Bursaspor 0-0 BEŞİKTAŞ [Tek Başlık]

Iced Earth

New member
fenere yatarlar ama bize aslan kesilirler, bunu ben anlayamıyorum .gerçi ne olursa olsun gidicez 3 puanımızı alıcaz ve gelicez.

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Beşiktaş'a kötü haber

Beşiktaş'ta Sivok'un ardından, sakatlığı geçmeyen Cisse'nin de Bursaspor'a karşı forma giyemeyeceği öğrenildi.

Turkcell Süper Lig'de 16 Kasım Pazar günü Bursaspor ile karşılaşacak Beşiktaş, bu mücadelenin hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde siyah-beyazlı oyuncular, ısınma ve pas çalışması yaptı. Futbolcular, kalan bölümde de taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

Antrenmanda siyah-beyazlı oyuncuların neşeli halleri dikkat çekerken, Mustafa Denizli, ısınma çalışmasını başarılı yapan oyuncularını 12 dakika serbest bıraktı. Futbolcular, bu bölümde pas çalışması yaptı. Beşiktaş'ın idmanına sakatlıkları süren Sivok ve Cisse katılmazken, hafif sakatlığı nedeniyle perşembe günkü çalışmada yer almayan Zapotocny ise takımla birlikte antrenmanda yer aldı.

Her iki oyuncunun da tedavisine devam edildiği öğrenilirken, hem sarı kart cezalısı hem de sakatlığı sebebiyle Bursasspor maçında forma giyemeyecek olan Sivok'un yanı sıra, Cisse'nin de oynayamayacağı öğrenildi.

Teknik direktör Denizli'nin, Sivok ve Cisse'nin yokluğunda ön liberoda Uğur İnceman'a görev vermesi bekleniyor.

Siyah-beyazlı takım yarın saat 15.00'te karayoluyla Bursa'ya hareket edecek.

Öte yandan Beşiktaş taraftarının alınmayacağı Bursaspor maçına, siyah-beyazlı yönetimin tam kadro olarak gideceği bildirildi. Siyah-beyazlı yöneticiler, tam kadro halinde Bursa'ya gidip, şeref tribününden maçı izleme kararı aldı.

Kaynak:Ntvspor

A_C

New member
Hepinize merhaba kartal kardeşlerim,adım ahmet ve 42 yaşına girmeme az bir zaman kaldı,bu zaman içinde ve ölene dek Kartal doğmanın gururunu taşıyanlardanım.Kısmet olur da bir sohbet ortamı yaratabilirsek canlı olarakta görüşürüz inşallah.Diyeceğim o dur ki,takılmamak lazım böyle ufak engellere biz seyirci değil taraftarız,orada ruhumuz olacak bursada buna da engel olamazlar ya...Boşuna denmiyor halkın takımı diye,bakmayın bursa taraftarı da yönetiminin gazına gelip terstir bize,bizde yalan dolan,bizde çıkar, para,bizde yan gözle bakma olmaz...Halkın takımıdır Beşiktaşımız onda Cumhuriyet tektir.Uzattım lafı ama Beşiktaşımızın rolüne dikkat çekmek istedim toplumdaki;Birleştiricidir,yaratıcıdır,devrimcidir her zaman,en basit örneğiyle marşlarımız :) Duruşumuzla biz gurur duyarken onlar dalga geçer,sonra selama dururlar.Beşiktaşlılık ruhu budur,bakmayın medyada çıkan duruşlara,onlar pozisyon verirken bizim atalarımız Kurtuluş Savaşımızda CAN VERİYORDU...Onların hiç biri yokken biz Milli Takım olarak sahaya çıkıyorduk,ezik kelimesini sevmiyorum ama sırf bu yeter,gökteki tüm yıldızlar yere inse o formadaki ay ve yıldız kadar edermi???Rahat ve sakin yürüyeceğiz,biz onların yolundan.

