Bu soruyu 18 yaşından büyüklere sormayın utanıp kızarıyorlar.

fatboy_da_

New member
siamo' Alıntı:
Tezimiz doğrulanıyor.Nerden buldun bu cevabı be neymiş havadan düşüyomuş yerden bi tane varmış sen okulda Türkçe derslerini nasıl geçtin cidden merak ediyorum:D .Ayrıca bu soru hemen sorulup fazla düşünmeden verilecek bi cevap ben cevap verin diye değil arkadaşlarınıza sorun diye verdim.
Cevap vurduğumuz yerde kalır yani bir tane.
merak ediosan söliyim TAKDİRLE geçtim... (montaj :p) ... forumda kirlilik oluşturmaya gerek yok... kapansın konu...

dnknuh01

New member
sen yine bunu 6-12 rasında cocuklara sorr:) yanii buna cevap veömek içibn bile coccuk olmak lazım..

onurksk35

New member
Valla Anladim Desen Yalan Olur 2 Dİcem Olmucak Hepsİ KaÇar Dİcem Olmucak Bu Soruda Bİr Şeylİk Var...

BuzADA

New member
HACII cwp ı yazsaydın bıde yaww unuttun herhalde..!!!bu sacma soruyu cokdusundulermı acaba?????

way canına bır kus kalırmıs bak sen bu kararı wermek için cok dusundunmu kardeş??

FreeZe

New member
fatboy_da_' Alıntı:
bu nedir allah aşkına yaw....
cevap: normal koşullarda 1 tane kalır çünkü vurduğumuz ölüp yere düşer....
cevap 2: eğer dier soruyla birleştirirsek daldan bir tane düşüyo üstüne bir de yerde wuruyorz.... etti 2.... boş işler bunlar :)

siamo yaş kaç :)
:melek biraz dikkat pls ne uraşıosunuz 6-12 yaş içindir dio :).ama genede cevap derseniz oyuna göre 1 veya 3 kalır. yerde kuşu vursan nolur gene yerde kalır ozaman 3 diğerleri korkup kaçarsa 1 :durdurun :durdurun :durdurun

chemy

New member
peki ilk vurulan kuş dalda takılı kalmış olamaz mı? :)
amma fantazi kurdum be....

HTML