Cs Hakkında Sıkça Sorulan Sorular [Bütün Sorularınızın Cevabı Burada!]

pirifakir

New member
bilgisayarı açarken
xp professional
ve
xp professional kur
ekrana gelmekte.
1. seçeneği seçtiğimde
açılırken
kişisel ayarlarınız yapılıyor RunDLL32..
yazmakta mesaj olarak ve sistem açılmamakta.
ne yapabilirim

drxxx87

New member
arkadalar ben şu counter strike indirdim içinden hl110.exe,halflife.exe,counter strike ful1.5.exe,bot programı filan indirdim
2 ayrı nbilgisayara kurup online oynayacaktık
1. pc windows xp idi ona yönergelere uyarak güzelce kurdum,oyuna da girdi ama oyunda esc tuşuna baıp çıkııp tekrar resume'u tıklayınca oyuna girmiyor sadece sesler geliyor
2.pc ise windows 7 idi buna kuramadım dahi daha doğrusu half life ı kurdum hl110 a gelince illegea charecter filan diye hata veriyor lütfen yardım edermisiniz arkdaşlar

K@TiP

New member
Bahsettiğiniz Şekilde Server ı kurmama rağmen, servera bağlanmak isterkenvalve validation rejected hatasını alıyorum. bunun kesin ve net bir çözümü yokmudur ?

mamj

New member
WARNING:CL_FlushEntityPacket ARkadaşlar bu hatayı alıyorm .

modemi tek kullanıyorm dowload ypamıorm herşey tas tamam bi sorun var . yardm

CoLDoNE

New member
Öncelikle merhaba ben Hackhell'in CS serverlarında uzunca bir süre oynadım fakat CS'ye biraz ara verdim şimdi tekrar başlicam ama Hackhell Server İP'lerini bulamadım forumda serverlar şuan aktifse İP'lerini soracaktım. Kusura bakmayın belki sorum gereksiz ama bulamadığım için yeni konu açıp forumu kirletmek istemedim en uygun yer burası diye düşündüm. Şimdiden Teşekkürler...

bjkartal_

New member
-- bnm pcde bir swye baglandıktan sonra baska bir swye girmek icin en az 5 dk beklemem gerekiyor bundan nefret ediyorum format atmaya denedim ama olmazdı yardım edersen sevinirim ... şimdiden tsk

UqEqino

New member
Loadlibrary failed with error 126 : belitrilen modül bulunamadı hatasınız çözümü nedir ya, deli oldum kaç gündür. Not : Ati kullanıyorum, ondan galiba ama çözüm ??

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Öncelikle merhaba ben Hackhell'in CS serverlarında uzunca bir süre oynadım fakat CS'ye biraz ara verdim şimdi tekrar başlicam ama Hackhell Server İP'lerini bulamadım forumda serverlar şuan aktifse İP'lerini soracaktım. Kusura bakmayın belki sorum gereksiz ama bulamadığım için yeni konu açıp forumu kirletmek istemedim en uygun yer burası diye düşündüm. Şimdiden Teşekkürler...

server şu anda aktif değil maalesef.

odellal

New member
abi benim de bir sorunum var. Ben oyuna giriyorum. Oyun başlarken kendiliğinden kapanıyor.
Bir çözümü varmı bu sorunun?

bjkartal_

New member
benim sorunum " csye girip herhangibir servera bağlanıyorm o serverden cıkıp herhangıbır baska servere bağlanmak icin en az 5 dk beklemem gerekiyor bunu icin pcme format attirdm modemi resledm cs silip yukledm ama olmadı LÜTFEN YARDIMM !!