Cumhuriyet gazetesinden bir ilan...

free!

artık yok...
çok komik ya, sanki marketten bişi alıyoz..
ekmek kalmadı, sen pide alma pasta al..
ekmek = pasta der gibi:D

мυℓσ

тяαкуα α&#8
Leke' Alıntı:
EvEt seçimlerden sonra koalisyon yapılacak .
CHP-MHP el ele akepe sana güle güle .
Bu kadar basit .
Hade bakalım tayyip kurabilecek mi hükümeti yada iktidar olabilecek mi ?
:D

Doğru söze ne denir bu haber içinde .
Bana da öyle geliyor ama inşallah Cumhurbaşkanlığı seçiminde bir mutabakata varırlar...

dturkkan

New member
arkadaşlar = (eşittir) demiş zaten.
al birini vur ötekine.
bunları ülke hep gördü.
ne oldu koskoca bir hiç.

ghuzz

New member
CHP=MHP

MHPliler CHPnin görüşlerini benimseyerek BAŞBUĞ'a ihanet etmişlerdir.

CHP nin görüşlerini besimsedi diyorum cünkü kendine ait bir görüşünü CHP ye kabul ettiremez. MHP ve içine sızan ajanlar MHP yi zamanla deforme etmiş MHP içindeki gerçek ülkücüleri tek tek dışarı attırmışlardır. MHP önceden Türk islam ülküsünü savunurdu fakat şimdi tamamen dinsiz, kafatasçı bir ırkçı tutumu içerisimdedir. Yani aslında CHP den gerçekte bir farkı kalmamıştır.

Ve hala utanmadan BAŞBUĞ' un adını ağzına almakta Ve hala insanların masum milliyetçi duygularını sömürmektedirler.

Bunlar masum insanlara karşı kurt yöneticilerine (ulusalcılar) karşı ise TAM BİR KUZU olmuşlardır.

Ellerinde bulunan DIN kavramlarını yitirdikleri için bunların CHP gibi ülkeye gerçek anlamda hiçbir zaman yararuı dokunmayacaktır.

Şu aşagıda yazan BAŞBUĞ'un sözleri olan sözlerin birini savunan ve bu sözlere uyum sağlayan bir tane MHP li gösteremezsiniz.

Ve hala utanmadan İnternet sayfalarında Başbuğun sözlerini yayınlamaktadırlar.

Bunlar o kullandıkları 3 hilal li bayrağında ne olduğunu bilmezler. İşte böyle bir toplum olmuş çıkmışlardır.TAM CHP NİN İSTEDİĞİ GİBİ.(burada CHP sadece isimdir.CHP denilerek Tüm ulusalcıları kastettiğimi belirteyim.)

İşte BAŞBUĞ'dan Özlü Sözler;

Millî kalkınmamızı gerçekleştirmek, her Türk ferdini hür yapabilmek için Türk Milletini yeniden kurmak zorundayız. Vatandaşlarımız arasında parti, mezhep, ırk ve bölge farkı gözetmeksizin karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan bağlar dokuyacağız.

İslâmiyeti ele alıp Türklüğü inkâr etmek ihanettir. Bunun tersi de aynı derecede gaflet ve ihanettir

Ahlâkçılık anlayışımız, Türk Ahlâkı ve Müslümanlık inancından meydana gelmiştir.

TÜRKLÜK bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. Ruhsuz beden ceset olur

Fikir, iman, ülkü aşkı ... İnsanları güçlü yapan bunlardır

Saygılar...

NeCcko

Altın Üye
Mhp zaten kendi görüşü harici herkezle koalisyon yaptı ve yapıyor yeterki o koltuga gecebilsinlerde kimle beraber olsunlar o onemli deil...

Alparslan Türkeş i hatırlamıyorum nasıl bir insandı ben kücükken vefat etmiş ama dediklerine göre ondan sonra mhp eskisi gibi deilmiş ararştırmadım bilmiyorum o zmnlari ama şimdi hali içler acısı

HTML