Dark Angel ile soyleşi Hackhell uzerine...

A

AngeL

Guest
oh ohh dökülün birer birer askere tek şanslı benim gitmicek admin olcam :p saka bi yana gerçekten tbrk edilecek bir admin dark. 256 adsl ile hergün yedekleri almak ne demek. kim yapar bunu.

DeacoN.FRoST

New member
valla dark adminliği hakkı ile yapıyor bana görede.bilmediği bir sürü şey vardı bu adam bu forum işine girerken.bu na rağmen cesur davrandı ve girişti bir sürü sorun çıktı karşımıza bazen dedikki bu nedir yav bunu beceremeyiz.çok geç oldu yarın bakalım. ertesi sabah gelip baktığımda adam nerden bulmuş kime yaptırmış bilmem ama olmuş olay bitmiş.Sitenin db hatası verdiğini çok gördüm ok ama en uzun yaklaşık 20-25 dk. sürdü.Bırakın kim smod olursa olsun kim mod olursa olsun koltuk sevdasına düşmesin kimse.bakalım görev verilen kişiler görevlerini yerine getiremediğine inanırsak darka söyleriz oda yönetimle birlikte gerekli kararı alır EŞEK DEĞİL YA :p euheuh şaka bi yana Helal olsun sana helal olsun :D
yaf bu kadar şeyin üstüne siteyi bana devretmen gerek dimi kardeşim :p kendini fazla kaptırma siteye kendine vakit ayır yengeye akit ayır gez toz müzik dinle film izle denize git.Benim deniz resimlerimi kıskanma:p euheuh

PESİMİST

New member
işleri harbiden zor hele bunu okuduktan sonra daha zor oldugunu anladım ama Allah razı olsunki bizlere böle bi güzel oratamı sayladığındaN YAPTIKLARI HER YİĞİDİN HARCI DEGL YANİ

HTML