Demekki Öss de böle birinci olunuyo

drainlife

New member
1:Galatasaray Lisesi sayılı liselerden olup,haytaların yuvası değildir.
2:arkadaşların da dediği gibi bunlar zegin ............olduğundan hepsi basının uydurma haberleri.yani sırf Öss sistemi yürüsün ,insanlar ümitlensin diye yapılmış haberler.haber yapmak çok kolay..şimdi siz ırakta her gün amerikan askeri ölüyor diye haber yaparsınız ama amerikan kanalları yapmaz.çünkü işine gelmez.bu da aynı mantık.Galatasaray Lisesi gibi köklü liselerin öğrencileri zaten orta gerlirli olamaz...olsa olsa yeni aristokratlaşmış bir aileden olabilirler....

ChilekesH

Aerospace Engineer
aslında mantıklı sabah akşam inekleryerek 1. olunmaz zaten de
bu sene sayısal1 sozel 1 ea 1 de 1. olmak cok ta bı marifet istemezdi ilkokul duzeyinde sorular sorulmuşş..
aslınada gezerek tozarak bizde 1. olamadıysakta :D güzel bi bolum yerlestik..

lazaslan

New member
Galatasaray lisesinde okuyanlar normal aile çocukları olamaz diyen arkadaşlar;
Şimdi tamamen varsayıma dayalı olarak ettiğiniz bu sözlere benim bir çift lafım var.
Hepiniz o kadar bilgisizsiniz ki sizlere ne diyeceğimi şaşırmış durumdayım.
Bi de bu adamlar kesin zengin çocuğudur diyorsunuz.
Sorarım size kaç tane Galatsaray Liseli arkadaşınız var, ya da her hangi bir yakınınız o okulda okuyor mu?
Ne biliyorsunuz da sıkıyorsunuz? Ben size söyleyeyim.
Normal oks ile girliyor oraya. Para mara da ödemiyorsunuz. Hatta yatılı da kalabiliyorsunuz.
Aynı anadolu lisesi gibi yani. Ben nerden mi biliyorum?
Ben KAdıköy Anadolu Lisesi mezunuyum.
Ama can ciğer bir mahalle arkadaşım GS lisesinden mezun.
Bu arkadaşımın annesi ev hanımı babası da PTT memuru idi.
Yani sandığınız gibi zengin çocuğu değildi.
Onun sayesinde onun bütün sınıf arkadaşları ile de tanıştım. Artık hepsi arkadaşım.
Ve dünyanın en düzgün karakterli en vatansever en milli değerlerine bağlı aydın kültürü verilmektedir o okulda.
İçki de içerler, oruç da tutarlar. Ama asla yobaz olamazlar.
Çünkü kültür yapıları buna müsaade etmez.
Ve büyüklerine bu kadar saygılı bir insan grubu daha bilmiyorum ben.
Abilik ve büyüğe saygı kültürü çok güzel yerleşmiş.
Sizler de ancak dışarıdan bakıp ahkam kesersiniz.
Size birşey diyeyim mi??? Keşke hepimiz o okuldan mezun olabilsek.
Ama şans ve zeka işi bu. Bu adamlar zeki, anlıyor musunuz?
Zeka da parayla satın alınabilecek birşey değil.
Bu paylaşılan sınavla ilgili yazıdaki her satır inanın bana %100 doğrudur.
Benim tıpkı o çocuklar gibi, çok sevdiğim yaklaşık 30 tane GS liseli arkadaşım var.
Ve hepsi de dünya güzeli insanlar. Birbirlerinden asla kopmuyorlar.
1990 yılı mezunu olmalarına rağmen hala görüşüyorlar biliyor musunuz?
Sanki onların sınıf arkadaşıymışım gibi beni de kabullendiler.
Benim başka liseden olmam onlar için önemli de değil.
Kendi sınıf arkadaşlarımla da keşke onlar kadar yakın olabilseydim.
Aslında niye Galatasaray'ı tutuyorum sorusuna da cevap oldu yazdıklarım.
Galatasaray'lılık başlı başına bir kültür ve bir yaşam biçimidir.
Sadece bir futbol takımı ya da bir okul hiç değildir.
Lütfen bir daha bilmediğiniz konularda ahkam kesmeyin.
Çünkü yanlış şeyler söylüyorsunuz.
Üstelik bunu sadece burda değil bildiğinizi sandığınız pek çok başlıkda yapıyorsunuz.
Lütfen biraz daha dikkat....

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
ya ole cok zor olmuyo öss yı kazanmak ben lise 1 2 ve 3 un ılk donemı paso yattım..Ama son donem yumurta g.te gelınce kopek gıbı calısıyosun..kendımı yıprattıgım dogru ama gunde en az 6 saat calısıyodum..

bıde bole cok uyuzdum ben ders calısırken..Sessiz ortamda calısabılırdım o yuzden gece calısmaya basaldım..saat 9 dan saat 3 e kadar...15 gunde alıstım bu duzene zor oldu demlı cayın kahvenın haddı hesabı yoktu ama sonuc olarak Hacettepe Tıp(İng)Kazandım 369 puanla :D

murat1905

New member
madem bole tembel adamlar basta o liseye nasıl girdiler yırtmak lazım oraya girmek icin bunlar calsıodr fırlama adam calısmaz die bisi yokki bizim okul birincisi bile fırlamanın onde gideni

rademem

Banned
az ve öz çalışmak onemli olan oturp boşa vakit geçirmkele sonuca varılmaz. ne ogreneceksen ogrenmek için ders oturcacaksın ,yoksa ders yapıyomuş gibi gorunmek içindeğil diye düşünüyorum..

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
zaaaaa
:D yaLandır abı gs lısesı dıorsun .

GTReady

New member
Sanırsam GS lisesinin yarısı özel yani parayı bastırıp giriyosun yarısı devlet okulu oks ile giriyosun.Hem GS lisesini yatarak okumuşlar hem öss den öys ye geçilmiş ki mat konuları 3 e katlanıyo:p sonra bunlar yatıyolar ve şans eseri ki mükemmel bir tesadüf çou galtasaray lisesi 1. oluyorlar vs. vs. vs. benimde bi tanıdığım vardı odtü sini kazandı ben hiç çalışmazdım diyodu herkese hava olsun diye evinde test kitaplarıın bi gördüm boy boy:Dhepsi full çözülmüş:D:D inanmayın... ha inanın benim için daha iyi bende gircem öysye .Bu adamlar sadece ünlü mat. fizik. adamlarına özenip farklı bir hayat yaşadık bazı şeyler tesadüf eseri oldu siz yapamadınız biz böle yaptık diye palavra

M_Ce

New member
aynı kafadan :):) işin sırrı bu arkadaşlar aynen bende hiç çalışmadım sınava dershaneye falan gittim ama sınavdan 40-45 dakka önce çıktım seneye gireriz artık diye sonuçları görünce tercih yapayım bari dedim.:) sonuçlar açıklandığı gün ben de inanamadım.itü inşaat ı kazanmışım.bu senede bitiriyorum inşallah..

LeKaDiR

New member
yha bırakın bunlar boş işler onların gezmesi anca şudur 1 saat cafeye takılmak 2 bira içip ben serseriyim die dolşamak bırakın bunarı arkadaşlar çalışmayana ekmek yok bunu kul kabul etmese bile allah çalışanların hakkını yemez!

man utd

New member
bunları ders dinlerken görmek lazım :p

Öss de tesadüf 1. olunmuyor..
palavra palavra palavra...

HTML