DevGenc Deniz Gezmi$'in Son Mektubu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swat_TR

Altın Üye
Yasadışı olan şey nedir ? DevGenç derken devrimci genç anlamında kullanmış sence bunu yaşadışı olan yeri neresi ?

Aysar

New member
S€L@mSız' Alıntı:
Yazık son anLarında biLincini yitirmiş herhaLde Cehennemin ateşinin arasından sizLeri kucakLarım diyeceğine devrim ateşinden bahsetmiş oysa devrim sadece kıvıLcımdı kibritteki aLevden fazLası yok..onunda küLLeri biLe miLat oLdu zaten

Bu konuda neden günceL onu da çözemedim

devrimci atesi ... bizler anlayamayiz :hhsigara .. allah bilir böyle birseyde yok ama herneyse :vur

Swat_TR

Altın Üye
Gerçekten farklı düşünebilirsiniz ama bari ölmüş oldukları için saygı duyalım. Bölüm mod arkadaş konuya bir el atarsa çok iyi olur.

D.ev-G.eNÇ

New member
yasadı$ı ßi ton mafya'ya DevLet veya devLet adamLarı yardım ederken ßiz ßurda bir Devrimcinin Deniz Gezmi$in mektubunu yaziyoruz oLay oLuyor.. arkada$Lar ßiraz kafanızı kaLdırın ßuqüne ßakin neLer dönüyor ßen sadece mektup'u okumanız icin koymu$tum oLay cıkartmanız icin degil.

YETER ARTIK VAZGECİN KONUYU SAPTIRMAKDAN

Swat_TR

Altın Üye
Devrim kelimesini neresini yaşadışı olduğunu ve neden sizin böyle tepkiler verdiğimi anlamyorum.

D.ev-G.eNÇ

New member
Türkiyede herkez e$it oLsa ¿ qünümüz de imkansız deqiLmi ¿
ama i$te "onLar" ßunu yapmak icin caßaLadıLar... ve siz haLa Terörist vb. yakı$tırmaLar yapıyorsunuz ayıpLar oLsun size ve sizin qißi dü$ünenLere..

ŤêΧâŠ

Altın Üye
arkadaşım ben kendi adıma hoşlanmadığım kısmı söyledim; yasadışı bir örgütün isimlerin önüne gelmesine karşıyım bu ister sağ görüşlü ister sol görüşlü olsun..mektuba diyeceğim birşey yok paylaşımına saygılıyım

D.ev-G.eNÇ

New member
texas82tr' Alıntı:
arkadaşım ben kendi adıma hoşlanmadığım kısmı söyledim; yasadışı bir örgütün isimlerin önüne gelmesine karşıyım bu ister sağ görüşlü ister sol görüşlü olsun..mektuba diyeceğim birşey yok paylaşımına saygılıyım

ßende herkesden senin qißi sayqı ßekLerdim sonucda ÖLEN bir insanın son mektubu..
Tamam ßu ki$i sana qöre "a" dır ßana qöre "b" dir. ßuraya yansıtmak zorunda deqiLdik.

türk ocağı

serdengeçti
swat tr avatarında türk bayrağı var ama savunmasını yaptığın teröristler o bayrağa düşmandı bu milleti millet yapan değerlerin tamamına düşmandılar ve düşmanlıklarınıda bütün kinleriyle kustular aynı yolun yolcularıda şu an TİKKO, DHKPC adı altında hainliğe devam ediyor.
Mehmetciklerimize, kahraman askerlerimize kurşun sıkıyorlar. olay basit bir sosyalizm savunması değil düpedüz hainliğin savunuculuğudur.
Bayraktan yana isen bayrağına sahip çıkmanı öneririm.

nickel_tec

New member
asede' Alıntı:
qörü$ ßirLiqi yapmak zorunda deqiL evet hakLısın ama olayi ate$ e sürmesinLer kavga cıkartmaya caLı$masinLar sanırım acık ve net ßenim ßurada istediqim ama haLa saqa soLa cekeLiyorsunuz

olay ateşe sürülür kardeşim! sen karşıt düşüncene yazma derken kendinle aynı düşünenlere teşekkür basarsan ateşe sürülmekten ziyade açtığın konu işte böyle eline yüzüne sürülür.

S€L@mSız

Banned
senin tek doğrun avatarındaki Türk Bayrağı demiş arkadaşımın biri..

işte zihniyet..O bayrağa kan rengi veriLdi bayrak vatanı temsiL eden onur timsaLidir ve vatan dediğin kanLa kuruLur kanLa yıkıLır..Dediğin biraz eksik oLmuş avatarımdaki Türk Bayrağı tek doğru değiL ama üzerinde oynama yağıLmayacak en büyük doğruLarım arasındadır..İşte bizim farkımızda budur..Bayrak için öLürüz ve Bayrak için öLdürürüz..Bunu en iyi sizLer biLirsiniz

D.ev-G.eNÇ

New member
nickel_tec' Alıntı:

olay ateşe sürülür kardeşim! sen karşıt düşüncene yazma derken kendinle aynı düşünenlere teşekkür basarsan ateşe sürülmekten ziyade açtığın konu işte böyle eline yüzüne sürülür.

orda yazan ßir mektup... farkındamısın ßunun ¿ ve bak bakaLım ßu konuyu kımLer saptırmak istemi$Ler ?

alish

вυяαq αℓι&#1
S€L@mSız' Alıntı:
Yazık son anLarında biLincini yitirmiş herhaLde Cehennemin ateşinin arasından sizLeri kucakLarım diyeceğine devrim ateşinden bahsetmiş oysa devrim sadece kıvıLcımdı kibritteki aLevden fazLası yok..onunda küLLeri biLe miLat oLdu zaten

Bu konuda neden günceL onu da çözemedim
Zuhahaha.... Bende Ne Zaman Ortaya ÇıkacakLar Diye Düşünüyordum :durdurun

ŤêΧâŠ

Altın Üye
asede arkadaşım mektubun başlığını biraz daha ılıman verseydin bence bu tartısmalar olmazdı,çünkü haberi veren kişi(bu daha önce de yaşandı)olaya kendi bakış açısını da katarak haberi yayımlıyosa hep tartışmalar oluyor.

djalen

Banned
ıste At gözlükleriyle bakan zihniyet..yukarıdakı postların cogu oyle..Türk insanın huyudur bu gecmıstekı yapılan duzenlı hareketlerı duzensızlık oalrak algılamak..balık hafızalıkta burdan gelıyo ıste..İyiyi Vatan Haini Kötüyü Baş Tacı yapıyoruz..Paşa Yapıyoruz Paşa..!Konuyu acan arkadasa sonsuz tesekkurler...Hepsinin biliyorumki mekanı cennet..!

ŤêΧâŠ

Altın Üye
djalen' Alıntı:
ıste At gözlükleriyle bakan zihniyet..yukarıdakı postların cogu oyle..Türk insanın huyudur bu gecmıstekı yapılan duzenlı hareketlerı duzensızlık oalrak algılamak..balık hafızalıkta burdan gelıyo ıste..İyiyi Vatan Haini Kötüyü Baş Tacı yapıyoruz..Paşa Yapıyoruz Paşa..!Konuyu acan arkadasa sonsuz tesekkurler...Hepsinin biliyorumki mekanı cennet..!
onların mekanını biliyosan bizimkini de söyle bari !!!

iSpiK

Kadim Dost
bu mektuptan forumda kac kere verildi bilmiyorum...

2. si de güncel değil zaten

3. sü tartısma dan dolayı degil ama

ilk iki nedende dolayı kilitli ... iyi forumlamalar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML