Dibe vuran Ortadoks Kemalistler

bugraq

New member
Öncelikle teşekkürler. Külterel farklılığı algılayabildiğin için. Ayrıca canınızı sıkmaya da hiç değmez, alınacak birşey yok çünkü. Yoğun iş temposunun arasında nadiren yakalayabildiğim bu boş arada en azından Türkçenize bi nebze katkım olduysa ne mutlu bana. Daha fazlasını da beklemiyorum zaten.

Hayatınızı ne odaklı yaşadığınız kavramlara yüklediğiniz anlamları farklılaştırır. Sizin için dininiz, milletiniz, kazandığınız para, toprağınız, kültürünüz, siyasi görüşünüz, aileniz odak olabilir. Kemalizm ise bütün bu değerleri bu ülke topraklarında bir ulus olarak özgürce yaşayabileceğiniz bir Türkiye'yi hedefler. Onun için siz Kemalistim diyenleri değil, direkt Atatürk'ün kendisini referans alın ve her ne olursanız olun, bu ülkeyi seviyorsanız KEMALİSTSİNİZ.

Son Söz

Banned
Ak parti kapatıl(a)madıya bu darbecicilerin akli dengesi günden güne bozulmaya başladı.

hergün yeni bir saçmalığa imza atıyorlar.

bence bunlar daha iflah olmaz.

acilen doktor gözetiminde tutulmaları gerekir:)
Aynen dediğin gibi

yakında birer ikişer delirme semptomları başlar :)

Bakın ne diyor çiçek sulama memuru Kamer genç:

"Anayasa mahkemesi başkanı aslında kararı heyecandan yalnış okumuş. Çünkü karar kapatma yönünde imiş bu yüzden Haşim Kılıç kararı yeniden okusun"

görüyormusunuz şu açıklmayı.

hiç bu açıklamalar sağlıklı beyinden çıkabilecek açıklamalar mı

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
öncelikle ALLAH Mustafa kemal Atatürk' e gani gani rahmet etsin. onun adını kullanıp din, siyaset,ben öyle atatürkçüyüm böyle atatürkçüyüm deyipde biyerlere gelmeye çalışanlarıda ıslah etsin

kurtstrr

New member
yaw hatırladığım kadarıyla Atatürk sizinkileri bir vapura bindirip öldürtmüştü şimdi siz ateistler ve komunistler nasıl Atatürkçü ve Kemalist oluyorsunuz ne garip insanlarsınız böyle walla bayağı komik geliyo bana :)

RTE

Banned
yaw hatırladığım kadarıyla Atatürk sizinkileri bir vapura bindirip öldürtmüştü şimdi siz ateistler ve komunistler nasıl Atatürkçü ve Kemalist oluyorsunuz ne garip insanlarsınız böyle walla bayağı komik geliyo bana :)
Bunlar Atatürkçü değil aslınad .Devire göre bazen öyle görünüyorlar.

Devir değişince Atatürk e ilk karşı çıkacaklar bu kesimler

geçmiştede olmadı mı sanki

Atatürk ölünce Paranın üzerinden .okullardan devlet dairelerinden sökmüştüler resimlerini

bad_boy38

New member
ortadoks Kemalistler
Valla çok hoşuma gitti. RTE ve Salih Tuna ya teşekkür ederim. Bu kadar güzel anlatılamazdı.

jet84

New member
Ortodoks değiliz ya ateistiz, kafiriz herşeyi dine bağlamayı nasıl biliyorsunuz. Bir de ahlak yönünüz dinci kişiliğiniz gibi gelişmiş olsaydı keşke...

Din herşey için belirleyici bir unsur değildir. Ama ahlak dinden daha önemlidir.

HTML