Carlos mu Hagi Mi??

thy.willen

New member
~GeßZe'Li~' Alıntı:
ßu SpeküLasyonLara we ''PaLa ßıyık'' Osman Tamburacı'ya Tek Yanıtım war...!!!
Ya Super Cup FinaLinde hagi'ye Attığı ÇaLımLar Ortada...
Videosu-->İZLEYİN BAKALIM.!!

Burada neyi anlatmak istedin anlamadım carlosun Super Cup FinaLinde hagi'ye Attığı ÇaLımLar Ortada... demişsin ama ben burada carlosu 4 defa gördüm
1. frikik kullandı FIS :vur
2. penaltı oldu onu izliyordu :victory
3. taç atışı kullandı ( güzel taç kullanıyor) :clap
4. ümitin müthiş şutunu izliyordu
başka da görmedim :melek
bu arada real avanta penaltı kazanmış onuda tekrar görmüş olduk :))) :eek:ha

İηvictus

Banned
hagi ile kıyaslanacak futbolcu sayısı çok azdır ve bunların içerisine carlosun gireceğini sanmıyorum.
dünyanın gelmiş geçmiş en karizmatik futbolcusudur hagi.forever hagi!!!!!!!!!!!

ates5959

New member
Kargadan başka kuş, HAGİ' den başka on numara tanımam!... O sahadayken zaten GS li GS siz herkes O'nu daha çok izliyordu bunu bir yıgın itiraftan biliyoruz. Ve hakikaten tam da zirvede bıraktı. Hagi her zaman bir başkaydı...

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &

Hagi

Carlos abartacak kadar büyük bi oyuncu diil

Carlos kaç milyon $ dolara geldiğini bilen var mı ?

Liη & Liη

New member
Babalar açmayın şu konuyu Artık...
2Si de Mevkiisinde Güzell, İyi oyuncular, Hiç gerek yoq böyle Karşılaştırmalara ,
Haftalardır o ona çalım basmış o ondan kariyeli vs vs... Neyse ne, geçmişte kalmış, geçmişte yaşanmış.,
Bunlara Hiç gerek yoq Arkadaşlar, Boşu boşuna tartışıp, ortamı Germeyelim

black06

New member
Bir futbolcu attığı bir çalımlamı değerlendiriliyo.Hagi gibisi gelmez orası doğru.Ama dünya klasmanında Hagi'yle Roberto Carlosu karşılaştırmak Şahinle BMW'yi kapıştırmak gibi bişey.

vinsinity

New member
?GFB_1907?' Alıntı:
Bir futbolcu attığı bir çalımlamı değerlendiriliyo.Hagi gibisi gelmez orası doğru.Ama dünya klasmanında Hagi'yle Roberto Carlosu karşılaştırmak Şahinle BMW'yi kapıştırmak gibi bişey.
burdaki şahin carlos sanırım
bide kel carlos cabrio hesabı :durdurun

black06

New member
vinsinity' Alıntı:
burdaki şahin carlos sanırım
bide kel carlos cabrio hesabı :durdurun
Hayır canım ordaki faça şahin sizin meşhur Hagi oluyo.Ya futboldan anlamıyonuz yada yediremiyonuz.Bütün dünyanın izlediği adam bu zamana kadar en iyisiydi karmponunu alamazsınız diyodunuz şimdide aldığınız her futbolcuyla Roberto Carlosu kıyaslıyonuz.Niye acaba bir sor kendine.Hiç beğenmediğiniz Alex'in bile peşine düştünüz.Sebep ne acaba?

G.O.R.A

New member
bak işte buna bişey diyemem hagi benim futbolcu ekolüm ikiside 10 numara forvet arkası ama tecrübe olarak hagi derim şu da bi gerçekki eğer lincoln cimbomu içine iyi sindirebilirse hagi den daha iyi iş yapar

Mc_Lastman

New member
hagi ile carlosu kıyaslamak ne kadar aptallık
carlos sadece bir sol bek oysa HAGi bir takım takım taaakkkıııııııımmmmmmmmmmm bir futbolcunun bir takım olması ne manaya gelir bileniniz var mı mesela napoli ömründe bi şampiyonluk gördü o da maradona orda iken yani maradona bir takım adam bir takım öyle düşünün..işte hagide gs de iken hagi bir takımdı diğer 10 kişi ise ikinci takımdı yani gs 2 takımla mücadele ediyordu.o olmasa biz bu başarıları elde edemezdik kimse bana hikaye anlatmasın carlos madridde iken carlosun yanında oynayan dünya çapında bir sürü yıldız vardı zidane ronaldo figo bunların yanında beni koysan sol beke sııırrıııttmmaaammm!!! anlayan anlamıştır.

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
taraftardan övgüler almak için yorum yapan spor yazarı tipi :)
''sonuna kadar Kalli'' diye sürekli yazılar yazan bir adamın peşinden bu kadar Gs lının gitmesi de ilginç..
tek cevap ''Taş yerinde ağırdır''
100lerce Hagi gibi oyuncu sayılır,Carlos gibi oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez futbol tarihinde

aynı soruyu bu 2 oyuncunun alternatifleri için sorsun bakalım sonuc ne olacak..

