D-Smart Hakkında Ne Düşünüosunuz?

D-Smart Hakkında ne düşünüosunuz?

• Kullanılan toplam oy
    72

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ

evet beyler bayanlar sorumuz basit hazırlık maçalarını bile alan d-smart hakkkında ne düşünüosunuz?
  1. >iyi oldu açılması çok işe yarıyor
  2. >umrumda deil hayatımda bişe deişmedi
  3. >nefret ediorm futbol zevki die bişe bırakmadı

Ben başlıyayım

NeFReT eDioRM

legolas53

New member
Açıkçası Digitürkten bende memnunum ! Ama dışarıdan bakıldığında hepsi Türk halkını ....ye çalışıyor...yani herkes kutu satıyor !!! sıkıldık artık bu herkeste doludur evinde saymaya kalksan dvdler iki üç tane uydu alıcısı doluda dolu..yani kart satsalardı..kimse zorlanmıcaktı...aslına bakarsanız iki tarafın anlaşıp uydu alıcısı almak zorunda değil ! kart satışı yapsalar ! kimse zorlanmadan her maçı izleyebilecek..Ama milleti dikmek :) varken hizmet kimin umrunda....

syrll

New member
Yok Para ödemiyceksn Bi Sefer Alcaksın Falan Diolar Hepsi Hikaye Yok Filim Için şu Kadar Para Yok Futbol Kanalı Için şu Kadar Para

UmitcanKHO

New member
Ne Dielim Allah Belasını Versin Olmaz Olsun Şurda 2 Hazırlık Maçı Şampiyonlar Ligi İzliyoduk Onunda İçine S*çtı Artık Bunun Nesini Tartışacan Batar Gider İnşallah

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
benımkı nefret otesı artık
Bu ne ya lıg ıcın lıgtv tmm da
Avrupa macları ıcınde zaten var olan ulusal kanallardan olusan D smart alınır mı allah askına

snpdogg

New member
işin içine ettiler uyduda bazı kanallar gstriodu onun yüzünden göstermior artık:(:(
pisliklerrrrrrrrr

on2

New member
D-smart icin ufak bir cihaz aliyorsunuz. Bedeli hakkında tam bir bilgim yok ama. Duyduguma gore 200-300 YTL arasinda birseymis. Yani DigiTurk gibi dekoderli degil. Ama 3 buyuklerin maci ne zaman olsa mac ucreti aliyor lanet olasi cafe sahipleri. D-smart tan nefret etmem icin yeterli bir sebep.

bigcopper

New member
ya allahın şoparşarı mahfettiler ortalığı yaa ne güzel lig tv vardı yetiodu önümüzdeki seneler bunlara muhtaç kalıcaz a.q

eloglu

New member
D-smart Aydın DOĞAN ın bi kazığıdır isteyen alabilir reklamlarda söyledikleri tamamen yalan 1seneye kalmaz parasız kanal kalmaz al sana kazık ........

LioN

New member
tv'de bi kaç kanal izlerdim zaten bu d smart çıktıktan sonra oraya geçiş yaptılar ve üstüne ücretli oldular d-smart almayı dsündüm paketlere kim para verecek .illaki bişeylere para vericez tv zevkide kalmadı.

müzikman

New member
Açıkçası Yeşilçam Smart ve Sinetürk kanalları için aldım zaten taahhütümde bitmek üzere... Her ay aynı filmleri oynatıyorlar...