Dev Elektronik Elektrik Plc Otomasyon Link Arşivi

nadar

New member
Autocad Görsel Eğitim ve Çizim Örnekleri
Hotfile.com: One click file hosting: 107-Autocad-2010-Anlatimi.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 151-G-autocad-gorsel-egitim-giris.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 152-G-array-bloklar-break-chamfer-cigi-ozellikleri.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 153-G-text-zoom-nesne-kenetleme-layerlar.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 154-G-olcu-birimi-ve-olculendirme-acili-cizim-ve-copy-komutu.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 155-uygulama-ornekleri.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 156-multiline-obje_secme-cember-cokgen-Rectangle-Ellipse-image-limit.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 157-Line-dimension-divide-measure-erase-extend-fillet-yay_cizme.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 158-koordinat-offset-pline-point-point_style-Match_Properties.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 159-Move-mirror-rotate-scale-strech-trim-xref-style-hatch.rar (görsel eğitim video )
Hotfile.com: One click file hosting: 227-hes-proje.rar ( proje çizim örnek )
Hotfile.com: One click file hosting: 271-komple-sosyal-tesis-projesi.rar ( proje çizim örnek )
Hotfile.com: One click file hosting: 276-autocad-anaokulu-projesi.rar ( proje çizim örnek )
Hotfile.com: One click file hosting: 277-autocad-zemin-ve-5-kat-proje.rar ( proje çizim örnek )
Hotfile.com: One click file hosting: 35-autocad-elektrik-tesisat-projeleri-kolon-semalari.rar ( proje çizim örnek )
Hotfile.com: One click file hosting: 358-tam-set-mimari-proje-2.rar ( proje çizim örnek )

Kaynak ( Alıntı Yapılan Site ) : ElektrikBilim | Elektrik Elektronik Bilim Teknik Paylasim Platformu

Ders Kaynak
Hotfile.com: One click file hosting: 1-endustriyel-kontrol-ariza-analizi-temrinleri.rar ( endüstriyel kontral arz. Anlz temrinleri)
Hotfile.com: One click file hosting: 112-elektroteknik-kitabi-2-cilt.rar ( elektroteknik kitabı )
Hotfile.com: One click file hosting: 147-elektrik-elektronik-esaslari-ders-sunulari.rar ( elk eleok esaslar dersi sunusu )
Hotfile.com: One click file hosting: 58-Endustriyel-elektrik-sistemleri-kitabi.rar ( end elektrik dersi kitabı full)
Hotfile.com: One click file hosting: 86-elektrik-elektronik-olcme-alaninda-sunu.rar ( Elk elektronik ölçme sunu )
Hotfile.com: One click file hosting: 291-nikola-tesla-cizimleri-tasarimlar-elektronik-elektrik-patent.rar ( nicola tesla hakkında herşey bel kanıt buluşları ile )
Hotfile.com: One click file hosting: 117-bobinaj-calisma-notlari.pdf ( Bobinaj çalışma der notları )
Hotfile.com: One click file hosting: 162-fatek-plc-egitim-notlari.rar ( Fatek plc eğitim notları )
Hotfile.com: One click file hosting: 103-delta-plc-sunu-komutlar-uygulama-ornekleri.rar ( delta plc sunu komut açıklamaları
Hotfile.com: One click file hosting: 180-gunes-ve-gunes-enerjisi-teknik-detaylar.rar ( düneş enerjisi mükemmel kaynak)
Hotfile.com: One click file hosting: 265-akim-ve-gerilim-trafolari-genis-kapsamli-sunu.rar ( akım ger trafoları kapsamlı sunu)
Hotfile.com: One click file hosting: 266-dagitim-transformatorleri.rar dağıtım trafoları hakkında herşey )
Hotfile.com: One click file hosting: 367-xlpe-kablolar-nasil-ek-yapilir-resimli.rar) (xlpe kablo nasıl ek yapılır )
Kaynak ( Alıntı Yapılan Site ) : ElektrikBilim | Elektrik Elektronik Bilim Teknik Paylasim Platformu