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Hoşgeldın Beşiktaşlı Abimiz =) Boşamı Diyoruz Onlar Gibi Majestelerın Takımı Deqıl Halkın Takımıyız Diye...Farkımızı Tum Dunya Gordu =) Fazla Söze Ne Hacet...

A_C

New member
Teşekkür ederim kardeşlerim,bundan sonra daha sık ve daha organize bir araya gelip haklı yerine getirmek için kolları sıvayalım Beşiktaşımızı,bir çok platformda bulundum,Forumlarda yöneticilik yaptım,ama amör ruhum yani Beşiktaşım hep ağır bastı,fanatiğim böyle doğfum böyle öleceğim.

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Beşiktaşlı Olunmaz Beşiktaşlı Dogulur =) Onemli Olan O Dayı, Sahaya 11 Kartal Çıktıgında Kalbin Küt Küt Atıyorsa Ve Yerınden Fırlıcak Gibiyse İşte O Zaman İnsan Gerçekten Aşıktır =)...

A_C

New member
Bana ya abi de yada ismimle hitap et kartalım :) Diğer yakıştırmalar ancak samimiyetsiz ortamlarda olur,dayı,amca ,usta vs.vs..Ben büyüğünsem ve kabul ediyorsan abi de,değilsem başka bir sıfat uydur kardeşim.Beşiktaşın büyüklüğünü anlamak için,bakınız TARİH :)

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Hem Beşiktaşlısın Hem Buyugumsun =) O Zaman Abi Derim İşte =)...Ayrıca Bursayı Pazar Gunu Nasıl Öpücez Birazda Ondan Bahset :D Beyler Sizde Hoşgeldın Diyin Abimize İzlemeyın Ordan =)...

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
hackheLLe hoşgeLdin
ii forumLar...

A_C

New member
:) hoş bulduk kardeşlerim,katılım olmasa da ,yine diyorum ruhumuz yeter... Bursayı evire çevire dosta düşmana göstere göstere,asıl önemlisi asıl lig lideri olduğumuzu ispat ederek yenmeliyiz.İlacı belli,hasta yatakta yatıyor,kusurura bakmayın bir takıntım var dinlemem de,izlemem de ama farklı geliriz muhabbetinden gidecek olursak....Sanırım şu olacak tribünlerden yükselen iki geliyor iki... :) Anladınız siz onu

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Adamlar Son Maça Bırakıyorlar İşlerini...Kume Dusunce Kin Yapıyorlar =) Yok Böle Bişey Ya :)

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bursaspor-Beşiktaş 79. kez

Turkcell Süper Lig'in 11. haftasında yarın Bursaspor ile Beşiktaş lig tarihinde 79. kez puan mücadelesi yapacak.

Beşiktaş ile Bursaspor, yarın yapacakları maçla birlikte lig tarihinde 79. kez karşı karşıya gelecek.

İki takım arasında, Bursaspor'un ilk kez Birinci Lig'de mücadele etmeye başladığı 1967-1968 sezonundan bu yana yapılan toplam 78 lig maçından 31'ini Beşiktaş, 14'ünü Bursaspor kazanırken, 33 maç da berabere sonuçlandı.

Siyah-beyazlıların ligdeki toplam 100 golüne, yeşil-beyazlılar 69 golle karşılık verdi.

İki ekip arasında ligde geçen sezon yapılan maçları Beşiktaş, Bursa'da 1-0, cezası nedeniyle Adana'da oynadığı karşılaşmayı da 3-0 kazandı.

BURSASPOR, EVİNDE BAŞARILI

Bursaspor, kendi sahasında yaptığı lig maçlarında, Beşiktaş'a karşı galibiyet sayısında önde bulunuyor.

İki takım arasında Bursa'da yapılan 38 maçın 11'ini Bursaspor, 9'unu Beşiktaş kazanırken, 18 maç da berabere sonuçlandı. Bursa Atatürk Stadı'nda Bursaspor 42, Beşiktaş ise 32 gol attı.

