crysis paylaşımı yasaklansın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyi35

New member
arkadaşlar en azından bu oyunu orjinal alalım yahu. 49 ytl ye kıyın lütfen. kıymak değil sonuçta eğlence amaçlı. bir sinema bileyi bile 10 lira olmuş.
adamlar o kadar yırtınmışlar çalışmış yapmışlar. kim bilir ne kadar maliyeti vardır bu oyunun. biraz destek olalım teşvik edelim daha güzellerine daha iyilerine.
yasaklayalım paylaşımı. crysis konusunda orjinale yönlendirelim insanları.

gunvarior

New member
Korsana her zaman evet diyen biri olarak .
Yasaklanmasın .
oyun Cd'ci 49 YTL değil mi ? Bakın 49 YTL'ye ne yapılabilir en basiti 1 Aylık 1 MB net parası ödenebilir .
:D
( ve bu 1 ayda en az 30 tane crysis indirilebilir ) ( daha çok örnek verilebilir )
O zaman şöylede diyebiliriz .
Age of EmpiRes The KinG'te forumdan kaldırılsın . Çünkü orda da Türkçe (tamam , yaparım , oduncu vs ) Gibi Konuşmalar var .

Şimdi bu yasaklansın diyen arkadaşın mp3 Arşivi vardır PC'de nerden Geldi Diye Sormuyorum ama Geldiği Yer Belli .
TTnet'în Kabloları
:durdurun

KorSana Tam DesTek , Hep DeStEk .
:durdurun

arkadaşım evet mp3 arşivim var ama çok farklı şey bunlar.hergün bisürü türkçe müzik çıkıyo bunların hangibirine yetişebilirsinki ama adamlar 40 yılda bi bomba gibi oyun çıkardılar eğer dahada çıkarmalarını istiyorsak bunlara değer vereceğiz ve 49 ytl ye kıyıp bu oyunu alcaz biz burda korsana hayır demedik sonuçta öğrenciyiz sende haklısın ucuzunu alman en doğal hakkın ama bu oyun için değer be

PRotype

Game Spider
Size oyun oynamayı öğreten şahsın ben ... diyesim var şuanda..

Tabi sadece indirip oynar iki headshot atmayı bilirsiniz.

Ne anlarsınız sektör nedir ne bilirsiniz..

free!

artık yok...
2günde bitti oyun ve kaldırdım.
şimdi diyeceksiniz oynadın zevkini aldın, ama 100 ytl ye windows almayanımız 50 ytl ye oyunu almaz arkadaşlar. hepimiz öğrenciyiz şurada, oyun için harcanan 50 ytl adama koyar.
arkadaşlarımız pc ye harcadığımız parayla oyun cd si parasını karşılaştırmışlar ama alakası yok. biraz mantıklı düşünelim. kaldırılırsa sadece hackhell de kaldırılır, google varken kimsede "acaba hackhellde kaldırılmış orjinalinimi alsam" demez.
iş işten geçtikten sonra, ay oldu neredeyse yayınlanalı, yasaklanması saçma kaçar :)
saçmalıosun diyenler olabilir ama, oyundaki NOMAD helikoptere binip adaya uçtuğunda ve oyun bittiğinde hiçte zevk almadım, çabucak bitti oyun. öğrenciyim ve 5 liranın bile hesabını yaparken, oyun öyle salak bi yerde bitipte, "to be continued..." yazması adama koyardı...
neyse benim görüşüm budur..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Oyunlar diye büyükçe bir bölüm var sitede.. Lütfen bu tip tartışmaları orada yapın. Sonra bir sonuç çıkarsa modlar adminlere bildirir. Onlar da bişey düşünür.

Kaldı ki ben bir üye olarak bu sitede o oyunu bulamasam başka yerlerde aramaya devam ederim, inatçıysam da mutlaka bulurum. Dolayısıyla bu siteden kaldırılması o üyenin oyunu para vererek alacağı anlamına gelmiyor ;=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML