buna artık bır son vermek lazım

kady

Kurucu Üye
cokdan dır dıkkatımı cekıyo bu olay ses etmıyorum
1-2 gun fırtına eser durur sandım :D yemedı

uzadıkca kabak tadı almaya basladı abı kafamı nere cevırsem aynı haber

e gel bıde burda aynıları nı gor :D

+ forumun sıyasetle uzak yakın alakası yok olmamalıda

cok kırıcı olmadan kımseyıde uzmeden bu ısın ustesınden gelebılırız

inşallah

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
kady sen desturu verdin ya gerisini hallederiz evelallah. :)

Forumdaki arkadaşlarda bu konuda daha anlayışlı olurlarsa

çok daha güzel olur.

iSpiK

Kadim Dost
aklıma bi fikir geldi hergün sabah oturup 2-3 tane haber werıcem we guncelde baslık acıcam mesela 11nisan haberleri diye alt alta haberLeri koyucam ya kitleNCek yada öle kalıcak amac haber okumaksa ordan okunsun zaten yorumada yer yok ;) e bizim bölüm is yapamıcak kurucak biraz ama olsun :D

zalim

New member
kady' Alıntı:
tv de aynı seyler radyoda aynı
bı eylencemız forum orda bıle sıyaset
hic olmasın demıyorum...

ama dogru durust tartısmayı bıle bılmıyoken bence yersız
ya her baslık da bır ıkı kısıyı banlamak zorunda kalıyoruz
yada msj edıtlemek zorundayız...

artık harbı bunaldım...

haber degerı tasıyan baslıkları sılmıcem fakat yoruma kapatacam...

ıcerıgı cok onemlı degıl...

bu yaptıgımdan oturu kızabılırsınız

bunu umursamıyorum...cunku kısısıler degıl hh onemlı benım ıcın

cok ısteyen varsa hh ye gelmeden once oturup tv ızlesın yeterınce var
ondan sonra buraya gelsın...:

Evet bu başlangıçta iyi bir fikir gibi gelebilir . Fakat hiçde demokratik olmaz. çok katı ve çağ dışı bir uygulama bence . demokratik toplumlarda kişi fikrini söyleyebilmeli. Bizim hatamızsa fikrimizi başkasıda söylesin istediğimiz için oluyor.

Ama bu tartışmalar o kadarda kötü değil. Nezaket kuralları içinde olduğu sürece bu tür tartışmalar her zaman olsun.

Yoksa paylaşımsız bir paylaşımın hiçte tadı olmaz. Burası adult bölümü değilki koy iki resim herkes teşekkür etsin. Burası adı üstünde her telden. yani herkes ayrı telden. Herkesin aynı fikirde olmasını bekleyemezsin.

Bu tamamen benim düşüncem olup kady ninde bu konuyu iyice düşündükten sonra karar vermesi gerekmektedir.

Bence bu o kadar kolay olmamalı.

Konuya destek verenler çoğunlukta gibi görünüyor. acaba bu konuyu kady açtığı içinmi. Sarı çizmeli memet ağa açsaydı bu kadar destek toplayabilirmiydi . Kady nin olaya bu açıdan da bakması gerekir.

deadman

New member
kady i tanımıyorum ama sonuna kadar destekliyorum, biraz rahatlamak için girdiğim forumdan dahada gergin çıkıyorum.. bir de şu var yapılan yorumlar sözlü olarak savunulamadığı için, ne kadar ii niyetli olsa da diğerleri tarafından keskin eleştiriler olarak anlaşılabiliyor.. kısaca yerinde bir karar bence

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
zalim' Alıntı:
Evet bu başlangıçta iyi bir fikir gibi gelebilir . Fakat hiçde demokratik olmaz. çok katı ve çağ dışı bir uygulama bence . demokratik toplumlarda kişi fikrini söyleyebilmeli. Bizim hatamızsa fikrimizi başkasıda söylesin istediğimiz için oluyor.

Ama bu tartışmalar o kadarda kötü değil. Nezaket kuralları içinde olduğu sürece bu tür tartışmalar her zaman olsun.

Yoksa paylaşımsız bir paylaşımın hiçte tadı olmaz. Burası adult bölümü değilki koy iki resim herkes teşekkür etsin. Burası adı üstünde her telden. yani herkes ayrı telden. Herkesin aynı fikirde olmasını bekleyemezsin.

Bu tamamen benim düşüncem olup kady ninde bu konuyu iyice düşündükten sonra karar vermesi gerekmektedir.

Bence bu o kadar kolay olmamalı.

Konuya destek verenler çoğunlukta gibi görünüyor. acaba bu konuyu kady açtığı içinmi. Sarı çizmeli memet ağa açsaydı bu kadar destek toplayabilirmiydi . Kady nin olaya bu açıdan da bakması gerekir.
Sende haklısın burası demokratık bir ortam olmalı.Ama su var ;
Gecen herkezden özür dilerim diye bi konu acdın.Yıne oyle mı olmasını istiyorsun.
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=525910#post525910

Tabi siz konusun tartısın oh ne ala ..ama buranın düzgün idare edilebilmesi içinde
bazı sartlar getirmek gerekıyor.Tartısmaların boyutu nerdeyse %99 oranında
ya hakaret ya küfür yada ban'la sonuclanıor.
sonucda konu kılıtlenıyor.
Bunlara meydan vermemek için konuların hıc acılmaması en güzeli.
Birileri burda siyaset tartısacak diye kımsenın huzurunun bozulmasına
izin verilmeyecek!!

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
tartısmaların baska yerlere cekilmesinden bende bıktım bencede cok iyi bi fikir

LEV

New member
Şaka gibisin arkadaş avtarın buram buram siyaset kokuyor; avtardaki sloganın da tartışarak sorun çözmeye ne kadar yakın olduğunu gösteriyor.

HTML