Burçlar Aşik Olursa**

pasaklı

New member
YAY AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Burcunuzun en onemli özelliği yansıtıcı karakteri. Bu nedenle sevdiğinize
kendinizi beğendirmek için kesinlikle öznel davranışlardan yararlanıyorsunuz.
Kıskançlık ise şüphesiz Yay ailesine özgü bir duygu. Bunu fazla açığa vurmanız
ilişkilerinizi zedeliyor. Felsefeye olan düşkünlüğüz uzlaşmacı bir çerçevede.
İlişkilerinizde koşulsuz sadakat bekliyorsunuz. Ancak siz aynı beklentiyi
boşa çıkarıyorsunuz
hahaha yalan külliyen yalan :melek

inanna

Tatlı Cadı
OĞLAK AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Aşk gezegeniniz Ay´in etkisinde çalkantılı tutkulara yelken açıyorsunuz.
Sizin aşklarınız dönemsel olduğu görülüyor. Ay´ın etkisinde yetişkin yaş.
uygun derin ilişkilere gireceksiniz. Zodyak´in en duyarlı burçlarından biri olarak sevdiğinizde yeri gögü inletiyorsunuz. Kimi zaman kaprislerinizle, sevgililerinizi bezdirseniz de
aslında bu yönünüz beraberliklerinizin tuzu biberi. Önümüzdeki günlerde Satürn´ün sert etkisiyle duygusal yönünüzü biraz törpülemiş olacaksınız. İnişli çıkışlı ve heyecanlı birliktelikler bu dönemde tam size göre

BALIK AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Bir öncekini bitirmeden yeni bir maceraya başlayıp çok kolay bağlanarak duygusal ilişkilerinizde oldukça laubali bir tavır sergiliyorsunuz. Bu yaptığınız hiç uygarca değil. Tutku size hiç yabancı değil, kendinizi zaman zaman kaptırıyorsunuz. Bağlanma ve kaçma gibi birbiriyle çelişkili iki seçenek arasında ne yapacağınızı bilemediğinizden yolunuzu şaşırıyorsunuz. Partnerinizde onda olmadığını gayet iyi bildiğiniz düzen, pratik zeka, detaycılık gibi özellikleri arıyorsunuz. Artık biraz toparlanmanın ve kararlı davranmanın, çelişkilerden kurtulmanın zamanı gelmedi mi ?

cgokhans

New member
BOGA AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Süslü ve duyarlı yapınızla ideal bir sembol gibisiniz. Dişi güzel, içi kof olanların aksine, sadelikten fazlasıyla hoşlanıyorsunuz ve daima gerçek aşkların içinde yer alıyorsunuz. Aşkınızı gerçekçi yaşıyorsunuz Venüs´ün sevgili üyesi, siz incelik ve zerafetinizle kesinlikle
sıradanlığın dışında kalıyorsunuz. Ayrıca hataları bağışlamanın yüceliğine sahipsiniz.
İçsel dünyaların insanı, mükemmel eş sembolü, koruyucu melek ve herşeyden önemlisi sadakate olan saygınız dikkat çekici boyutlarda. Hep böyle kalmalısınız.

Ben ya ben ben :D

SEKERİM

New member
BOGA AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Süslü ve duyarlı yapınızla ideal bir sembol gibisiniz. Dişi güzel, içi kof olanların aksine, sadelikten fazlasıyla hoşlanıyorsunuz ve daima gerçek aşkların içinde yer alıyorsunuz. Aşkınızı gerçekçi yaşıyorsunuz Venüs´ün sevgili üyesi, siz incelik ve zerafetinizle kesinlikle
sıradanlığın dışında kalıyorsunuz. Ayrıca hataları bağışlamanın yüceliğine sahipsiniz.
İçsel dünyaların insanı, mükemmel eş sembolü, koruyucu melek ve herşeyden önemlisi sadakate olan saygınız dikkat çekici boyutlarda. Hep böyle kalmalısınız.

tesekürler =)

KediCiX

"Luv YOU Guy"
ASLAN AŞIK OLUNCA NELER OLUR

Büyük aşkınızı bekliyorsunuz. Duygusal yoğunluğun çok yükseldiği bir anda kendinize gelerek varlığınızın gerçek boyutuyla yüzleşebilirsiniz. İşin güç yani, illa ki kendinize yüksek vasıfları olan bir sevgiliyi layık görmeniz ve böylesiyle tanışma zorunluluğu hissetmenizdir. Tanıştığınızda da ona layık olmak için bir dizi sınava girmeniz gerekeceğini bilmelisiniz.
Size kur yapan ve çevrenizde pervane gibi dönen sıradan tiplere de pas verin. Aşık olduğunuzda gözleriniz parlıyor ve olumlu enerji saçmaya başlıyorsunuz. Bu sizin temel özelliğiniz.

ben hep enerji saçıyorum ama :)

ysmn.krks

New member
inanamıyorum ama ya :D aynı bennnnn!! bnde evliliği her zamn cazip görmüşümdür ama çokta şıpsevdiyimdir :D o yıldırım aşkları faln..evliliğin bazen bana göre olmadığını düşünüyorum yaa :D aynı terazi kızıyım yani :)

y@qwur

New member
ben yengecim ama bana uymuyo:saskin:saskin:saskin:saskin:saskin:saskin:saskin:saskin:saskin:saskin:saskin

HTML