Cs Serverde Ping Dusurme %100

lucky

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí

the_racula

New member
selam arkadaslar benim her şeyim tamam serveri kuruyorum consolda serverin fps si üst kısımda 900 üstünde bilgisayarımın özellikleride iyi c2d e8400 3.0ghz 4gb ram ddr3 1333mhz 320 gb hdd 1gb 256bit 9800gt ekran kartı artı olarak 8mb internetim var tum bunlara ragmen servere 8 kişi girdiğinde lag oluyor bingler 40-50 lerden 300-400 lere cıkıyor ne yapabilirim bu konuda acılanı denedim değişiklik olmadı goremedim

FoLLowMe..

New member
Teşekkür ederim tam yerinde bi paylaşım gerçekten artık ping 500 lerde oynamaya alışmıştım bu iyi olucak...

BucaYer6

New member
PING Düşürmek İçin:
1: Öncelikle Oyun Esnasında İnternet İle İşiniz Olmasın (Açık Sayfa Varsa Kapatın)
2: Download Yöneticisi İle Dosya İndiriyorsanız İndirme İşlemlerini Durdurun (Programı Komple Kapatın)
3: Windows Otomatik Güncelleme Açık İse Yüklemesini İster Bekleyin İster Sollandırın Daha Sonra ( Otomatik Güncellemeyi Kapatın)
4: İnternet Kullanan Programları Kapatın (Örneğin Hakkarim Okey Programı Tarzı)
5: Msn yide Kapatabilirsiniz. (Pek Zararı Olmuyor Bende)
6: Herhangi Bir Antivirüs Programı yada Onabenzer Güncelleme Yapabilecek Uygulamaları Kontrol Edin (Güncelleme Yapıyor Olabilir)
7: Bu İşlemlerden Sonuc Alamadıysanız, Bilgisayarınızı Antivirüs Programı İle Derinlemesine Analiz Taratınız
8: Hala Sıkıntılımısınız. CTRL + ALT + DELETE Tuşlarına Basıp Görev Yöneticisini Açın.(Burada 3kfjrl403fgf.exe ye Benzer Karmaşık İsimlerdeki Uygulamarı ve Bilgisayarınız İle Alakalı Olmayan Uygulamalarıda Sollandırın (Daha Fazlası İçin Konuda Yardımcı Olabilirim)
9: Eh %80 Olması Lazım Olduysa Ne Mutllu Size Yardımcı Olabildimse
10: Yok Be Abicim Olmadımı Diyorsunuz.Bilgisayarınızda Sızıntı Var Yeni Nesil Trojen Diyebilirim (spybot veya spy doctor Adlı Programlardan Birinin Güncel En Sürümünü Kullanıp Temizleyebilirsiniz)

Gelelim Sona:
Eh İşte Düştü Ama Yinede Yüksek Gibi Diyorsanız şunu Uygulayın
1: CD-DVD ye XP CD Sini Yerleştirin
2: Bilgisayarınızın Reset Tuşuna Basın
3: CD Den Ön Yükleme İçin Bas Bi Tuşa
4: Formatını Bitir
5: Warez Sitelerden Uzak Dur (TROJEN Falan Bulaşmaz)