Ders Verilir, Grup Ve Eleman Arayanlar...

CounTRy

Gülen Manyak
Arkadaşlar aramızda enstrüman çalan arkadaşlar bu başlık altından " Ders Verilir, Gruba Eleman Aranıyor, Çalacak Grup Arıyorum " gibi konularınızı paylaşınız.. Bunun dışında açılan konular silinecektir.. Kesinlikle MSN ve TELEFON adresi vermek yasaktır.. Haberleşme için PM ( Özel Mesaj ) Sistemini Kullanınız...

CounTRy

Gülen Manyak
Sana bağlama öğretebilcek birisi varsa ve sen kurs almak istiyosan o kişi sana pm yolu ile ulaşır.. İllaki cevap bulamayadabilirsin..

gfbgfb

New member
klasik gitar dersi veriyorum istanbul anadolu yakası ve izmitte ikamet eden arkadaşlara yardımcı olabilirim....

solist arkadaşlar grup arıyorsa bana pm atarlarsa sevinirim .

L

lighter

Guest
Bursa da ud dersi verilir.Sanat müziği için solist arayan bana PM atsın :=)

miran5

New member
merhaba profesiyonel def çalıyorum grubu olanlar veya herhangi bir grubta çalabileceğim grub varmı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

By_malibu

New member
Konya içinde Klarnet....

arkadaşlar konya içinde klarnet dersi verimekteyim ilgilerinize arz olur...

ayrıca grupları da değerlendirmeye alabilirim tabiki

(3 yıl ankarada grupta çaldım.

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
Gitar Dersi Verilir !

Bursa'da ikamet edenlere gitar dersi verilir..

Yer: Nilüfer/Ataevler

hacıxx

New member
klasık akustik elektro gıtar calıorm 3 undede gayet basarılıym grup arıorm ankarada olan bana ulasın gecelerı sahneyede cıkabılırım

ankanom

New member
Davul Dersi

Davul ders programımız seviyenizin belirlenmesinin ardından,bilek-tutuş pozisyonları ve hareketleriyle başlar.

Stick Control, Rudiments,Syncopation çalma teknikleri ve yöntemleri nota okuma ve enstrumana hakimiyet kazanma çalışmalarımızla devam eder.

Kulak eğitimi çalışmalarımız,play-along egzersizleri,stilleri inceleme ve çalma derslerimizle birlikte ilerlemekte,bu dönem içerisinde -popüler müzik- tarihine bakılmakta,seçtiğimiz parçalar bilgisayar destekli stüdyolarımızda,akustik setlerle çaldırılmaktadır.

Rock,Metal,Jazz,Funk,Latin,Pop egzersizleri ve çalma teknikleri,okuma ve çalma hızınızı geliştirme amaçlı yardımcı ritmik dikte egzersizleriyle devam eder.Bu dönem içerisinde müzikte sound ve groove terimleri incelenmektedir.

Doğaçlama çalma teknikleri, müzikal gelişim ve ifade edebilme yeteneğinizi arttırmak amacıyla seçtiğimiz müzisyenlerin sololarını inceleme derslerimiz,işitme-birlikte çalabilme derslerimizle devam eder.

Haftada bir saat derse ek olarak ders sonrasında bir saat etüt yapılmaktadır.

İrtibat ve ayrıntılı bilgi PM atınız..