Cardsharing için gerekenler?

sulo61gun

New member
Arkadaşlar bende skystar2 var bi arkadaşımda da DT (maç kanalı) aboneliği var ve kullandığı cihaz next 2000cı.Benim ondan cardsharing yapabilmem için ondaki cihazın cardsharing li bi cihaz mı olması gerekir.ya da iki tarafta da mı cardsahring yapabilen cihazlar mı olmalı?iki tarafta da skystar2 olsa bu iş yapapılabilir mi (onun pc si ve internet bağlantısı var benimde var)?Kısaca arakadaştaki maç kanalını benim izlemem için yapmam gerekenler neler?

Nightmare_23

New member
iki taraftada cardsharing yapan cihaz olması gerekir değilse olmaz her ikinizde de ss2 kartı varsa biriniz paylaşıma açabilir tabiki phonex card reader olması gerekir diğer yapılacaklar ise forumda var araştırısan bulursun...harem arkadaşımız anlatmış ince ayrıntısına kadar...next cihazı hakkında ise bi bilgim yok maalesef...

harem

New member
sulo61gun' Alıntı:
Arkadaşlar bende skystar2 var bi arkadaşımda da DT (maç kanalı) aboneliği var ve kullandığı cihaz next 2000cı.Benim ondan cardsharing yapabilmem için ondaki cihazın cardsharing li bi cihaz mı olması gerekir.ya da iki tarafta da mı cardsahring yapabilen cihazlar mı olmalı?iki tarafta da skystar2 olsa bu iş yapapılabilir mi (onun pc si ve internet bağlantısı var benimde var)?Kısaca arakadaştaki maç kanalını benim izlemem için yapmam gerekenler neler?
next 2000 cx plus ise o makinada gbox kurabilirsin bu sayede sende gboxtan ss2 ile paylasım alabilirsin onun dısında hic bi şekilde paylasım yapamazsın makinasına gbox kursun arkadasın...

harem

New member
evet kardesim bbox kucuk bir programdır ve senin bahsettigin makinada uygulanabilir once PC nizin com baglantısından rs232 ile next cihazınıza bir baglantı yapıyorsunuz daha sonra PC nize solemiş oldugum next 2000 lerde kullanılan programı yukleyip calıstırdıgınızda gbox ayarlarınıda yaptıktan sonra kendisi izleyebilir sizde onun makinasında kullandıgı ayarları kendi PC nizde ss2 ye tanıtarak bu paylasımdan faydalanabilirsiniz..

sulo61gun

New member
Şimdi bende internet var ve skystar 2 var . dt sahibi karşı tarafta ise next 2000 cı var(yalnız bu cihaz card sharing destekli değil) söylediğiniz gbox yazılımını bu next 2000 cı a yükledim mi bu işi halledebilirmiyim .ama karşı tarafın interneti pc de nasıl onun cihazı ile benim skystar2 bağlantı kuracak. ve skystar2 si yok.ama ona skystar2 aldırabilirim.
teşekkürümü ettim bu arada.

HTML