Carlos mu Hagi Mi??

carisma205

New member
Hagi mi Carlos mu?
Sporx yazarlarından Osman Tanburacı, Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'u transferinin ardından taraftarlar arasından alevlenen 'Hagi mi Carlos mu?' tartışmasını değerlendirdi. İşte Osman Tanburacı'nın değerlendirmesi;

Hiç tartışmayın arada çok fark var!
Hagi ince zeka
Carlos kaba kuvvet!
İkisi de vuruyor ama Hagi estetik,
Carlos düşen tetik! Patt diyor, top filelerde…
Şiirsel goller Hagi'den…
Ayrıca aradaki en büyük fark;
Hagi 31'inde geldi 6 sene oynadı damakta futbol tadı bırakıp gitti…
Carlos 35'inde geldi. O da oynasın altı yıl, görelim bakalım, sonra kıyaslayalım!...

Carlosca da konuşabilirim

Real Madrid gibi bir takımda 11 sene oynamak her babayiğidin harcı değil!
Bravo Roberto Carlos. Sen tarihe geçtin. Futbol ömrünü dünyanın 1 nolu takımı Real Madrid'de tamamladın. Helal olsun
Georghe Hagi Real'de tutunamadı! Baktı olmuyor vınladı gitti…
Demek Carlos daha iyi…
Ancaak, olaya şöyle de bakabilirsiniz;
Hagi kendine güvenli, ve korkak değil, cesur. Ben nereye gitsem oynarım diyen cinsten…
Carlos öyle değil;
Korkak ve içe dönük! Gözünü açmış Real'i görmüş, ömrünü orda geçirmiş. Başka bir kulübe gitmeye yüreği yetmemiş. Acaba Fenerbahçe'yi gözüne kesti de mi geliyor!...

Bitmedi;
Hangisi daha büyük diyenlere bir örnek daha;
7 sene önce Galatasaray'ın Real Madrid'in elinden Süper Kupa'yı alırken Hagi'nin Carlos'a attığı ve Roberto'nun 'bakkala gittiği' çalımı bir hatırlayın.
Ben oradaydım, sahneyi gördüm, Carlos'un yüzünün kızardığını da…
Maçtan sonra üç gün yemek yememiş!

Şu tatilde biraz da şakalaşalım istedim…
Karar sizin.
15.06.2007

Kaynak : Sporx.com

Bahsi geçen çalım

[VIDEO]Bb83ioqk4DI[/VIDEO]

react

Admin
Süper Moderatör
bence oldukça gereksiz bir muhabbet :)

Majesties

New member
aynı mevkinin oyuncuları olmadıkları için karşılaştırmak imkansız :)
elma armut misali :D

unknown

New member
+ şöyle birşey daha var hagi gelirken çok büyük bir yıldız havasında gelmedi ama bıraktığında efsane olarak bırakmıştı.. hem geldiğinde yaşlı oyuncu koşamaz topa vuramaz diyenler olmuştu.. son olarak zaten 2si majestiesin dediği gibi farklı mevkilerin oyuncuları..

TheMetaor

тм ρRoduction
Hagi ßi başkaydı abi yaa:sigara:

mrbugra

New member
1 aynı mevkide oynamıyorlar. 2 Carlos dünyaca ünlü.. Hagi Türkiyeye göre clas bi adamdı, dünya çapında değildi.. dünya karmasına gittinide görmedik. Neyse bi Beşiktaşlı olarak tebrik ediyorum güzel transfer. Hagiyi övene kadar 50 tane daha iyi adam sayabilirim, ama Carlosdan iyi sayamazsın :)

1sc0rp!tX

Altın Üye
Bencede İkisi karşılaştırılmaz..
MEvki olarak aynı yerde Oynamıyorlar..

Ama illa en iyisini istiyorsan TAbi ki Hagi derim

Bubbo

New member
mrbugra' Alıntı:
1 aynı mevkide oynamıyorlar. 2 Carlos dünyaca ünlü.. Hagi Türkiyeye göre clas bi adamdı, dünya çapında değildi.. dünya karmasına gittinide görmedik. Neyse bi Beşiktaşlı olarak tebrik ediyorum güzel transfer. Hagiyi övene kadar 50 tane daha iyi adam sayabilirim, ama Carlosdan iyi sayamazsın :)
Hagi Türkiye çapında bi adam değildi dikkatini çekerim..Bide bi zahmet Haginin üstündeki 50 futbolcuyu yazabilir misn?

mchasso

New member
Ben fenerlıyım acıkcası hagi muhtesem futbolu var ama roberto carlosunda hakkı yenmemesı gereken bı futbolcu yaslı olması hıc bıseyı degıstırmez degıstırseydı real madrıd kadrosuna alıp oynatmaz..

GebzeLi

Altın Üye
ßu SpeküLasyonLara we ''PaLa ßıyık'' Osman Tamburacı'ya Tek Yanıtım war...!!!
Ya Super Cup FinaLinde hagi'ye Attığı ÇaLımLar Ortada...
Videosu-->İZLEYİN BAKALIM.!!
[VIDEO]lLDri5ky8O0[/VIDEO]

berconte35

New member
mrbugra arkadaşım hagi'ye dünya çapında değildi demiş.
bunu neye dayanarak söylemiş.Bir kere Hagi dünya çapında bir futbolcu olmasaydı
Real madridde Barcelona da oynamazdı dikkatini çekerim

honest

New member
hagi ve r.carlos

kıyaslamaya bile gerek yok diyorum.tabiiki hagiiiiiiiiiiiiii
ona dünyaca yıldız diğil diyenlere kahkahalarla gülüyorum.adam galatasarayı galatasaray yaptı ve gitti.hiç yenilmeden alınan uefa kupasında ve süper kupadaki başarının en büyük mimarı.bakalım carlos fenere neler katacak göreceğiz.

I love you hagi

NeRoN_64

Banned
Tarafsiz Birisi Olarak Yane BJK taraftari Olarak HAGI demenin En Dogrusu Olacagina inaniyorum

HAGI Gibi Bir Yabanci Bir Daha Türkiye Liglerine Gelmez

HTML