bunu bilene helal olsun?ama önceden bilmemek şartıyla!!!

refresh_

New member
iki aracın sürücüsü de demişin,bu sürücülerden kasıt ambulansın ve polisin araçları mı???

ben biliorm bunu ingilterede sisli bir gecede sürücüler önlerini göremedikleri için kafalarını camdan çıkarıp arabayı sürüolardı ve yanyana geldikeri zaman çarpıştılar tabi sadece kafalar çarpıştığı için arabalarda bir hasar meydana gelmio

ÖDÜLÜM NE:D:D

rastignac_

New member
ee...üzelerinde galatasaray formalarıyla kadıkaöy civarindan geçiyodurlar...bunları durduran fanatik taraftar gurubu linç etmeye kalkışır..ama arabalara kıyamaz....yada ne biliiimmm...polis önceden dövmüştür bunları...evet evet öyle olmuştur...bunlar şaka olsun diye karakolu aramışlardır...poliste o kızgınlıkla joplar bunları....yadaaa.....ani fren yapınca ikiside kafalarını direksiyona çarpmışlardır....

mc_newyork

New member
beyler ya soruyu soran adam 2. sf da birine bravo demiş galiba doğru cvp oo.. biz neyi tartışıyoz daha bea

yehovan

Banned
başta şunu soralım :D sürücüler türk mü ona göre mantıksız bir cevap verelim :D Adamlar türk ise korkan eşleri tarafından dövülmüştür. eğer adamlar yabancı ise nie yaralandıklarını anlamak çok güç olur ona yanıtım yok :D

Silverday

Altın Üye
Ambulansçı ve polis sirenleri açıyor
Bu sesten rahatsız olan sarhoş onları arabadan indirip döwüp bıçaklıyor
sonra adamlar korkudan arabalarına atlayıp kaçıyorlar
olay yerine geldiklerinde de ikisi de ağır yaralı...
Sonra noldu diyorlar adamlar trink ölüyorlar :p

Güsel senaryo

emir.ay

New member
bence polis ve ambulans kaza yapiyo ve ikiside ağır yaralanıyo. arabaların kaskosu olmadığı için gidip kendileri tamir ediyolar sonra olay yerine geliyolar.

ikiside siren sesinde rahatsız olup kafalarını dışarı çıkarıyolar.kafaları çarpışıyo

gerçek cvp ne?

Liman

New member
Bu olayın gerçek yaşanmış olduğunu söylerler tabi ne derece doğru bilinmez

Daha önce denildiği gibi sisli havada bunlar yolu göre bilmek için kafalarını camdan dışarı çıkarıp yolun ortasındaki çizgiden yolu takip etmek için bakarak gidiyolarmış tabi karşılıklı oldukları için tam geçerken çarpışma kaçınılmaz olur.

by_azrail_

New member
şimdi cvp veriyom o yaralı şoförler başka arabalarındır bir yanlış anlaşılma sonnucunda polis bakmıştır öle yav yaralılar onlar değil ha bide başka bişi var belki yanlış bir ihbar alınmıştır ha bide üçüncüsü yav ben nerden bileyim ama genede güzel olmuş ama soruyu bilemediğim için biraz kötü oldum yav...

HTML