Burçlar & Astroloji Öneri ve Şikayetler...

SAHRANİL

Altın Üye
öneri ve şikayetlerinizi burdan paylaşabilirsiniz...​

samimi

New member
siz yanlıs anlamıssınız ben her gune ait o gunun falını sormustum... gazetelerdeki gibi mesela... yinede tesekkur...

medyum

New member
Nİl GÜzel Kizim Nasilsin Ayrildim Dİye DİoloĞunu Bozdun Bende Senİnle İyİ AyrildiĞimizi Saniyordum Ben Yİne Üyeyİm Forma Kirdimmi Senİ Yoksa .İyİlİkle Kal .

SAHRANİL

Altın Üye
Nİl GÜzel Kizim Nasilsin Ayrildim Dİye DİoloĞunu Bozdun Bende Senİnle İyİ AyrildiĞimizi Saniyordum Ben Yİne Üyeyİm Forma Kirdimmi Senİ Yoksa .İyİlİkle Kal .
aa olurmu hiç:melek sana hiç saygısızlık yapmadım yapmamda ben seni herzaman seviyorum sakın aklına bişey gelmesin.konunun açılması için yönetime yazmıştım ama bişey çıkmadı sebebinide sormamıştım.üzülme sen:melek sen ii birisisin.sakın aklına kötü bişey gelmesin.

medyum

New member
ilgine teşekür ederim senin hakında aynıduygulardayım konunun acılıp acılmaması önemli diğil yeterki sen kırılma güzel kızım iyi calışmalar

medyum

New member
sahra nil güzel kızm nasılsın ya senin bu yöneticilerin ne kadar inatcı cıktı kusura bakmasınlar ama burada YILDIZ NAME bölümü acsakta şu senin bölüm canlansa daha sonra daha baska seylerde koyardık şu yöneticilerine nasıl erisicem bir söyle ben konusayım sunlarla..sanki büyük servet istedik
seni seviyorum görüsmek üzere..

SAHRANİL

Altın Üye
sahra nil güzel kızm nasılsın ya senin bu yöneticilerin ne kadar inatcı cıktı kusura bakmasınlar ama burada YILDIZ NAME bölümü acsakta şu senin bölüm canlansa daha sonra daha baska seylerde koyardık şu yöneticilerine nasıl erisicem bir söyle ben konusayım sunlarla..sanki büyük servet istedik
seni seviyorum görüsmek üzere..
mrb öncelikle hoşgeldiniz=)
benim için bişey farketmez ama parayla olması istenmiyor sanırım burda çalışan hiçbir mod ücret istemediği için olumsuz yanıt aldın sanırım.benim yapabilceğim bişey olursa yardımcı olurum teşk.