CryptLoad ile Rapidshareden download ve Modem Reset dosyası hazırlama Videolu anlatım

varaka

New member
Kardeş öncelikle çok teşekkürler guzel bir paylaşım olmuş lakin benim bir sorunum var video yu indirdim ve anlattığın gibi codları aldım ve clr uzantılı kaydettim benim modemim
siemens_speedstream_6520 dosyayı return klasörüne atıyorum ve cryptloadı acıtığımda benim hazırladığım dosya yı göstermiyor sizin hazırladığınızı atıyorum onu gösteriyor

neden olabileceğini biliyorsanız lütfen yarım edermisiniz rica ediyorum bilen diğer arkadaşlar varsa onlardan da rica ediyorum şimdikten teşekkür ederim .

ghostrecon

New member
Arkadaşım gerçekten çok yararlo oldu nan. aramadığım yer kalmamıştı internette bu program için adam akıllı bir bilgi paylaşımı yapan yoktu. anlatmaktan acizlerdi resmen ama senin bilgiler çok net ve eksizsiz. teşekkür ederiz.

mstfsglm

New member
modemimim modeli listede yok ileri adıma geçip kendim yazıyorum ama hata veriyor bu seferde ne yapmam gerek acaba?

blue_dawn

New member
sa ustam sorunsuz calıstıgına ınanıorum yukledım vıdeo da ıyı anlatmısın sagolasın ama benım modemın reset ını yapamadım ınternetten kullanıcı adı ve sıfreyı gırıyorum ama reset nerde bulamadım :D u.s robotic 4 port onun reset ıslemını yapsam olcan az kurcaladım dosya olusturdum ama ındırmıyo x ısaretı ıle hata verıyor partlarda ınmıyo yanı acaba u.s robotic 4 part ın reset bad nasıl yapcaz yardım edermısın

blue_dawn

New member
sa ustam bı kac gundur yazdıgım msj cevabını beklıyorum acaba nasıl yapcaz program pc de ole beklıyo modem e reset atamadım sorun o :( gercı bıraz arastırdım sanıye ayarlamada varmıs acaba o nasıl oluyo olede yapsam olur onun hakkında bılgın varmı acaba

UNN

New member
ya çok sağolasın da bu modem reset olayı bir türlü gerçekleşmiyor rt-206 yapılabilecek bir şey varmı sevinirim

dragon111

New member
Cryptload da otomatik onay kodunun girmesi için bişey yapamıyoruzmu çünkü her seferinde ok demek zorunda kalıyoruz..
Saygılarımla...

HTML