Bursaspor 0-0 BEŞİKTAŞ [Tek Başlık]

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
Tarih: 16.11.08
Saat: 15:00
Hakem: -

Taraftarımıza yasak engeli!

Bursa ile 16 Kasım Pazar günü Bursa'da oynayacağımız lig maçında, taraftarlarımızın stada alınmayacağı bildirildi.

Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu, Vali Yardımcısı Mehmet Yapıcı başkanlığında toplandı.

Bursa Emniyet Müdür Yardımcısı Sırrı Tuğ, basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ardından yaptığı açıklamada, kurulun Atatürk Stadı'ndaki maça konuk takım seyircilerinin alınmamasını oy çokluğu ile kabul ettiğini söyledi.

Tuğ, kararın Bursa Valisi Şahabettin Harput'un onayına sunulacağını bildirdi.

Maçta yaklaşık 3 bin polis memurunun görev yapacağını da kaydeden Tuğ, ''Ancak Vali bey tarafından konuk takım seyircilerinin maça alınmasına yönelik bir karar çıkarsa bu sayı artırılabilir'' dedi.

Sırrı Tuğ, ayrıca biletsiz çocukların da maça alınmayacağını, daha önceki maçlarda alınan güvenlik kararlarının bu karşılaşmada da geçerli olacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: AA

solmaz22

New member
gol çıkmaz benden demesi.. türkler konuk perverdrler. peki bursa türk değilmi ?

tam bir muamma

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
FORZA KARAKARTAL...
bız orayı taraftarsızda cehenneme ceviririz...

lazzuri53

"LazigoL"
resmi kaLdırdım,anti bi resim koymuşsun,forum kuraLLarına dikkat et..
ceza aLmanız için üçbüyükLere sövmeniz gerekmez..

maça geLince,beşiktaş kaybetmez (02)

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
BursaLıların Kararına Göre Stada Erkek Alınmıcakmış...Oysaki Tüm Ekip Hazırlanmıstık...Neyse Kendi Aralarında İzlesınler...En Azından Sahada 11 Erkek Olcak...Haydi Kartalım Güvenimiz Sonsuz Yen Şu Yeşil Kurbagaları...:goz:

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Uh Çok Harikasın Uh 1 Numarasın =) Geçen Sene Bursanın Kankası AnkaraGucu (Gecekondulular) Ve Adanadada Nasıl Bursayı Yendıysek Yıne Yencez....Bu Öfke Bu Kın Bıtmezzzz....

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bursa nın bosa cırpınısları bunlar Besıktas a rakıp bıle olamazlar

Kartal ım yener

snrylmz03

New member
sıradan bir Anadolu takımından tek farkı Beşiktaşla sidik yarıstırma cabası içerisinde olmalarıdır..onlarada kızamıyorum sportif olarak basında gündemde yer almaları neredeyse imkansızken yılda iki defa bizimle olan macları sayesinde azda olsa spor haberlerine konu olabiliyorlar gündemin zirvesinde yeraldıklarını zannediyorlar
ben bir bursalı olsam kupadada Beşiktaşla karşılaşmak için dua ederdim

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Beşiktaşlının Beşiktaşlıdan Başka Dostu Olmaz...

icemen

New member
ya şu bursayı kendi evinde yenmeyi gs ve fb yi yenmekten daha çok istiyorum.. bi sustursak artık şu feminenleri.

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Geçen Sene Nasıl Bursayla Kankası Ankaragucunu Yendıysek Bu Senede Yenicez...

TaBi

Since1984
Bursaspor bu maçı alır demedi demeyin o stafın atmosferi başka +Y.Şimşek faktörü Galatasaraya oynadıkları gibi oynarlarsa karcarlar Kartalı...

icemen

New member
walla bursa kafasına göre fazla havaya giriyo. Zaten anadolu takımları nedense beşiktaşa gelince maça herkesten çok motive oluyolar tehlikeyi biliyolar (aziz babaları kızar)misal Kocaeli spor adamların ligde galibiyeti yok beşiktaşa 2 dk içinde 2gol attılar. Başka takımlara atamadınız mı? Her neyse bursa da aynı olacak beşiktaşın karşısına farklı çıkacaklar. Tabi beşiktaş yerse. sahadaki 11 erkek gururla gelecek istanbula.

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
"Bursa baskısı yok"

Mustafa Denizli, zorlu maç öncesi mental anlamda rahat olduklarını söyledi

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, seyircilerinin de alınmayacağı Bursaspor karşısında takımı ve kendisi üzerinde baskı olmayacağını söyledi. Tecrübeli teknik adam, "Türk futbol tarihinin en önemli maçlarını Bursa’da oynadım. Takımın üzerinde baskı olmaz, benim üzerimde hiç olmaz" dedi. İki takım taraftar grubunun Türkiye’nin iki üst düzey grubu olduğuna değinen Denizli, "Türkiye’nin ünlü taraftar grupları kendi aralarında anlaşırlar, bunlar çözümlenmeyecek şeyler değil, bunları aşarız" diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

eurostar

New member
bursayı yenecez.ulen fener şampiyon olamaz cimboma macı verdin der bursa kümeden düşer sebata yattın der başka biri(eskişehir) yine kümeden düşer bizi niye yendin der....
Sanırım ligin babasıyız biz ne dersek o oluyo:D:D

HTML