olursak sırıneme haber vermemı mutlaka hatırlatın bana
:D:D

bırseyı unutmusum ŞİRİNEMİN en buyuk ozellıgı Cok Inatcı Olmasıdır.

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
beni tanımayanlar benim için çok içine kapanık sessiz biri derler ama tanıdıkça ne kadar kopuk olduğumu anlarlar adımdanda anlaşıldığı gibi :) biraz da inatçıyımdır biraz demek ne kadar doğru bilmiyorum ama itiraf ediyim inatçıyım. bide çabuk sinirlenen biriyimdir bişeye aniden sinirlenirim ama öfkem çabuk söner
şimdilik bu kadar :)

HppyPaar_A

New member
ben kendimi deilde cnmı yazıyım ozmn

iyiiii güzel sıcak kanlııı canayakınn merhametli tatlımı tatlıı birii yukardakiiii:hhaşık ...

HppyPaar_H

New member
o zaman bende canımcııımı yaziiim booariiii çok iyi niyetli sabırlı tatlı şeker anlayışlııı bıtanem benım yaaa:utan

HTML