Devlet Bahçeli iç çatışmayı nasıl önledi?

F-S4n3%AnK

New member
Zaman bişeyler önleme zamanı değil Bahceli harekete geçmekte çok geç kalındığını anlayacak ama iş işten geçmiş olacak

arkhers

New member
Arkadaşlar ne diyosunuz siz ya
Kocaeli ülkü nün tamamı hodrimeydan sokağa çıkınca kaçacak delik arardı hodrimeydan ki benim gibi bir ton kişinin umursamadığı bir çetedir. ülkü bunlardan korkuyordu. dayak yemeyeceğinden emin olmadıkça hiçbirşeye karışmıyodu. siyasette gördük mhp yi akp sempatizani oldu çıktı sayelerinde gül köşke yattı şimdi tam tersiyiz demeye çalışıyorlar

Geçiniz bunları efendim
fetoşun ayağını öpen nasıl değişmesse
siyasete girdiği an başkasının köpekliğini yapan tut oğlum diyince tutan gel oğlum diyince gelen bir partide öyle değişmez

NE MHP DEN NE ÜLKÜ OCAĞI DENEN "SERSERİ"( ÜSTÜNE ALINMAK İSTEYEN ALINSIN BENİM BİLDİĞİM BUDUR) YUVASINDAN NEDE AKP DEN BİR HALT OLMAZ

SAYGILAR

bloods

New member
Arkadaşlar ne diyosunuz siz ya
Kocaeli ülkü nün tamamı hodrimeydan sokağa çıkınca kaçacak delik arardı hodrimeydan ki benim gibi bir ton kişinin umursamadığı bir çetedir. ülkü bunlardan korkuyordu. dayak yemeyeceğinden emin olmadıkça hiçbirşeye karışmıyodu. siyasette gördük mhp yi akp sempatizani oldu çıktı sayelerinde gül köşke yattı şimdi tam tersiyiz demeye çalışıyorlar

Geçiniz bunları efendim
fetoşun ayağını öpen nasıl değişmesse
siyasete girdiği an başkasının köpekliğini yapan tut oğlum diyince tutan gel oğlum diyince gelen bir partide öyle değişmez

NE MHP DEN NE ÜLKÜ OCAĞI DENEN "SERSERİ"( ÜSTÜNE ALINMAK İSTEYEN ALINSIN BENİM BİLDİĞİM BUDUR) YUVASINDAN NEDE AKP DEN BİR HALT OLMAZ

SAYGILAR
serseri senin gibi uzaktan palavra sıkanlara denilir.Düzgün konuş.

Bilmeden konuştuğun konulara bak Mhp'den cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 1 oy çıkmadı Abdullah Gül'e.Bilip bilmediğin konular hakkında ileri geri konuşuyosun atıp tutuyosun.Akp mecliste millet vekili sayısı olarak en üstün olan.Bütün partiler birleşip evet dese bile Akp hayır diyince o iş olmuyo bunu da biliyosun herhalde.

ehuehuehuheuh zuahuahahu diyorum başka bişey değil baq kardeşim bnm çk sayıda ülkücü arkadaşım war bazılarını görsen sırf ortam bi kawga oldun mu arkamda adam olsun diye gidiyor... ama bi sorsan istiklal marşını okuyamıyor bile... bn size şunu anlatayım... ülkü ocaklarının %85 fos yani saydığım nitelikteki arkadşlar... %15'lik kısımda ise has ülkücü ve mhpci adamlarla dolu ;) +devlet bey mi iç çatışmayı önlemiş tabi antalyadaki üni. baskınındaki kel adam mhp ülkü örgütünde görülmemiş sanki.... bırak arkadaşım yha....
önce Türkçe yazmayı öğren Türkçe'de w , q harfleri yok baq değil bak war değil var olacak.bnm değil benim

sizin %85 değil alayınız fos.

HTML