Elektrik Motorları
Hotfile.com: One click file hosting: 115-ozel-elektrik-makinalari-tez-calismasi.rar ( mükemmel bir tez çalışması )
Hotfile.com: One click file hosting: 167-elektrik-motorlari-koruma-sunusu.rar ( elk motorları koruma sunu )
Hotfile.com: One click file hosting: 168-elektrik-makinalarinin-temel-ilkeleri-elektrik-ve-manyetizma.pdf ( elk mak temel ilkeleri hakkında kapsamlı bilgi )
Hotfile.com: One click file hosting: 169-elektrik-makinalari-dogru-akim-motorlari.pdf ( elektrik makinaları doğru akım motorları )
Hotfile.com: One click file hosting: 170-elektrik-makinalari-induksiyon-motorlari.pdf ( indüksiyon motorları hakkında herşey )
Hotfile.com: One click file hosting: 175-ozel-elektrik-makineleri.rar ( özel elektrik makinaları hakkında herşey )
Hotfile.com: One click file hosting: 181-universal-motor.rar ( az bulunan bir kaynak üziversal motorlar )
Hotfile.com: One click file hosting: 199-birfazlı motorlar.rar ( Bir fazlı motorlar hakkkında herşey )

Elektronik
Hotfile.com: One click file hosting: 105-tristor-deneyleri-ve-tristor-sunusu.rar ( Tristör deneyleri ile beraber tristörler hakkında herşey )
Hotfile.com: One click file hosting: 111-endustriyel-elektronik-kitabi-2-cilt.rar ( endüstriyel elektronik kitabı deneyler anlatımlar vb.. )
Hotfile.com: One click file hosting: 132-Kondasator-cesitleri-sunu.rar ( kondansatörler hakkında merak ettiğiniz herşey )
Hotfile.com: One click file hosting: 133-Analog-elektronik-ders-notlari.rar ( analog elektrik hakkında her şey )
Hotfile.com: One click file hosting: 34-elektronik-devre-semalari.pdf ( çok geniş bir arşiv elektronik devre şemalerı )

Zor bulunan Görsel Eğitim Videoları
Hotfile.com: One click file hosting: 196-gorsel-egitim-ekts-programi-elektriksel-kilitleme-devresi-ile-anlatimi.rar ( Elektrik kumanda programı olan EKTS programını uygulamalı bir devre simülasyonu varken görsel eğitim hazırlanmış )
Hotfile.com: One click file hosting: 200-gorsel-egitim-proteus-isis-ile-basit-bir-elektrik-devresi-ve-simulasyonu.rar ( proteus programı kullanılarak basit bir elektronik devre nasıl yapılır görsel eğitimi )
Hotfile.com: One click file hosting: 201-gorsel-egitim-proteus-isis-osilaskop-ile-yarim-dalga-dogrultmac.rar ( Yine proteus isi programı ile daha karmaşık bir devre nasıl yapılır görsel eğitim videosu )
Hotfile.com: One click file hosting: 222-eplan-kurs.rar ( İŞTE EPLAN OTOMATİK KUMANDA EĞİTİM VE GÖRSEL SUNUSU )
Hotfile.com: One click file hosting: 252-ataturk-hidroelektrik-santrali-hes-sunumu.rar ( Atatürk hidroelektrik santrali hakkında hazırlanmış mükemmel bir sunu )
Hotfile.com: One click file hosting: 261-siemens-s7-200-programinin-kullanimi-ve-simulasyonunun-yapilmasi.rar ( Siemens s7 200 programı + simülatör programının nasıl kullanılacağını gösteren egiğitim videosu MÜKEMMEL )
Hotfile.com: One click file hosting: 317-busbar-kanal-sistemi-simulasyonu.rar ( busbar kanal sistemleri hakkında herşey )
Hotfile.com: One click file hosting: 318-kablo-tasima-sistemleri-simulasyonu.rar ( kanla taşıma sistemleri hakkında herşey )
Hotfile.com: One click file hosting: 319-topraklama-ve-topraklama-sistemi-hakkinda-simulasyon.rar ( topraklama nedir nasıl yapılır merak ettiğiniz herşey bu videoda )

