Buda Benden Bi İstanbul Gezintisi.. Hafif Makaslar (konuşmalar+18) ahahah :D

Burak

Uploader Team
ŦıяŤıиá;2386238' Alıntı:
Siyahmış :hadiordan

Çok güLüyoRsun anahTarLarı tesLim etmeK istemezSin : ))

Sana beNm foCusu veRim sen oNu yatıR Ben saNa 2 tanE goLf aLım :D

Tamam bağDat caDDesi buYur =Pp
focus Rs ya da Ghia'yaysa onda herşeyi yaparım ama o kadar yarış gördüm seyrettim katıldım rally harici 190la araba yatıran görmedim açıkcası çok meraklandırdın beni :p anahtar teslimden korksam teklifi sunmazdım zaten .. :)

Focus StyLe

FıRtına'
focus Rc ya da Ghia'yaysa onda herşeyi yaparım ama o kadar yarış gördüm seyrettim katıldım rally harici 190la araba yatıran görmedim açıkcası çok meraklandırdın beni :p anahtar teslimden korksam teklifi sunmazdım zaten .. :)
Laf vaR icraat yoK :hadiordan

Focus hb artı kırmızı =Pp

GörüşeLimmm : ))

Burak

Uploader Team
ŦıяŤıиá;2386246' Alıntı:
Laf vaR icraat yoK :hadiordan

Focus hb artı kırmızı =Pp

GörüşeLimmm : ))
laf var icraat yok derken burda spin atmamı beklemiyosun heralde.. :D bu arada ben arabanın sedan yada hatchback olup olmadığını sormadım statüsünü sordum.. :D
yani focus rs mi:

yoksa focus GHIA mı;

ya da Focus Comfort mu :D

görüşelim ama biraz daha bilgiye sahip olman gerek sanırsam .. : ))

Focus StyLe

FıRtına'
BiLmemek ayıP deiL öğRenmemek ayıP ÖğretiRsin :p

Sen görürsün uyus :hadiordan Neyse daha Post atmayalım saboTe ettik konuYu : ))

iSpiK

Kadim Dost
bos ver küfürsüz olmaz = ))

bi arabaya ne yaparsan yap yapıcagı sınırları bellidir...

mesela 93 seat ibizayla tüpte 3 te 170 gören adam var : )) niye cunku özel üretim 100 tane cıkısımı ne varmıs arabanın kaputu ac motorun üstünde porsche yazıyo : )) araba acaip cirkin bi görüntüsü var o ayrı..

ysankaya

New member
wooooowwwwww juan pabloo vee raikonenn ahahahahaahahahaa
yalnıss yavus baya bi gaza gelmiss farketmemek mümkün dilll .. wer gazı wer gazıı diee inletioo ortalığıı ahahahahahahahahaha ....:::p

NonameD

New member
Ee Çıkmıyomuyuz Caddeye Bende EvoLution 9'La GeLecem Bi 350z Var Bi Focus Var Bide GoLf Var GüzeL Yarış OLur =)

skylne

New member
2001 Clio 1.4 motor no mod :D :durdurun

bana bu arabalardan birini verseniz ölürüm heralde

bide yatırma falan yok kimsenin hakkını yemeyelim ip gibi yolda bu hız zaten araba 800 küsür kilo camurluklar bile fiber :D ne drifti öyle bişey yok

conjon_35

New member
bence sıradan makinada egzoz ve hava filitresi deişmiş sıradan bir video işte oynama yapmadan bi makina kullanmak istiyosanız bmw derim....

tarkan1907

New member
siz buna makas mı diyorsunuzark.yapmayın beee gaza basıp basıp duruyorsun yapmayın ama yinede emege saygı....

*\ReaLLieS/*

New member
2001 Clio 1.4 motor no mod :D :durdurun

bana bu arabalardan birini verseniz ölürüm heralde

bide yatırma falan yok kimsenin hakkını yemeyelim ip gibi yolda bu hız zaten araba 800 küsür kilo camurluklar bile fiber :D ne drifti öyle bişey yok
sen bu hızı 1.4 motorla yoldamı yaptın dyno damı.yoldaysa nerde yol düzmü rampa aşağımı 1.4 modifiyesiz motorla 240 devirmek çok zor

HTML