dikkat dikkat okuyun öyle geçin..!

womenofff

New member

Ewet arkadaşlar merak ediyorum sizleri daha iyi tanımak için soruyorum sorum şu:
Etrafınızdaki insanlar,sizi iyi ve kötü yanlarınızla nasıl tanır ve bunu kaçınız bütün hackhell'lilerle paylaşır?

theozy

Kadim Dost
dengesiz :)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
etrafımda olmayanlar sinirli olarak tanır.. etrafıma yaklaşabilmişse zaten ne olarak tanırsa tanısın sorumlusu benimdir. ama tanımadan önyargılı bakanlar dediğim gibi sinirli olarak tanıyor. sorumlusu ben değilim ;=)

womenofff

New member
insanlar önyargıyla yaklaşınca ortaya öyle sonuçlar çıkıyo ewet mesela ben pek konuşkan değilim ama soğuk hiç değilim sessiz sakin karamsar inatçı ooo saysam çook var bunları etrafımdakilerin düşüncesi bide unutmadan çok hanım hanımcık olduğumuda söylerler ben değil onlar:]arkadaşlar bu kadarcık mı,hani nerde hackhell'liler?

tavukçiftliği

New member
beni görenler ne kadar efendi derler ama 40 tilki kırkınında kuyrugu kırık tilki hesabı:D
ama meraklı sıpsevdi falanımdır..yetenekli olarak bilirler ..
guzel sanatlara karsı yetenekliyim buda bazılarını kıskandırır.biri iki calısmamı paylascam ama defterimi bulamıyorum:D

Gєηco

Altın Üye
Sempatik biri olaraq tanılırım : =) en kötü huyum çoq çabuq sinirlenmemdir..
genelde iyiyim ben ewt ewt iyiyim :D

theozy

Kadim Dost
bütün yönetim agresif anasını satem :D

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
theozy' Alıntı:
bütün yönetim agresif anasını satem :D
Aramızda en sakin theozy dir ;=P

sonrada st.Anger pamuk gibidir. ;=)

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
eski arkadaslarım beni halen tanıyamadıklarını söylerler..kısacası gizemli biri olarak bilinirim..

theozy

Kadim Dost
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Aramızda en sakin theozy dir ;=P

sonrada st.Anger pamuk gibidir. ;=)
eet damarıma basılmazsa kedi gibiyimdir.. sabır taşıyımdır ama damarıma basılınca da gösüm dönüo neapiim :)

Uzunefe

Altın Üye
beni tanıyanlar iyi birisi , beni tanımayanlar çok yardımsever , beni tanıyıp yada tanımayıp tartışan ve cevaplarını alanlar ise sinirli olarak bilirler:D

QapriS

New member
hmm bi bakalım inatçıyım çok hemde cadıyım aslında ama bunu her zaman belli etmem :p muhabbeti çok sewerim acayip konuşkanım ama samimi olduum kişilere karşı öleyim hatta bazen iice abartıom millet yeter biras sus falan diyo :D ama bazen hiç konuşmam sessizlik alır gider ozaman anlarlar bi sorunum olduu için konuşmadıımı sakin biriyim çok çabuk kızmam ama kızdıım zaman hiç bişeyi gözüm görmes kızdıım kişiyi en çok nası incitirim die bakarım ozaman çok canını yakarım yani:p malaesef böleyim :D:D:D

react

Admin
Süper Moderatör
Fuzuli konuşmayı sevmem,sabırlıyım,ilkelerim var ve ilkelerime sadıgım,
Asla budalalık yapıp seviyesizlerin seviyesine inmem ;)

Ayrıca hocus çok sinirlidir yaklaşmayın ;p

lgnrpg27

New member
bende yazayımmı:
valla bende çenesi düşük biriyim.eğlenmek ve gülmek favorim.yerine görede çok ciddiyimdir.bana sus falan diyen adamla konuşmam taaki noldu nie sustun diyene kadar.kızınca etrafımdakilere de hissettiriyorum.genelde sakin ve çok konuşan bi adamız.
bu arada yorumlarınız süper. :D

De_Barkot

New member
beni genelde içinekapanık ,sadist olarak ön yargı gösteriolar.Züppe diyo kimileri ilk başta . Tanıdıktan sonrada ben süppe manyağın teki sanmıştım , .......(burasını arkadaşlarımdan duymanız lazım ben ne desem yalan olur) der.
Bende kendimi anlaşılmaz ve pek dikkate alınmaz ,karamsar biri gibi görüyorum ama gerçekten acayip öleyim işte..

pasaklı

New member
sakarim..
bknz: 7 ay once mutfaktan cikmak istemistim kapiya arkami dondum annemle konusuyorum bi yandanda yuruyorum..birden dondum kapinin arkasina ayagimi koymusum kapiyi hizlica ittirmemle kapinin gozume carpmasi bir oldu =)
tabi goz mor bi sekilde dolanmistim.. ve buna benzer birsuru sey:p

XShoOt

Banned
€trafImdakı arkada$Larım hep ßeni iLqinC oLarak tanırLar yaptıqım haraketLeri iLqinC ßuLurLar ama qinede Cok SefeLer saqoLSunLar ; )

HTML