cevabını bilene bi 70 lik rakı

kurtan86

New member
yok abıcım konunun format ıle ılgısı yok guvenlık ayarlarını kontrol et .sorun buyuk ıhtımal ıle exploler ayarlarında seceneklerden onuda kontrol et guvenlık en ust duzeyde olabılır belkı. kullandıgın antı vırus nedır onun ayarlarınada bak cunkı senın yapacagın cogu seyı engellıyebılır...

GenÇ Fb

New member
arkadaş bilgisayarıma sağ tıkla özelliklere gir donanıma bas aygıt yöneticisi var en üste ona gir soru işareti olanlara sağ tıkla değişiklikleri tara de olmassa diğerlerini dene o hiç olmassa senin bilgisayar formatlık

leyte

New member
En iyisini ben söleyeyim pc yi aç.. Windows açılıyor yazısı gelince amuda kalk :D işte bu kadar :D
Şaka bi yana sorunun çözümü yukarıda sayılanlardan bir tanesi olabilir..
Ama şunu da dene ie deki toolbarları kaldır. Sorun çözülebilir.

madlion238

New member
arkadasım senin dert bende vardı 1 gun nette sadece google a ve gov.tr uzantılara girdim ama sorun nat ve firewall un aktif olmadıgındanmıs baska bişi değil
ne makinanda ne de baska bişiyde sorun var. sadece nat/firewall u aktif hale getir biras gec ip alır ama istediğin sitelere girersin :)

arkadasım dediğim ayarlar bu arada modemden yapılıyor. bilgisayarda değil yani :). ben rakı sevmem bu arada varsa bi Gilbey's ok tamammi hehe:durdurun

guvensa

New member
tek sorun modeminde!. modeminin markasını belirtseydin sana tam çözüm sunabilirdim. ayrıca 70lik rakıyıda isterim...:p

canyahmet

New member
bilader senin modeminde sorun olabilir yada türktelekomdan dır sen bi türk telekoma sor benimde başım dan bu sorunlar geçti bende başka modem getirdim onla denedim oldu sende de bi olursa modemin de sorun vardır olmaz sa sorun türk telekomdan dır sorun çözülmezse sen türk ntelekomu ara

tekstilcim

New member
senin modeminde sorun olabilir yada türktelekomdan dır sen bi türk telekoma sor benimde başım dan bu sorunlar geçti

artist22

New member
kardeş sorunu pc i aldıın cd lerden çözebilirsin o cd lerin içinde ethernet programı war onu baştan yükle sorunun giderilir bende de aynı şey oldu yaptım oldu ayrıca olsada olmasada rakıy gerek yok yinede saol:D

mustiunal

New member
Dostum senin bilgisayar büyük ihtimalle internete falan bağlı değil.Sadece google'ye bağlanmasının sebebide temp dosyalarında googleyi barındırmasıdır.Yani hafızaya almıştır o sayfayı çevrim dışı olarak çalışıyordur.İlk yapacağın iş modemin içine girip kullanıcı adını şifreni ve diğer ince ayarları kontrol etmek olsun ( VPI :8 , VCI:35 İletişim protokolo PPOELLC olacak).

serkan1905

New member
arkadaşlar ağ ayarlarına ttnet in dns ini yazarsanız bu sorun çözülecektir
195.175.39.39
195.175.39.40

devil_may

New member
bak eternet kartında prox hatası veriyormu ilk buna bak birde şunu dene bir başka modem bağla ve int girip girmediğini dene makinanın başka modemde giriyorsa kendi modemini resetle ve yeniden bilgilerini gir bu işe yapamazssa eternet kartını yeniden tanıt eğer işe buda yaramazssa :)) dua ettttt

mchasso

New member
Dostum spy bot u yuqle guncelle kopmle tarat bırseycıgı kalmaz gecenlerde komsuda aynı sorun vardı ısletım sıstemıne bulasan bır spydan dolayı yapıo..

HTML