Counter-Strike DemoLarını (*.dem uzantıLı dosyaLarı) NasıL İzLerim ??

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!

- GeekPlay -

arkadaşlar bu programlar sayesinde demolarınızı ileri geri alabilir, istediğiniz anda duraklatabilirsiniz. eğer kendinize bi video yapıyorsanız kesinlikle elinizde bulunması gereken programlardan biridir..

kullanımı basittir. resimde açıkca gösterilmiştir. yinede bi sorunuz olursa buraya yazın lütfen.

______________________________________________________________​

- SKplayer -

geekplay yerine bu programı indirmenizi tavsiye ederim arkadaşlar.. arayüz aynı olarak görünüyor ama farklı programlar.

kullanımı geekplay ile aynı şekildedir.

rar şifresi : hhportal.com

Fyonb

предате&
saoLasın adaş eLLerine sağLık...çok güzeL oLmuş...

Fyonb

предате&
sk player kullanıyorum gayet iyi. paylasım için saol

konsoldan yaparsan normal izlersin. ileri geri alma, yavaslatma olmuyor.. sanırım bunu kastettin.

konsoLdan da yapabiLirsin
viewdemo örnek.dem
şekLinde bahsi geçen dem dosyasını yukardaki komutLa konsoLa girdiğinizde demoyu kontroL edebiLeceğiniz paneL açıLır..
koLay geLsin..

hopix

New member
.dem dosyasını cstrike klosorunun ıcıne at ardından
cs ye gır consola exec demoadi.dem yaz enter demo oynamaya baslar dıe hatırlıyorumm...

colomboksk

New member
bi tane mac demosu koysaydın izlerdik.

guzel mac demolarına nereden ulasabilirim ? ozel cewptan lınk werirseniz reklam yapmazsınız :p

zuhaha77

New member
ben geek playeri indirdim çalışıyor gayet güzel ama şeyi sorucam mesela izlerken ben adamları vurduğum yerleri kayıt etmek istiyorum nasıl yapıcam onu?

__crazy

New member
SK Player indirdim herşeyi uyguladım ama iki tane cfg dosyası istedi listip.cfg ve banned.cfg bunları bulabilen varsa lütfen bana gönderebilir mi?

Fyonb

предате&
Consola playdemo demo adini yazin acar arkadaslar
pLay demo komutuyLa sadece videoLarı izLeyebiLirsin o komut durdurma,geri sarma,yavaşLatma gibi komutLara kapaLıdır..bu programın amacı bu komutLarı kuLLanabiLmeyi koLay bir arayüzLe sağLamaktır..gerçi csnin kendi komutLarıyLa da bu paneLe uLaşabiLirsiniz..

Lawless-A-

New member
konsoLdan da yapabiLirsin
viewdemo örnek.dem
şekLinde bahsi geçen dem dosyasını yukardaki komutLa konsoLa girdiğinizde demoyu kontroL edebiLeceğiniz paneL açıLır..
koLay geLsin..
Katılıyorum.Demoyu playdemo demoismi.dem olarak değilde viewdemo olarak açarsanız ESC ye bastığınızda şöyle 1 menü önünüze gelecek.
http://img443.imageshack.us/img443/3429/aasv.jpg

A:cstrike dosyanızdaki tüm demoları listeler.
B:İzlediğiniz demonuzu kare kare geri alır.Yaklaşık saniyenin 20/1 i kadar
C:İzlediğiniz demoyu yavaşlatır (slowmotion) 4 farklı hızda
Ç:Bir önceki demoya geçer
D:Durdurur
E:Oynatır (genellikle demoyu açtıktan sonra esc ye bastığınızda demo en başa sarılır ve yeniden oynatmanız gerekebilir
F:Bir sonraki demoya geçer
G:İzlediğiniz demoyu hızlandırır 4 farklı hızda
Ğ:İzlediğiniz demonuzu kare kare ileri alır.Yaklaşık saniyenin 20/1 i kadar
H:Demoyu kapatır.

Ayrıca media playerdaki gibi manuel olarak istediğiniz yere kadar demoyu ileri yada alabilirsiniz

B-C-G ve Ğ ile belirttiğim özellikler hile tespitinde önemli rol oynar ;)

Fakat hltv.org gotfrag.com gibi sitelerden indirdiğiniz güncel demoları izlemek için ya steaminiz olacak yada non-steaminize protokol 48 yamasını ekleyeceksiniz.

HeadShot ınız bol olsun. KAHROLSUN HİLECİ ACİZLER ;))