Chp'den Öğrenciye Büyük KAZIK!

MoR_Uk

New member
tabi aranızdan bi kişi cıkıpta demio ki chp bu olayın olmasını neden istedi die?

acıkLım mı? hani şu % biLmem kaç oy aLan akp beLedieLeri var yha... cemaat örgütLerinin öğrenciLerine burs verio bundan haberiniz var mı? hea verir veremes die bişi yok ama o cemaat ewLerinden nedense o beLEdieLere Liste gidio ; )

chp nin bunu istemesinin amacı bu bursLardan siyaseti çekmek ; )

MiLLi eğitim bakanıda utanaraq cıqtı acıklama yaptı; bursLar kesiLmedi beLedieLerden Liste bizLere geLicek banka hesapLarına paraLarını biz yatırcaz dedi...

acaba hangi biriniz bunLarı biLio?

Hiç ALâkası Yok. Ben De O Cemaat YurtLarından Birinde KaLdım Ama ÖyLe Liste Davası OLmadı. Aynı Yurtta KaLdığımız ArkadaşLardan Kimine Burs Çıktı Kimine Çıkmadı. BöyLe KuLaktan DoLma AsLı Astarı OLmayan HaberLerLe MiLLetin AkLını BuLandırmaya Gerek Yok. Bu Liste Gönderme Dediğin OLay OLmuş OLsaydı En Başta Ben Burs ALırdım. Ben Öğrenciyim, ELbette Bursa İhtiyacım Var. Ak PartiLi Cemaatten Liste ALdı CHPLi ADD'den Liste ALdı Diye BursLarı Kesmenin Bi AnLamı Yok. Eğer BöyLe Bi Liste OLayı Varsa Bunun Çözümü Bu Listenin GönderiLmesini EngeLLemek, ÖğrenciLerin Burs ALmasını EngeLLemek DeğiL. CHP'nin En ÖnemLi Eksiği De Bu Zihniyette Israr Etmesi [Bence]. Ortaya Çıkan Sorunün CHP Tarafından Çözümü Daha Büyük SorunLar Getiriyor Her Zaman.

Fatih Hoca

Banned
Kaç kişinin hayatıyla oynadılar.

algoritmaA

New member
Cehennem_Zebanisi´isimli üyeden Alinti
tabi aranızdan bi kişi cıkıpta demio ki chp bu olayın olmasını neden istedi die?

acıkLım mı? hani şu % biLmem kaç oy aLan akp beLedieLeri var yha... cemaat örgütLerinin öğrenciLerine burs verio bundan haberiniz var mı? hea verir veremes die bişi yok ama o cemaat ewLerinden nedense o beLEdieLere Liste gidio ; )

chp nin bunu istemesinin amacı bu bursLardan siyaseti çekmek ; )

MiLLi eğitim bakanıda utanaraq cıqtı acıklama yaptı; bursLar kesiLmedi beLedieLerden Liste bizLere geLicek banka hesapLarına paraLarını biz yatırcaz dedi...

acaba hangi biriniz bunLarı biLio?

çok güldüm ha bu yazına yine cemaatcilik oyununu sürüyorsunuz ortaya zaten chp ne yapsa cemaatleri engellemek milletin refağını huzurunu sağlamak için yapıyor dime arkadaşım bakar kormusunuz siz ya da duyupta anlamıyanlardanmısınız ya ben konyada okuyorum bakın 10 bin öğrenciye burs verilicekti bunun ne kadar büyük birşey olduğunu muhtaç olup da almadan anlamanız beklemiyorum anlayamazsınızda zaten oyuzden boyle boş konuşmaları bırkın artık da arkadaşa dediğin gibi chp nin amacından fazlasıyla saptığını kabullenin

mevyilmaz

New member
bu chp liler çok tuhaflar ya ne yapacaklarını şaşırdılar saga sola saldırmak için

DURUMU İYİ OLAN HER TÜRLÜ DİLEDİGİ YERE GİDER
AMA OLAN GARİBANLARA OLUYOR bu chp ile durumumuz bumudur insanların burslarını kesiyor
............

Z€€

Banned
durdular durdular gariban öğrencinin simit parasına göz diktiler

BHP den de bu beklenir ki

ne hayrı olmuş ki bu miillte

luckleon

New member
Cehennem_Zebanisi yalan söylüyorsa, anayasa mahkemesi neden bursları iptal etti? Anayasa mahkemesi de mi öğrencilere karşı CHP gibi? :)))) Mahkemeler suç ve ceza üsülüne göre çalışır. Gerçekten ortada kanun dışı bir olay olmasaydı, mahkeme bursu iptal etmezdi. Belediyeler halkın parasını akepe yandaşlarına peşkeş çekmek amacında olduğu için burs iptal edilmiştir. Madem akepeli öğrencileri çok seviyorlar, o zaman o belediye başkanları bursun parasını kendi cebinden versin, yada akepeli yandaşları ödesin!

toros001

Banned
Kaynak Olarak Yenişafak Gazetisini Göstermişsin Hiç Göstermesen Ondan İyiydi. Provakatör Ve Seviyesiz Alçak Bir Gazete.

HTML