CHP İstanbul ve Ankara’da AKP’yi solladı

gecitli

New member
Allah size akil versin ne deyim Avrupada cikan haberlerei okuyorum ayni akp turkiyede ayni akp
aralarinda sadece su fark var avrupa bu adamdan kurtulmasak bes on yilda turkiyeyi super guc yapacak
simdiden dunyanin 6 nci buyuk ekonomisi yapti bundan 15 yil once türkiye hakinda tek bir makale yayinlanmazken simdi her dergide mutlaka türkiye var Türkiyede,de ayni sorun bu akp den nasil kurtuluruz adamlar butun pislikleri desifre ediyorlar sira bize geliyor korkusu uzucu olan halktan insanlarin
da bu degirmene bilmeyerek su tasimalari benim yasimda olupta 80 ihtilalini yasayan lar bunu cok daha iyi bilir ayni seneryo degismez artik biraz kafanizi kumdan cikarin

game006

New member
geçmiş olsun akpliler

artık ne diyorlar biliyorsunuz
geçti borun pazarı sür eşeğini niğdeye

aytoldi

New member
Bir Ak partili olarak partimin birazda olsa oy kaybedeceğine inanıyorum. Uzun süre iktidarda olduklarından dolayı halkta unutkanlıklar başlıyor. Türkiye de ki büyük değişim hareketleri sancılar getiridi. Sonu iyi de olsa vatandaş çektiği sancıyı görür ona göre davranır. Kılıçdaroğlu bi piyondan başka bir şey değil. Hele bi gelsin de o zaman hatarlarsınız bu güzelim günleri.

guns4rose arkadaşım, kitaplar yanlı olabilir diye düşünmeden direkt benimseyenlerede ben acıyorum.
O zamanlarla ilgili kitap okumana gerek yok. Git anana babana sor eğer yaşamışlarsa.
Ayrıca Ak Parti nin teğet geçme demesindeki olayı anlamış değilsin konuşuyorsun.
Ne diyecekler?
Kriz geliyor, çok kötü olacağız felan mı?
Hadi oldu ya dediler. O zaman bu ülkeye kim yatırım yapar? Felekat tellallığı yapmak, hükümetin değil chp nin görevi. Sen görevleri karıştırıyorsun!
Tamam. Başbakan kriz geliyor demedi, aman büyütmeyin kriz bizi teğet geçecek dedi. Senin mantıkla bu söze inananlar da geldi yatırım yaptı. Kazanan kim oldu? Halk bundan kazançlı çıktı mı? Çocuğuna harçlık verecek parası olmayan vatandaş, kriz teğet geçti sözüyle paralandı mı? Hayır!!! Ne oldu? "Türkiye'ye yatırım yapanlar" milyarder oldu. Fakirin cebi ve karnı yine boş yine boş. O zaman olay da netleşiyor işte; Kriz teğet geçti lafı bu kubbenin altında yellenme-yi bevl-i fasıl gibi nahoş bir aks-i seda kalıyor.

HTML