Kompanzasyon ve Otomatik Kumanda
Hotfile.com: One click file hosting: 60-RGKR-klavuzlari.rar ( piyada bulunan reaktif güç kontrol röleleri kullanım klavuzu )

Caddy ++ Elektrical Otomatik kumanda Programı
Hotfile.com: One click file hosting: 150-caddy-electrical.rar

Cofaso Yerli otomatik kumanda devre tasarım programı
Hotfile.com: One click file hosting: 21-cofaso-otomatik-kumanda-tasarim-programi.rar

Dünyaca Ünlü EPLAN otomatik Kumanda Programı
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part01.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part02.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part03.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part04.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part05.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part06.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part07.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part08.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part09.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part10.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part11.rar
Hotfile.com: One click file hosting: EPLAN Electric P8.part12.rar
Boing firmalarının kullandığı E3 Series Otomatik kumanda programı
Hotfile.com: One click file hosting: Full-Installation-E3.2009-810.part1.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Full-Installation-E3.2009-810.part2.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Full-Installation-E3.2009-810.part3.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Full-Installation-E3.2009-810.part4.rar
Dialux Aydınlatma tasarım programı ( Her türlü aydınlatma tasarımı )
Hotfile.com: One click file hosting: 123-dialux-aydinlatma-hesaplama-programi-ve-kullanim-kitapcigi.rar
STEP7 Basic 10.5 s7 1200 Programı Siemens S7 1200 programı.SIMATIC STEP7 Basic 10.5 projelendirme yazılımı
Hotfile.com: One click file hosting: 221-s7part1.rar
Hotfile.com: One click file hosting: 221-s7part2.rar
Siemens S7 200 + simülatör programı ikisi bir arada
Hotfile.com: One click file hosting: 12-siemens-microwin-s7200-simulasyon-programi-plc-kontrol-ve-simulasyon.rar
Pic
Hotfile.com: One click file hosting: 110-pic-16f84-ile-yazilmis-70-temel-program-sunu-ve-HEX-Dosyalari.ppt ( pic ile hazırlanmış 70 temel devre )
Hotfile.com: One click file hosting: 113-Temel-Pic-Bilgisi-Kitabi.pdf ( temel pic anlatımı kurs kitabı )
Hotfile.com: One click file hosting: 114-microislemciler-65-sayfalik-dokuman.pdf ( mikroişlemci kurs kitabı )
Hotfile.com: One click file hosting: 250-pid-elimko-dokuman.rar ( elimko pid doküman )
Hotfile.com: One click file hosting: 272-pic-temel-kavramlar-on-tanim-gereken-donanim.rar ( pic hakkında tanıtım anlatım )
Hotfile.com: One click file hosting: 273-pic-donanimsal-incelemesi-ve-komutlar.rar ( pic donanımsal incelenmesi )
Hotfile.com: One click file hosting: 274-pic-temel-devreler-ve-tasarim-adimlari.rar ( pic ile temel devre nasıl yapılır )
Hotfile.com: One click file hosting: 275-pic-programlama-yazilimi-microsystem-mplab.zip ( pic ve gerekli programların kullanımı )
Elektronik Programlar
Hotfile.com: One click file hosting: 13-fritzing-gorsel-baski-devre-hazirlama-programi.zip
Hotfile.com: One click file hosting: 14-eagle-baski-devre-programi.rar
Hotfile.com: One click file hosting: 160-Multisim-Ultiboard Power-Pro-11.rar
Hotfile.com: One click file hosting: 292-diptrace-baski-devre-tasarim-programi-ve-turkce-klavuz.rar
Hotfile.com: One click file hosting: 9-proteus-elektronik-devre-tasarim-ve-baski-devre-programi.rar
Siemens PLC
Hotfile.com: One click file hosting: 146-S7-300-siemens-plc-notlari.rar ( Siemens plc eğitim notları mükemmel )