Counter Strike 1.6 (v26) DownLoad LinkLeri [RS][NetLoad TekLink] AçıkLamaLı

Fak3!

New member
fyonb v_26 yı ayrı link olarak koyarsan çok sevinirim.çünkü hiç bir yerde bulamadım.bunu önceden de yazdım ama mesajım silinmiş.

Fyonb

предате&
fyonb v_26 yı ayrı link olarak koyarsan çok sevinirim.çünkü hiç bir yerde bulamadım.bunu önceden de yazdım ama mesajım silinmiş.
ayrı Link derken ne demek istediğini anLamadım
eğer fuLL oyun değiL de sadece pacth Lazımsa cs böLümümüzde mevcut istediğin versionu yükLeyebiLirsin

bu oyunun fuLL haLidir ve version26 entregreLidir

ama sende daha eski versiyonLu bir cs kuruLu ve sen versionunu 26 ya çıkartmak istiyorsan en aLtta vereceğim konu sana yardımcı oLacaktır sanırım

http://www.hackhell.net/hh-cs-server-ile-ilgili-duyurular-oneriler-amp-sikayetler/447937-turkce-cs-16-v19-v20-v21-v22-v23-v24-v25-v26-v27-v28-v29-v30.html

TheMetaor

тм ρRoduction
Osman v_awp.mdl bunuda ekle bunuda silmessen sxe hata verior.

W

WoLF

Guest
osman abi gecenin bu saatinde ilaç gibi geldi valla.tam arıyodum =)

sonoyuncu

New member
arkadşlar silahı sağ ele nasıl alıyoruz bir türlü yapamadım tedaylı bir şekilde anlatırmısınız advanteci denedim komutsatırına cl..1 li felen yazdım bir türlü sağa geçmiyor

-FoRza CR-

New member
merhaba bende cs kurdum v26 patch yapıcam ama C:\Program Files\Counter-Strike 1.6 dizinine oyunu kurdum patchi "C:\Program Files\Counter-Strike 1.6\valve" buraya mı yoksa "C:\Program Files\valve" buraya mı kurmam gerekli?

Fyonb

предате&
merhaba bende cs kurdum v26 patch yapıcam ama C:\Program Files\Counter-Strike 1.6 dizinine oyunu kurdum patchi "C:\Program Files\Counter-Strike 1.6\valve" buraya mı yoksa "C:\Program Files\valve" buraya mı kurmam gerekli?
yazdığın iLk dizini gösterip kurman yeterLi oLacaktır yamayı..ancak yamanın zaten hedef kLasörü kendisinin otomatik görmesi gerekiyor..eğer görmüyorsa eLLe siz iLk yoLu seçin..ayrıca yama biLindiği üzere daha aLt versiyonLarın üzerine ekLenmeLi yani versiyon yükseLtme işLemi yapıLmaLı..daha yüksek bir versiyona bu yamayı ekLeyecekseniz oLası sorunLarda beraberinde geLecektir..koLay geLsin..