cinler görünür mü ???

omerteken

New member
Arkadaşlar Benim Kuzenime Bi Aralar Cin Musallat Olnuştu Yani Cin Denen şey Gerçek Iki Ay Boyunca Uğraştilar Kurtulabilmek Için En Sonun Da Kurtuldularda Bazi Kişiler Rüyalarinda Gördüklerine Göre O Cinler Hala O Evdelermiş. 13 Adet Cin Musallat Olmuştu Biri Kadin Diğerleri Erkek. Kolundannda Oldu Benim Kuzen Bu Cinler Yüzünden

ugurmc

New member
bi gelseler basacam fotoyu ama yok hala,bekliyorum en kısa zamanda fotolar burda canlı canlı,kendimi kurban ediyorum sizin icin ama bunlarda internet teknolojisi yok galibaiforuma girmiyolar bebelli

and1

New member
tam bi saçmalık çok komik şeyler bunlar yok şunu cin çarptı yok erkekti ewden çıkmadılar.hayal dünyasında yaşıoruz...

selinayyy

New member
bence cin diye bişey vardır .Hatta bir arkadaşım cinle gezmelere filen çıkıolarrr.Sizedesöylüyorum çok dikkat edin sakın onlarladalga geçmeyin bay bay!!!benselinay değilimbide benim arkadaşım birazdan cinin ağzından konuşucakkkk çünkü o benim arkadaşım

tabi sen hayal dünyasın da yaşıo olmıyosan

ben cin size söylemek istediğim sizin benimle dalga geçmemenizdir sizin bu tavrınız beni çok kızdırıyor ve yanınıza gelip sizi öldürmek istememi destekliyor yanınızdaki eşyalara bakın onların herhangi birisinin içinde olabilirim

HTML