dijital tv kartı almak istiyorum

emre1989

New member
arkadaşlar dijital tv kartı almak istiyorum.skystar3 dijital tv kartı hakkında çok güzel yorumlar okudum.yinede siz hackhell ailesinden fikir almadan karar vermeyeyim dedim

ghost21

New member
bence almanda bi sakınca yok çok güzel bir tv kartı bende kullanıyorum ve çok memnunum sanada tavsiye ederim.

merteslik

New member
ben skystar hd2 ile arasında kaldım hd olan biraz daha pahalı ama ben bilgisayar kasasını 32 lcd ye bağladığımdan televizyonun hakkını vermek istiyorum.. ancak benim bi sorum olacak.. ligtv yi bu kartlar çözüyormu.. tek endişem bu.. geçen bi tanıdığımıza gittim.. dreambox uydu alıcı ile ligtv yi hemde dsmartta çok güzel izliyordu, aynısı tv kartındada olmaz mı?

emre1989

New member
ben skystar hd2 ile arasında kaldım hd olan biraz daha pahalı ama ben bilgisayar kasasını 32 lcd ye bağladığımdan televizyonun hakkını vermek istiyorum.. ancak benim bi sorum olacak.. ligtv yi bu kartlar çözüyormu.. tek endişem bu.. geçen bi tanıdığımıza gittim.. dreambox uydu alıcı ile ligtv yi hemde dsmartta çok güzel izliyordu, aynısı tv kartındada olmaz mı?
programları var onlarla çözüolar

Fyonb

предате&
ss2 kuLLanıyorum ve gayet memnunun gerek updateLeri gerekse de piyasadaki yaygınLığı nedeniyLe bence iLk sırada tercih etmen gereken üründür...

merteslik

New member
kesin mi? yani çoğu yerde okudum.. olmuyo yapan görmedik sözde oluyo diyorlarmışş.. bende çok kararsızımm... kardeş hiç gördün mü yapan vara öyle bişey benim kararım skystar hd olacak

ghost21

New member
selam kardeş oluyor oluyor bana özelden ulaş ordan sana anlatayım.mutlaka ulaş bana bekliyorum.sana bir çok konuda yardımcı okurum.

merteslik

New member
50 mesajı geçmemişim özelden ulaşamıyorum.. sana şöyle diyeyimm... dreambox uıydu alıcımı( hiçuğraşmadan çözüyo ve fiyatı 375 ytl) yoksa skystar hd2 mi(210 milyon ama az para vermek için skystar2.8 ide düşüneilirim) geleceğe yönelik olarak tv kartı almam daha iyi dimi?.

melliibo

New member
bu drambox denen alte dijiturk veya dsmart çözüyomu eğer böyle bişi varsa hemen alırım valla bu konuda bilgisi olan bi zahmet bana p.m atabilir mi özelden

merteslik

New member
çözüyo kardeş geçen gün galatasarın deplasmandaki steau maçını izledim... evde sopcastle izlemektenten birmilyon kez daha iyi..

merteslik

New member
ghost ben sana emailden ulaşamıyorumm... benim sorularım olacaktı sana bi asresdd ver istersen mail atayım sana ordan

ghost21

New member
kardeş sen msn adresini yaz ben eklerim seni.

evet kardeş seni bekliyorum ama hala yazmadın.

mrkamilk

New member
Merhaba

Arkadaşlar ben avermedia dvb-s pro (Hd Ready) bir tv kartı kullanıyorum. bunla ilgili olarak bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı. ben sadece d smarttaki bi kaç kanalı izlemek istiyorum. animal planet , discovery channel vb. yardımcı olcak varsa yazarsa sevinirim.

HTML