Bu arada, iki takım arasında 1992-93 sezonunda Bursa'da oynanması gereken karşılaşma, evsahibi takımın cezası nedeniyle Ankara'da yapıldı ve Beşiktaş 3-0 galip geldi.

BURSASPOR, TARİHİ HEZİMET YAŞATTI

Beşiktaş, 51. sezonunu geçiren Birinci Lig tarihinde şimdiye kadarki en farklı skorlu yenilgisini Bursaspor karşısında aldı.

1980-1981 sezonunda, 7 Eylül 1980 tarihinde Bursa'da yapılan maçı 5-0 kazanan Bursaspor, Beşiktaş'a tarihi hezimeti yaşattı.

78 MAÇTAN 33'Ü BERABERE

Beşiktaş ile Bursaspor takımları arasında ligdeki maçlarda beraberliklerin çokluğu dikkati çekiyor.

İki takım arasında geride kalan 78 lig maçından 33'ü beraberlikle sonuçlandı.

Beşiktaş-Bursaspor maçlarından 15'i 0-0, 9'u 2-2, 8'i 1-1, 1'i de 3-3 sona erdi.

Kaynak:Ntvspor

icemen

New member
beşiktaşlı abim hoşgeldin aramıza. Dünyada iki büyük var biri Beşiktaş diğeri 70' lik rakı:) Ben bursaya giden futbolcularımıza timsah derisinden çanta, ayakkabı vs. sipariş ettim:)

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bursa'nın stresi bize yarar

Bursa maçı öncesi takım kendinden emin!

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Bursaspor'un galibiyete şartlanmasının kendilerine yarayacağını söyledi. Yarın oynanacak zorlu karşılaşmanın centilmence geçmesini dileyen tecrübeli teknik adamın, “Bursasporlu futbolcular, taraftarları ve camianın da etkisiyle Beşiktaş karşısına galibiyete şartlanmış olarak çıkacaklar. Bu da futbolcular üzerinde bir strese neden olacağını düşünüyorum. Bu bakımdan kendimizi avantajlı olarak görüyorum. Futbolcularımıza maçta seyircilere kulaklarını tıkamasını ve ne olursa olsun sadece futbollarını oynamalarını söyledim' dediği öğrenildi.

Kaynak:Yeni Şafak

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Timsah mı Kartal mı ?

Turkcell Süper Ligi'nin 11. haftası kritik bir maça sahne olacak.

Beşiktaş, yarın saat 15.00'de Bursaspor'a konuk olacak. Hakem Kuddusi Müftüoğlu'nun yöneteceği karşılaşmada, Beşiktaş ile Bursaspor lig tarihinde 79. kez karşı karşıya gelecek.

İki takım arasında, Bursaspor'un ilk kez Birinci Lig'de mücadele etmeye başladığı 1967-1968 sezonundan bu yana yapılan toplam 78 lig maçından 31'ini Beşiktaş, 14'ünü Bursaspor kazanırken, 33 maç da berabere sonuçlandı. Siyah-Beyazlıların ligdeki toplam 100 golüne, yeşil-beyazlılar 69 golle karşılık verdi.

İki ekip arasında ligde geçen sezon yapılan maçları Beşiktaş, Bursa'da 1-0, cezası nedeniyle Adana'da oynadığı karşılaşmayı da 3-0 kazandı.

İki takım arasında Bursa'da yapılan 38 maçın 11'ini Bursaspor, 9'unu Beşiktaş kazanırken, 18 maç da berabere sonuçlandı. Bursa Atatürk Stadı'nda Bursaspor 42, Beşiktaş ise 32 gol attı.

