Cs 1.5 HLDS 4110 Server Kurma (Windows) RESİMLİ!!!

uabaris

New member
Kardeş Ben O Ztn İlk Gerekli Olan Şey.
Mesela Serverı C'ye Kurduysan Counter Strike D'de Olacak.
Birde Böle Dene Böyle Kesin Gireerr.
connect 127.0.0.1
OK?

qerata

New member
tamam dostum yarın ilk işim o olucak denicem inşALLAH olucak.c de yer açmaya bakıcaz artık.çok sağolun hepiniz.cevap veremedim çünkü tatilden yeni geldim malum bayram :D neyse..

qerata

New member
dostum gelişmeler oldu

burda warning bölümü çıktı orayı anlamadım ben.sorun o görünüyo

burda da language.cfg'de hata verdi eksiksiz yaptım herşeyi..birde speaksy falan bağlanamadı nolur yardım et çok uğraştım

uabaris

New member
Kardeş Bu Böle Olmaz.
Msn Adresi Atacam Sana.
Özel Msjdan. Herşeyi En Baştan Bir Yapak. OK?

qerata

New member
tamam dostum ama 50 mesaj olmadan okunmuyoda gönderilmiyoda ben şimdi konulara yorumlarımı yapıyım 50 olunca hemen eklicem

atasagun85

New member
Öncelikle teşekkür ederim hocam. Ne zamandır arıyordum bunu. Ama bir sorunum var. Amxmod u kullanamıyorum. Serverin giriş sayfasını nasıl düzenleyeceğim? Ya da adminlik ve slot nasıl yazacağım?
Yardımcı olursan sevinirim.

uabaris

New member
Kardeş Amx Mod Mu Amx Mod X Mİ?
Ben Amx Mod X Kullanıyom...
Yinede Aynıdır.
Addons\Amx Mod\Configs Aç Sonra users.ini War Oraya Adminlik Yazılıyor...
Slotluğu Bilmiyorum...

Serverin giriş sayfasını nasıl düzenleyeceğim?

Bu Soruyu Derken Neyi Kastetin ?
Kalan Zaman Sonraki Harita Falan Mı ? Yoksa Servera Girince Takım Seçmeden Önceki Yazı Yerini Mi (Adminlik 10 Ytl 100 Kontör... Clan Oyuncuları Falan Yazıyor) Diyorsun ? Ona Göre Değişiyor.

xfire

New member
hlds.exe -game cstrike +sv_lan 1 -nomaster -insecure +port 27015 +maxplayers 10 +map fy_iceworld +exec server.cfg
Yazmışın
hlds.exe -game cstrike +sv_lan 0 -nomaster -insecure +port 27015 +maxplayers 10 +map fy_iceworld +exec server.cfg
sv_lan 0 olması gerekiyor 1 olursa lan oyunu olur

speaksykinin hata vermesi normal birşey herkesde verir

uabaris

New member
xfire Kardeş Onla Bir Alakası Yok.
Ben Kendim O Kodla Kullanıyorum.
Herkes Serverıma Girebiliyor.
Onda Sorun Yookk..

vBTurk

New member
Baris senin dedigin yontemle serveri actm her sey saglam ama webmod kurdum ondada hersey calisiyor ama config duzenleme kismi calismiyor hata veriyor eger barisin yontemiyle kurup sorunu olmayan varsa lutfen bi yardim etsin

asusfora

New member
baba yukarda bikaç resim url si silinmiş resimleri görüntülemiyo onları yenilersen sevinirim bi yanlışlık yapmayalım bide bu server ücretsiz oluyor demi

baba yukarda bikaç resim url si silinmiş resimleri görüntülemiyo onları yenilersen sevinirim bi yanlışlık yapmayalım bide bu server ücretsiz oluyor demi

kardeş bişey diyecem benim hlserver e kurdum counter ı ama addons die bi dosya yok malesf napacaz:mad: deliye döndüm şu konuyu güselce anltsan en baştan:) :durdurun
çok mutlu olacaz hadi güzel kardesim ya anlat yada msn ni at bana

bak şu zamanlara 8:29

9:30 hadi be kardeşim biraz yardımcı olllllllllll:mad: