cinler görünür mü ???

ugurmc

New member
Arkadaslar sizce cinler insanlara görünür mü? yoksa bu gorunenler sadece halisunasyon mudur? aranızda cin goren var mı? onlarla konusan iletisimde bulunan? :mad:

mchasso

New member
ben foto olarak gordum fakat tv de :=))) uc harflı dıyın sunlara yaaa tuylerım dıken dıken oluo

ugurmc

New member
bu 3 harfli arkadasları gorduklerini sananlar halisunasyon goruyorlarmıs, tamamen ruhsal durumları iyi olmayan yani akıl hastası demiyorum bazı sıkıntılardan dolayı kendini iyi hissetmeyen arkadaslarda gorunuyormus boyle seyler, psikiyatristlerin acıklaması bu yonde, sonucta bilim adamları soyluyor bunları, tedaviden sonra goren pek yokmus bu 3 harfli yani cin arkadasları, niye 3 harfli diyoruz ki cin iste cin cin cin

amele07

New member
valla benim bi tanıdğım var akrabam.Esrar kullanıyordu.Şizofren hastasıydı.Şizofrende normal bir insanın göremediği varlıkları gören insanlara şizofren hastası denir.Birinde evin ortasında at arabası görmüş.Küçük küçük cüceler görmüş.Yani onlar insanlara görünür.Hatta arkadaşlık bile kurabilirsin ama sonra başına bela olur.

meteor011

New member
slms ben görmedim ama balle çeken delii arkadaşim gördüğünü hatta evlendiğini sölüyo ama (DeLİ) işte :D

asas1453

New member
zaten cinler herkese gözkmezler...baen görürüz işte adam biriyle konuşuyodur ama yanında kimse yoktur..ve adama dedli deriz fakat bizim görmediğimizi adam görüyodur......

ugurmc

New member
yani ortada bisey yok sadece beyin uretiyor bunları oyle mi?

yani hastalar baliciler esrarkesler goruyor sadece.o zaman neden korkuyosunuz, 3 harfli falan demeye ne gerek var.

SKATY

New member
Yaw Bi Mantikli Düşünün Böle Bişeyin Olmasi Mümkünmü?kutsal Kitabimiz Kuran'i Kerim'de Gizli örtülü Varlik Die Geçio Böle Salak şeylerle Uğraşana Kadar Daha Akilli şeylerle Uğraşin

ugurmc' Alıntı:
yani ortada bisey yok sadece beyin uretiyor bunları oyle mi?

yani hastalar baliciler esrarkesler goruyor sadece.o zaman neden korkuyosunuz, 3 harfli falan demeye ne gerek var.
SANA KATILIORUM CİN BUNU DEMEKDE NE ZORLUK VARSA BN ONLARA BAŞKA ŞEYDE DERİM

tribaL

New member
isimlerini kullanmak doğru değildir derler tabi isteyen dilediği gibi kullanır isimLerini.tabi ben kendi adıma kullanmaktan yana değilim.bu varlıkLarın kesinlikle hurafe oldugunu düşünmüyorum görüLebilirLer..ama konuyu açana tavsiyem huyları uğraşan kişiye beLa oLmaktır :)

hackerbaba

New member
Bakın arkadaşlar,Bu konuları konuşmak gunahtır.İnsanlar 4 şeyi goremezler.Melek,Cin,Şeytan ve Allah.3 kere cin deyincede cinlkerin geldigi bağtıl inançtır.LUTFEN..

sülFiriK

New member
öncelikle cin ve ya üç harfler arasında bi fark yoktur. neden derseniz isimlerinin 'cin' olduğunu biliorlarsa üç harfler dendiğinide bilirler :)

codec

New member
Cinlerin oldugu Kur'an-ı Kerim'de geçiyor bizde inanıyoruz iman ediyoruz ama bu kadar onlarla ne işim olur nede bir alışverişim.onlarında hassas oldugu noktalar var onlara dikkat etmek lazım diye biliyorum.onlarında muslumanı musluman olmayanı var diye biliyorum.fazlada onemli bir konu değil dunyada ve dunya dısında bıldıgımız veya bılemedıgımız okadar cok canlı varkı bence cınler bu sıralamada son sıralarda yer alırdı bır lıste yapılsaydı.son yıllarda teknolojı gelısmeseydı bakterılerden mikroplardan virüslerden bile haberimiz olmayacaktı.bence herşeyi zamana bırakmalı. teknoloji geliştikçe veya bazı şeyler ilerledikçe gormemız gereken veya bılmemız gereken seylerı ogreneceğiz inancındayım.

ugurmc

New member
tribaL' Alıntı:
isimlerini kullanmak doğru değildir derler tabi isteyen dilediği gibi kullanır isimLerini.tabi ben kendi adıma kullanmaktan yana değilim.bu varlıkLarın kesinlikle hurafe oldugunu düşünmüyorum görüLebilirLer..ama konuyu açana tavsiyem huyları uğraşan kişiye beLa oLmaktır :)

Valla henuz gelen giden yok bekliyorum hala:sigara:

Bunların insanlarla ugrastıgı carptıgı falan kur'an-ı kerimde yazıyor mu? bilen var mı?

omerteken

New member
Arkadaşlar Benim Kuzenime Bi Aralar Cin Musallat Olnuştu Yani Cin Denen şey Gerçek Iki Ay Boyunca Uğraştilar Kurtulabilmek Için En Sonun Da Kurtuldularda Bazi Kişiler Rüyalarinda Gördüklerine Göre O Cinler Hala O Evdelermiş. 13 Adet Cin Musallat Olmuştu Biri Kadin Diğerleri Erkek. Kolundannda Oldu Benim Kuzen Bu Cinler Yüzünden

HTML