BEŞİKTAŞ'TA SİVOK VE CİSSE YOK

Ligde zirve mücadelesi veren Beşiktaş, Bursa maçını kayıpsız geçerek yoluna devam etmek istiyor. Sakatlığı süren, aynı zamanda sarı kart cezalısı olan Sivok ile sakatlığı bulunan Cisse bu karşılaşmada forma giyemeyecek.

Teknik direktör Mustafa Denizli ön liberoda Uğur İnceman'a görev verecek. Savunma yönü kuvvetli Serdar Kurtuluş'u ise orta alanın sağ kanadında oynatması bekleniyor.

Beşiktaş'ın muhtekmel 11'i şöyle: Rüştü, İbrahim Toraman, Gökhan Zan, Zapatocny, İbrahim Üzülmez, Serdar Kurtuluş, Uğur İnceman, Delgado, Tello, Bobo, Nobre

BURSA CEPHESİ

Bursaspor'da ise Kirita ve Leandro'nun sakatlığı sürüyor.

Kaptan Yusuf bu maçı alacak güce sahip olduklarını belirtirken, Teknik direktör Güvenç Kurtar ise iki takım taraftarları arasındaki husumet ve Bursa taraftarının bu karşılaşmaya son derece önem vermesinin kendilerinde baskı yaratmadığını söyledi.

Bursaspor'un maça şu muhtemel kadroyla çıkması bekleniyor: İvankov, Veli, Ömer Erdoğan, İbrahim, Mustafa Keçeli, Bekir Ozan, Mustafa Sarp, Yusuf, Romaschenko, Sercan, Zuniga

TARAFTAR ŞOVA HAZIR

Yeşil- Beyazlı taraftarlar Beşiktaş ile Bursaspor arasındaki husumetin biteceğine ihtimal vermezken, pazar günü oynanacak zorlu maçı Bursaspor'un kazanacağına inanıyorlar.

Bursaspor Teksas tribün liderlerinden Selim Kurtulan da pazar günkü zorlu maçla ilgili olarak konuşurken "Benim bu maçta tek isteğim, küfürsüz bir maç olsun. Ama iki takım arasındaki bu husumet de kolay kolay biteceğe benzemiyor. Beşiktaş geçen sezon Adana'da oynanan maça bizi almadı. Onlar da Bursa'daki maça giremiyormlar. Bu husumetin bitmesi için Beşiktaş'ın ciddi bir adım atması lazım" dedi. Beşiktaş maçında taraftarlar olarak bazı şovlar hazırladıklarını da ifade eden Kurtulan, "Beşiktaş maçı için özel pankartlar hazırlıyoruz. Maçtan önce de taraftarlara 2 bin tane düdük dağıtacağız. İnşallah pazar günü kazanan biz olacağız" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ YÖNETİM KURULU BURSASPOR MAÇINA TAM KADRO GİDİYOR

Bursaspor maçına son iki yılda olduğu gibi bu sezon da siyah beyazlı taraftarının gitmeyeceği Bursa Valiliği tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından merak edilen diğer bir konu, Beşiktaş başkanı ve yönetim kurulunun maça gidip gitmeyeceği olmuştu. Hatırlanacağı gibi siyah beyazlı kulübün başkanı ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz sezon Bursa'da oynanan karşılaşmaya tam kardo gitmiş ve Bursa Atatürk Stadı'nın protokol tirbününün yerine karşılaşmayı Beşiktaş taraftarı için ayrılan bölgeden takip etmişlerdi.

Beşiktaş yönetiminin, bugün aldığı kararla pazar günü Bursa'ya yine tam kadro gideceği öğrenildi. Başkan Yıldırım Demirören'in de yer alacağı kafile takım ile birlikte Bursa'ya gidecek ve geceyi Bursa'da geçirecek.

Iced Earth

New member
küfürsüz maç olsun diyor ama daha maç düdüğü çalmadan edilen küfürlere dikkat ediniz.. kimmiş ya bursaspor bizim seyircimizi almıyo? gidiceksin 10 otobüs sesi kesip geleceksin :D

HTML