Cinayet işleseniz...

GhOsT

Tuning Moderatör
ÇeKyAtıN aLtInA SoKArDıM:D

ŞaKa Bi YaNA öLe BiŞeYİ DüŞüNmEk bİLe KöTü..

burada hayal gücünün çok önemi var.
bi kere temiz iş için delil bırakılmamalı,yani nereye saklarsan sakla mutlaka ceset bulunur.
kesin çözüm parçalayıp sobaya tıkmak,sonrada üstüne bikova kömür döküp yakmak.
çok basit.

__ela__

şizoҒгєη сαdı
cinayetıne gore degısır ama haklı bır sebebten öldurmussem kucuk parcalar halınde poşetlre doldurur köpeğime yedirirdim...çok mu insafsızım ne :D

sathariel

New member
cinayet işlemek için zeki olmak gerekir benim tek isteğim seri katil olmak zaten bana acı veren dünyaya bende acı çektirmek istiyorUM her an herzmn heryerdeyim arkanıza dikkat edin ilerde bi gün geldiğimde ve başınıza geldiğinde nereye gömcemi öteki taraftan seyredersiniz ;)

senyuva55

New member
Ben öldürmeden önce maktule sorardım seni nasıl öldüreyim ve ölünce cesetinden nasıl kurtulayım mutlaka bi isteği olcek daha! :D

Guajira

New member
VANILLA SKY_' Alıntı:
evdeki duvarlardan birini yıkıp içine saklardım ve tekrar duvari inşa ederdim
kardeşim sen de amma hızlısın hea.hem çimento priket tugla hazır mı bulunduruyoın evde böle durumlar için :)

azraelreds

New member
Her zamanki kullanılan ama temiz çözüm...

Uygun bir arazide 1 metrelik bir çukura gömün ... Merak etmeyin o cesetten uzun bir süre kurtuldunuz demektir...

Ama kesin çözüm isterseniz... Asit dolu bir havuz en güzeli olur...

ßLu£

Banned
önce kus bası kus bası dogrardım sonra bi cop posetine doldurur içine biraz agırlık koyardım sonra gece kımse gormeden bogaza atardımmmm

(bikere yaptım hala cesedi bulamadılar:durdurun:durdurun)

emre1334

New member
bizim arkadaşların bahçesi war kankamın yanındada wadi war wadiyi mağra gibi bir delik yapar oraya atrıdım sürekli heyelan olduu için hayatta bulunamasdı:D

herry11

New member
çöpe götürürdüm köpek yavruları yer yazık hayvancıklara biz onları öldürüyoruz oda bizleri yesin

HTML