MONTANO

New member
çok alakasız bir konu adam defansın solunda oynuyor. Hagi ise orta saha oyuncusu bu tür tartışmalar zaman kaybından başka birşey değil dip not olarak Bir çok kulübün hayalinde bile olmayan süper kupa Finalinde HAGİ'nin müthiş çalımı hala hafızalardan silinmemiştir,

Hacker-22

Atam izindeyiz!
fenerlilere göre gereksiz muhabbet. hem hagi nin maaşı ne kadardı :D roberto carlosa dünyanın maaşını veriyorsunuz ama adamda iş yok:)

qxqx

New member
burada okadar çok futbol cahili var ki ve bunların çogu da gs li çok yazık gerçekten dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol beki carlos a kötü yok şöyle böyle gibi sırf Fb de oynuyor diye hazımsızlıklarından ve kıskançlıklarından çamur atıyorlar aradaki farkı söyleyim de siz görün ozaman carlos dünya starı bi oyuncu. hagi ise kariyerinin sonlarında her takımdan gönderilmiş bi oyuncu olarak gs ye geldi ve başarılı oldu carlos un sadece kariyeri hagi 10 a katlar oynadıgı büyük takımlar ve başarılarını saymaya gerek bile yok roberto carlosun tüm dünya biliyor çünkü 2. olarak da iki ayrı mevki oyuncusunu kıyaslamak da ne kadar doğru oda saçma ama illa da kıyaslıyacaz diyorsanız yazdım size gerçekleri

Sn_oktay

New member
HAGİ DİORSUN. Tartışmayı açan futboldan anlamıyor sadece fenerbahçeyi galatasarayın yanında büyütmeye çalışanların açtığı saçma bi gündem böyle bir şey olurmu ya akıl var mantık var Hagi diorsun. sen bi kere.

başarı bebetoların rivaldonun ronaldinhonun ronaldonun arkasında oynayıp alınan kupalar degildir. hiç bir zman bir sol kanat oyuncusu orta sahadaki oyuncudan üstün olamaz o zman kıyaslamak bile yanlış. ama hagi 94 dünya kupasında kupanın en iyi oyuncusuydu. romanyayla yarı final oynadı. takım iyi değildi ama HAGİ bir futbol dehasıydı. galatasaraya verdigi katkı ve başarı ortadadır itiraz eden zaten APTALDIR. carlos brazilyada futbol dehası değildir SOL kanat olmasına rağmen ismini frikikler attgında tanırız. savunması maldininin 10 da 1 i değildir yani gereksizdir. ekstra katkısı yoktur oynasada olur oynamasada. oyun değiştiremez. skor olusturamaz. Böle saçma sapan şeylerle galatasarayı geçeceginizi sanıorsanız yanılıyorsunuz unutmayın siz İYİ DEĞİLSİNİZ BİZ KÖTÜYÜZ VE bu şartlarda şampiyon olucaz.

qxqx

New member
sen böyle kendince konuşuyorsun Fenerbahçe zaten en büyük takım o tür işlere sizin daha çok ihiyacınız var

Sn_oktay

New member
HAGİ DİORSUN. Tartışmayı açan futboldan anlamıyor sadece fenerbahçeyi galatasarayın yanında büyütmeye çalışanların açtığı saçma bi gündem böyle bir şey olurmu ya akıl var mantık var Hagi diorsun. sen bi kere.

başarı bebetoların rivaldonun ronaldinhonun ronaldonun arkasında oynayıp alınan kupalar degildir. hiç bir zman bir sol kanat oyuncusu orta sahadaki oyuncudan üstün olamaz o zman kıyaslamak bile yanlış. ama hagi 94 dünya kupasında kupanın en iyi oyuncusuydu. romanyayla yarı final oynadı. takım iyi değildi ama HAGİ bir futbol dehasıydı. galatasaraya verdigi katkı ve başarı ortadadır itiraz eden zaten APTALDIR. carlos brazilyada futbol dehası değildir SOL kanat olmasına rağmen ismini frikikler attgında tanırız. savunması maldininin 10 da 1 i değildir yani gereksizdir. ekstra katkısı yoktur oynasada olur oynamasada. oyun değiştiremez. skor olusturamaz. Böle saçma sapan şeylerle galatasarayı geçeceginizi sanıorsanız yanılıyorsunuz unutmayın siz İYİ DEĞİLSİNİZ BİZ KÖTÜYÜZ VE bu şartlarda şampiyon olucaz.

iyi oku şunu anlarsın kendin yaptıgın şeyde aynı zaten sadece kendi takımını böyle birşey olmadıgı halde büyütmek.

klavuz13

Banned
biri defans biri ortasaha.....

ikiininde klası futbolculuğu tartışılamayacağı futbolcular....

bu iki futbolcuyu kıyaslamak ancak futbol cahillerine düşer zaten....

klaping

New member
Abi bu karşıalştırma yapanın futbol adına bişe bilmediğinden çok eminim çünkü böle bir soru oq be abi..........

En büyüq HAGi
.

HTML