Coca Cola nın İcinde bulunan seyler(Lütfen Bakmadan gecmeyın)

Purgstal

New member
Bu olayı başka bir yerde de okumuştum. Web'de yayılıyor. Yararlı olmadığı için ben zaten içmiyordum. İçmeyeceğim...

ahmetkurk

New member
Almış Olduğunuz Her Kolanın %80 I Israil Ordusuna Yardım Olarak Gidiyor.yani Kısaca Almış Olduğunuz Her Kola Ile Bir Müslüman Filistinli Kardeşimizin ölümene Neden Oluyosunuz.benden Söylemesi.

MONTANO

New member
Gerçeği iki kişi biliyor,ve telefon konuşmaları bile dinleniyor,öbür bilgiler kafadan sallıyor,

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Kendimi bildim bileli dolaşan kolpa haberler bunlar... !!!!

Zeytin

Zeytin&Limon
Hindistan yuksek Mahkemesı,içinde zehırlı tarım ılacı kalıntısı bulundugu gerekcesı ıle coca cola ve pepsî'den uratım formulunu 4 hafta ıcınde acıklamasını ıstedı...
bunun uzerıne bazı kentlerde kola karsıtı eylemler duzenlendı...DUNYANIN en buyuk 2 mesrubat fırması coca cola ve pepsı uretım formullerını gızlıyor..
hatta coca cola nın formulu 120 yıldır bır devlet sırrı gıbı amerıka-atlanta da kı bır bankanın kasasında saklanıyor Formulu yanlızca sırketın 2 ust duzey yonetıcısı bılıyor fırma bır kaza ıhtımalıne karsı formulu bılen bu ıkı yonetıcının aynı ucakta seyahat etmesıne bıle ızın vermıyor...!

bahsedilen bilgi..

MeCaN

New member
kola turkada böcük yokmuş :D onun sırrını da bilen azmış
geyik bi yana bunların hiçbirine inanmamak lazım kanıt yok bir şey yok